Gruzie – Slovensko 2:1 (kon.) | Island – Itálie 1:2 (kon.) | Skotsko – Chorvatsko 2:2 (kon.)
Izrael – S. Makedonie 1:1 (kon.) | Švýcarsko – Ázerbájdžán 2:1 (kon.) | Španělsko – Faerské ostrovy 2:0 (kon.)
Portugalsko – Bělorusko 3:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Francie 0:5 (kon.)
Skotsko
2:2 (0:2)
Chorvatsko
Čtvrtek 12.11.2020, 16:00Kvalifikace ME U21 • Skupina 4

Chorvatsko v tomto zápase vedlo po prvním poločase o dva góly. Domácí pak dokázali snížit a následně se nechal hodně zbytečně vyloučit hostující hráč. McLennan vyrovnal na konečných 2:2. Chorvatsko přišlo o body. (17:54:59)

Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 2:1. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:12.

90+5

90+4
    Domácí Hornby byl nachytaný v postavení mimo hru.

90+4
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.

90+1
    Musa se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo branku. Gólman ani zasahovat nemusel.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc. Nastavený čas začnou hosté rohovým kopem.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Ofsajd i na druhé straně a v něm Musa.

87
    Hrát budou hosté, Ross McCrorie byl nachytaný v postavení mimo hru.

87
    V poklidném tempu se zápas dohrává, mírnou převahu mají hráči Skotska, ale čekají na nějakou výraznější šanci.

84
    Žlutou kartu dostává Šverko (Chorvatsko).

83
    Middleton se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale pak byl nachytaný v postavení mimo hru.

81
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Bistrović, přichází Franjić.
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Moro, přichází Djurasek.

80
    Dobrá rána domácích. Middleton vypálil ze střední zvdálenosti, ale Šemper dokázal své spoluhráče podržet.

78
    Bistrović rozehrával volný přímý kop. Rozhodl se pro střelu na branku, se kterou Doohan snadno poradil.

77
    Žlutou kartu dostává Porteous (Skotsko).

75
    Middleton rozehrával domácí rohový kop, ale obrana si s centrem před branku dokázala poradit.