Gruzie – Slovensko 2:1 (kon.) | Island – Itálie 1:2 (kon.) | Skotsko – Chorvatsko 2:2 (kon.)
Izrael – S. Makedonie 1:1 (kon.) | Švýcarsko – Ázerbájdžán 2:1 (kon.) | Španělsko – Faerské ostrovy 2:0 (kon.)
Portugalsko – Bělorusko 3:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Francie 0:5 (kon.)
Švýcarsko
2:1 (0:1)
Ázerbájdžán
Čtvrtek 12.11.2020, 19:00 • Arena Thun • Kvalifikace ME U21 • Skupina 2

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Švýcarska poměrem 2:1. Švýcarsko vstoupilo do druhého poločasu ukázkově, neboť se mu povedlo srovnat krok. Domácí reprezentace měla i po zbytek zápasu výraznou územní převahu, jenomže horko, těžko se dostává do vyložených šancí. Domácím se přesto povedlo dostat se do vedení, a sice až během nastaveného času, což pro Ázerbájdžán znamenalo příliš málo času na případné vyrovnání, které se nakonec neuskutečnilo. (20:55:08)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 9:3. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 9:12.

90+5

90+4
    Velice zkušeně to před malým momentem provedl Zeqiri, který si došel pro nedovolený zákrok. Švýcarsko nebude rozhodně nikam spěchat.

90+2
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Tural Bajramov, přichází Muhammed Yildrim.
    90+1. STOJILKOVIĆ - 2:1

90+1
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Domácí celek to přeci jenom dokázal, v první minutě nastaveného času se dostává do vedení! Do pokutového území totiž přiletěla vzdušná nabídka, na kterou si dokázal naskočit FILIP STOJILKOVIĆ, jehož hlavička o zem směřovala mimo dosah hostujícího brankáře Ibrahimova.

90
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, zcela určitě ještě můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Švýcarsko si vybojovalo standardní situaci z levé strany, která nakonec putovala na zadní tyč. Tam se míče dotkl protihráč, následovat bude roh.

87
    Žlutou kartu dostává Rauf Husejnli (Ázerbájdžán).

87
    Nakonec se do vzdušného souboje dostával Bajramov, kterému se povedlo prodloužit za svá záda. Tam se ovšem nedokázal prosadit Husejnli.

86
    Další prudká nahrávka tentokráte měla směřovat na Pušiće, který na ní neměl šanci dosáhnout. Hostující brankář Ibrahimov tak bude vykopávat.

84
    Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Rufat Abdullazade, přichází Idris Ingilabli.

82
    Do konce tohoto zápasu zbývá závěrečná desetiminutovka, tlak domácí reprezentace každou minutou sílí. Ázerbájdžán to bude mít ještě složité.

81
    Švýcarsko si vybojovalo rohový kop, na který nakonec nereagoval nikdo ze spoluhráčů. Poté se k hlavičce dostal Zesiger, jenž mířil do rukavic brankáře.

80
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Bastien Toma, přichází Simon Sohm.
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Noah Okafor, přichází Filip Stojilković.

79
    Další snadná práce pro brankáře Ibrahimova, který si padající předmět bezpečně stáhl do svých rukavic. Poté přišel nákop na střídajícího Maharramliho.