Jungadler Mannheim – Kölner Haie 5:7 (kon.) | K. Vary – Třinec 5:4 (2:1 po s.n.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 2:1 (3:2 po s.n.)
po s.n. (3:2)
Mountfield HK
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 15.08.2021, 17:00 • Karlovy Vary, KV Arena • O pohár hejtmana Karlovarského kraje • Finále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Mountfield HK: Tichý (Dřínovský) – Havlíček, Perička, Naar, Boukal, Pelda, Mikulec, Červenka, Ma. Beneš, Budina, Kašpar, Jirků, Idžan, Janda, Novotný, Pilný, Vaňkovský, Mi. Beneš, Šedivý, Souček, Koblížek

BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Krinwald) – Filip, Hron, Hrouda, Jasečko, Křepelka, Moravec, Němec, Vacík, Rajgl, Broš, Brouček, Dlask, Hamršmíd, Hašlar, Hruška, Plíšek, Polák, Simon, Snášel, Sulík, Šíma, Václavík, Závora.

00:01

00:25
    Na úvod utkání to zkoušel z úhlu Václavík, brankář Mountfieldu si ale s jeho ránou hravě poradil.

01:47
    Boleslav zaváží kotouč za vlastní branku a střídá.

02:59
    Icing hostí.

03:46
    Budina ujížděl za vyhozeným kotoučem, závod o puk vyhrál, a tak může Hradec Králové kombinovat v pásmu před Stuchlíkem.

05:09
    Václavík pálil od modré, soupeřovu klec ale minul.

06:15
    Hradec právě vstřelil branku!
    JAROSLAV KAŠPAR otevírá skóre finálového klání! Poté co obdržel přihrávku do levého kruhu sice podklouzl, i tak ale dokázal svým zakončením překonat Stuchlíka. Asistence: Radek Pilný, Adam Jirků.

08:52
    Broš vyslal dělovku na bránu zpoza pravého kruhu, Tichý ale na jeho pokus viděl, a tak neměl problém jej zastavit.

10:42
    Ani jednomu z týmů se teď nedaří udržet v pásmu a kombinovat.

11:58
    Souboj ve středním pásmu vyzněl lépe pro Mountfield, který okamžitě míří před Stuchlíka.

12:57
    Janda to zkusil zprava z úhlu, Stuchlík ale jeho ránu vyrazil betonem.

13:51
    Po tlačenici u mantinelu se ocitl puk na holích domácího celku, ten ale z rychlé útočné akce těžit nedokázal.

15:00
    Tomáš Perička (HKM) si vysloužil dvě minuty za nedovolené bránění.

16:04
    Novotný se dostal ve vlastním oslabení k zakončení, mířil však moc vysoko.

17:55
    Svižná Boukalova rána od modré skončila mimo mladoboleslavskou bránu.

18:37
    Plíšek se vydal sám do útoku, jeho střela zleva však skončila jen na Tichého betonu.

19:41
    Mladá Boleslav se musí vracet, v ofenzivní snaze ji totiž zastavuje ofsajd.

20:00

Góly v první třetině: 7. Kašpar (Pilný, Jirků).
    Druhá třetina začne v 18:02.

20:01

20:34
    Simon se dostál s pukem sám před Tichého, z mezikruží ale hradeckou klec minul.

21:48
    Na druhé straně se před Stuchlíka natlačil Matěj Beneš, ani on však skórovat nedokázal.

23:44

24:30
    Mladoboleslavští se snaží projít přes střední pásmo do útoku, zatím však bezúspěšně.

26:02
    Šedivý se snažil předat puk jednomu z najíždějících spoluhráčů, do rozehrávky mu ale vložil hůl jeden z protihráčů.

26:17
    Po hákování bylo nařízeno trestné střílení pro Mladou Boleslav, Hašlar však souboj jeden na jednoho proti Tichému nezvládl.

26:25
    Šimon Němec (MBL) míří na dvě minuty na trestnou lavici za sevření puku rukou.

28:10
    Červenka pálil od modré, Stuchlík ale jeho střelu zneškodnil.

28:36
    Zakázané uvolnění Hradce.

30:48
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! KAREL KŘEPELKA obdržel přihrávku zpoza brány od Josefa Broše a přesně ji umístil do hradecké sítě. Asistence: Josef Broš.

31:24
    Jakub Hrouda (MBL) si vysloužil dvě minuty za podrážení.

31:35
    Jakub Naar (HKM) míří na dvě minuty na trestnou lavici za vysokou hůl.

33:23
    Dlask zkusil vystřelit z úhlu, Tichý byl ale připraven.

35:31
    Filip pálil z otočky, hradeckou svatyni ale přestřelil.

35:56
    Novotný vystihl rozehrávku soupeře a v útočném pásmu se dostal ke kotouči, ten ale okamžitě poslal vysoko do ochranné sítě.

37:12
    Josef Broš (MBL) si odpyká dvě minuty za podrážení.

38:25
    Jakub Naar (HKM) odjel na trestnou lavici na dvě minuty za krosček.

39:22
    Mladá Boleslav zásobuje Tichého střelami, hradecký gólman ale odolává.

40:00

Branky v druhé třetině: 31. Křepelka (Broš). Poslední třetina začne v 18:48.

40:01

40:43
    Janda se snažil využít mladoboleslavského zaváhání před Stuchlíkem, skórovat z přebrankového prostoru ale nedokázal.

42:18
    Hosté obsadili útočnou třetinu a kombinují.

43:49
    Závora se snažil protlačit až k Tichému, v tom ho ale zastavila obrana domácího celku.

45:16
    Při souboj o puk u mantinelu se kotouč vymrštil až do ochranné sítě. Vhazovat se bude před Tichým.

47:30
    Tichý zakryl puk lapačkou, a tak se bude vhazovat před hradeckou klecí.

48:12
    Mladá Boleslav tlačí v útočné třetině a snaží se vstřelit rozdílovou branku.

50:09
    Rajgl nahrával před bránu, tam však nebyl nikdo ve stejných barvách.

52:53
    Hradec pálil od modré, mladoboleslavskou klec ale minul.

54:26
    Tlačenice o puk za Tichým vyzněla lépe pro hosty, kteří se rovnou tlačili do brány, proti domácímu gólmanovi ale nic nezmohli.

57:03
    Radek Pilný (HKM) míří na dvě minuty na trestnou lavici za podrážení.

57:58
    Domácí vyhazují puk na druhou stranu ledové plochy, a mohou tak vystřídat.

59:12
    Poslední sekundy třetí třetiny ubíhají, nejspíše i ve finálovém duelu uvidíme prodloužení.

60:00

Třetí třetina bez gólu. Prodloužení začne za malou chvilku.

60:01

60:42
    Pelda to zkusil z otočky zprava, Stuchlík ale jeho ránu vyrazil ramenem.

61:24
    Hradec zavezl puk za vlastní bránu a vymýšlí útočnou taktiku.

62:32
    Dlask se vydal sám na bránu, střelou z mezikruží však hradeckou klec minul.

64:00
    Běží poslední minuta prodloužení.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Ani prodloužení o vítězi nerozhodlo. Následují nájezdy.