Ostrava – Prostějov 0:1 (kon.) | Zlín – Blansko 4:1 (kon.) | Sparta – Chrudim 6:0 (kon.)
Dynamo Drážďany – Jablonec 2:1 (kon.) | Sparta – Chrudim 2:0 (kon.)
SG Dynamo Drážďany
2:1 (1:0)
FK Jablonec
Středa 06.01.2021, 14:00 • Drážďany • Přípravný zápas

84
    Skvělý zákrok Jana Hanuše po střele Kanga. Ten se dostal k zakončení na hranici vápna po odvráceném míči a jen díky brankáři Jablonce to nyní není znovu o dvě branky.

79
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Severočeský celek se vrací do hry, o snižující gól se postaral MARTIN DOLEŽAL. Kiefer se natahoval marně.

78
    Neuvěřitelné, jakou šanci neproměnil Pleštil. Smejkal pronikl do vápna a přihrával na zadní tyč právě na nabíhajícího Pleštila, který před poloprázdnou bránou trefil padajícího brankáře Kiefera. Od brankáře Dynama se míč ještě odrazil na tyč a následně do zámezí.

69
    Leonard Löwe viděl žlutou kartu za faul ve středu pole.

48
    Drážďany právě vstřelily branku!
    Domácí vedou o dvě branky. Znovu byl u akce Stefaniak, který vysunul spoluhráče do vápna. Po následné přihrávce nadvakrát se k míči dostal AGYEMANG DIAWUSIE, který překonal Hanuše v bráně Jablonce.

Jablonec nastoupí do druhého poločasu v této sestavě: Hanuš – Holík, Martinec, Jeřábek, Krob – Pleštil, R. Hrubý, Smejkal, Považanec, Jovovič – Doležal.

37
    Německý tým se dostává do vedení. Stefaniak našel přízemním pasem na zadní tyči ROBINA BECKERA, který ve skluzu dostal míč za záda Hrubého.

30
    Po přihrávce Meiera střílel v dobré pozici na hranici malého vápna Stefaniak, ale nastřelil jen protihráče. První velká šance zápasu.

25
    Philipp Hosiner viděl žlutou kartu za faul na Jovoviče.

FB

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 37. Becker, 48. Diawusie – 79. Doležal

Karty:   25. Hosiner (DRE), 69. Löwe (DRE)

SG Dynamo Drážďany: Broll – Knipping, Stark, Sohm, Stefaniak, Hosiner, Becker, Meier, Kade, Königsdörffer, Ehlers.
    Náhradníci: Kiefer, Vlachodimos, Diawusie, Grosser, Gollnack, Will, Löwe, Kulke, Kang.

FK Jablonec: 1. poločas: V. Hrubý – Haitl, Zelený, Štěpánek, Podaný – Hübschman – Jovovič, R. Hrubý, Kratochvíl, Pilař – Chramosta.

2. poločas: Hanuš – Holík, Martinec, Jeřábek, Krob – Pleštil, R. Hrubý, Smejkal, Považanec, Jovovič – Doležal.