Venezuela – Chile 2:1 (kon.) | Ekvádor – Kolumbie 6:1 (kon.)
Venezuela
2:1 (1:1)
Chile
Úterý 17.11.2020, 22:00 • Estadio Olímpico de la UCV, Caracas • Kvalifikace MS (Jižní Amerika) • 4. kolo

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby pět minut.

90+1
    Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Jhon Chancellor.

90
    Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Luis Mago, přichází Oscar Conde.

89
    Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Erick Pulgar, přichází Andres Vilches.

88
    V posledních minutách je hodně vidět Alexis Sánchez. Ten prosprintoval jako vítr kolem dvou protivníků, zastavil jej až Luis Mago. Ale jen za cenu žluté karty.
    81. Salomon RONDÓN - 2:1

81
    Venezuela právě vstřelila branku!
    Aktivnější jsou hosté, ale podruhé v zápase vedou domácí! Soteldo si vytvořil na pravé straně prostor na centr. Balón poslal do míst, kde byl SALOMON RONDÓN. Venezuelský kapitán se odpoutal od Maripána a v pádu umístil míč do sítě!

78
    Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Cristian Cásseres, přichází Romulo Otero.

76
    Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Felipe Mora, přichází Carlos Palacios.

70
    Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Jefferson Savarino, přichází Yeferson Soteldo.

46
    Už v první minuté druhé půle inkasoval kartu žluté barvy Mauricio Isla. Naprosto oprávněně. Nebýt jeho zatažení, postupoval by Machís do velké šance.

46
    Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází César Pinares, přichází Claudio Baeza.

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec prvního poločasu dvě minuty.
    39. Rondón v gólovce selhal

39
    Obrana Chile si teď pořádně zahrávala s ohněm! Herrera hlavou přiťukl balón úplnému volnému Rondónovi, který však tváří v tvář gólmanovi špatně trefil míč, ten proletěl vysoko nad bránou.

21
    Savarino měl na kopačce druhou branku domácích! Zničehonic se objevil za obranou Chile, avšak Bravo střelci skvěle zmenšil úhel a zasáhl!
    15. Arturo VIDAL - 0:1

15
    Chile právě vstřelilo branku!
    Chilané poměrně rychle vyrovnávají! Střílený centr Sáncheze gólman vykopl přímo k nohám ARTURA VIDALA, středopolař dokázal poslat míč do odkryté části svatyně.
    9. Luis MAGO - 1:0

9
    Domácí se ujímají překvapivého vedení! Přetažený centr Herrera vrátil do ohně ideálně na hlavu LUISE MAGA, který z bezprostřední blízkosti poslal míč do sítě.

8
    První žlutou kartu střetní inkasoval hostující stoper Maripán. Ten nejprve prohrál v souboji tělo na tělo proti Rondónovi, na zemi pak soka stáhl s sebou.