Lens – Nice 0:1 (kon.) | Monaco – Marseille 3:1 (kon.)
Racing Lens
0:1 (0:0)
OGC Nice
Sobota 23.01.2021, 17:00 • Stade Bollaert-Delelis, Lens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:58:20)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 7:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:14.

Je konec. OGC Nice zvítězilo na půdě Racing Club De Lens poměrem 1:0. Největší šanci první půle měl ve 30. minutě domácí útočník Ganago, ale ten poslal svou hlavičku pouze nad bránu. Vstup do druhého poločasu se hostům vydařil, když se ve 49. minutě prosadil Júsuf Atál. V 72. minutě to málem bylo 2:0, ale Gouiri přestřelil v dobré šanci. Konec zápasu si Nice pohlídalo a nenechalo se soupeře dostat do žádné šance.

90+7

90+6
    Následně ještě vše potvrdil videorozhodčí, že se jednalo pouze o ofsajd.

90+5
    Dan Ndoye sice byl zfaulován brankářem Jean-Louis Lecou a rozhodčí odpískal penaltu, ale nakonec se Dan Ndoye ocitl jen v ofsajdu a penalta to nebude!

90+4
    Seko Fofana to zkusil z dálky, ale Walter Benítez byl připraven, když míč viděl a následně jej bez problémů chytil.

90+3
    Simon Banza se snažil něco vymyslet po centru z levé strany, ale míč získal Flavius Daniliuc.

90+2
    Následně přišel přízemní centr z pravé strany, ovšem s tím si obrana soupeře poradila a posléze získalo Nice dokonce autové vhazování.

90+1
    Lens po volném kopu získalo také rohový kop, ale ani ten nepřinesl nic nebezpečného.

90
    Rozhodčí nastavil 5 minut navíc.

90
    Ovšem posléze přišel protiútok Lens a následně se faulem provinil Hišám Búdawí, který uviděl žlutou kartu.

89
    Jeff Reine-Adélaïde drží míč v rohu hrací plochy na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet.

88
    Steven Fortes, který už má žlutou kartu se nyní dopustil faulu ve středu hřiště, ale sudí mu druhou zatím neukázal.

87
    Tentokrát už přišla šance, když centr Jonathana Clausse byl ztečován a Simon Banza se tak ocitl v příležitosti, kterou nečekal a hlavičku tak poslal nad bránu Nice.

86
    Racing Club De Lens už moc času nezbývá a musí se tak snažit o srovnání utkání, ale nemůže si nic velkého vypracovat.

85
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Amine Gouiri, přichází Dan Ndoye.

82
    Walter Benítez pouze kontroloval nepřesný nákop ze strany soupeře, který letěl nad bránu.