Ostrava – Prostějov 0:1 (kon.) | Zlín – Blansko 4:1 (kon.) | Sparta – Chrudim 6:0 (kon.)
Dynamo Drážďany – Jablonec 2:1 (kon.) | Sparta – Chrudim 2:0 (kon.)
SG Dynamo Drážďany
2:1 (1:0)
FK Jablonec
Středa 06.01.2021, 14:00 • Drážďany • Přípravný zápas

79
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Severočeský celek se vrací do hry, o snižující gól se postaral MARTIN DOLEŽAL. Kiefer se natahoval marně.

48
    Drážďany právě vstřelily branku!
    Domácí vedou o dvě branky. Znovu byl u akce Stefaniak, který vysunul spoluhráče do vápna. Po následné přihrávce nadvakrát se k míči dostal AGYEMANG DIAWUSIE, který překonal Hanuše v bráně Jablonce.

37
    Německý tým se dostává do vedení. Stefaniak našel přízemním pasem na zadní tyči ROBINA BECKERA, který ve skluzu dostal míč za záda Hrubého.

FB

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 37. Becker, 48. Diawusie – 79. Doležal

Karty:   25. Hosiner (DRE), 69. Löwe (DRE)

SG Dynamo Drážďany: Broll – Knipping, Stark, Sohm, Stefaniak, Hosiner, Becker, Meier, Kade, Königsdörffer, Ehlers.
    Náhradníci: Kiefer, Vlachodimos, Diawusie, Grosser, Gollnack, Will, Löwe, Kulke, Kang.

FK Jablonec: 1. poločas: V. Hrubý – Haitl, Zelený, Štěpánek, Podaný – Hübschman – Jovovič, R. Hrubý, Kratochvíl, Pilař – Chramosta.

2. poločas: Hanuš – Holík, Martinec, Jeřábek, Krob – Pleštil, R. Hrubý, Smejkal, Považanec, Jovovič – Doležal.