K. Vary – Bratislava Capitals 5:2 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 3:0 (kon.) | Litoměřice – Slavia 5:2 (kon.)
Kolín – Vrchlabí 4:6 (kon.) | Banská Bystrica – Michalovce 2:3 (kon.) | Plzeň – Litvínov 0:0 (zruš.)
Zlín – Vítkovice 4:1 (kon.) | Klatovy – Stadion Cheb 6:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 9:6 (kon.)
Bardejov – Humenné 1:5 (kon.) | Trenčín – Dubnica 7:1 (kon.) | Jihlava – Vienna Capitals B 9:1 (kon.)
Znojmo – Havířov 5:0 (kon.) | Šumperk – Vsetín 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 7:1 (kon.)
Prostějov – Jastrzębie 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 2:1 (4:3 po s.n.) | Tychy – Poruba 4:3 (3:2 po s.n.)
Děčín – Bílina 7:4 (kon.) | MOSTEČTÍ LVI – Letňany 3:2 (kon.) | Tábor – Sokolov 2:3 (kon.)
Opava – Nový Jičín 4:1 (kon.)
po s.n. (4:3)
HC Kometa Brno
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
HC Olomouc
Čtvrtek 26.08.2021, 18:00 • Winning Group Arena • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    I v samostatných nájezdech zvítězila brněnská Kometa poměrem 4:3. To už je pro dnešek z Winning Group Areny opravdu vše. Děkuji za pozornost při sledování přenosu a někdy příště napočtenou. (20:10:37)
     
    Konec zápasu.
     
    9. série
    4:3
    Tomeček neproměňuje.
     
    9. série
    4:3
    Zaťovič proměňuje.
     
    8. série
    3:3
    Ostřížek neproměňuje.
     
    8. série
    3:3
    Horký neproměňuje.
     
    7. série
    3:3
    Nahodil neproměňuje.
     
    7. série
    3:3
    Krištof neproměňuje.
     
    6. série
    3:3
    Navrátil neproměňuje.
     
    6. série
    3:3
    Kollár neproměňuje.
     
    5. série
    3:3
    Mallet neproměňuje.
     
    5. série
    3:3
    Navrátil proměňuje.
     
    4. série
    3:2
    Horký proměňuje.
     
    4. série
    2:2
    Kolouch neproměňuje.
     
    3. série
    2:2
    Haščák neproměňuje.
     
    3. série
    2:2
    Káňa neproměňuje.
     
    2. série
    2:2
    Holík proměňuje.
     
    2. série
    1:2
    Ostřížek proměňuje.
     
    1. série
    1:1
    Kollár proměňuje.

    Jan Tajzler

    Branky a nahrávky: 34. Mallet (Haščák, Krištof), 43. Zaťovič (Horký, Holík) – 59. Kunc (Řezníček, Kolouch)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:1   Nahodil (OLO)
    1:1   Kollár (KOM)
    2. série:
    1:2   Ostřížek (OLO)
    2:2   Holík (KOM)
    3. série:
    2:2   Káňa (OLO)
    2:2   Haščák (KOM)
    4. série:
    2:2   Kolouch (OLO)
    3:2   Horký (KOM)
    5. série:
    3:3   Navrátil (OLO)
    3:3   Mallet (KOM)
    6. série:
    3:3   Kollár (KOM)
    3:3   Navrátil (OLO)
    7. série:
    3:3   Krištof (KOM)
    3:3   Nahodil (OLO)
    8. série:
    3:3   Horký (KOM)
    3:3   Ostřížek (OLO)
    9. série:
    4:3   Zaťovič (KOM)
    4:3   Tomeček (OLO)


    HC Kometa Brno: Klimeš (Tomek) – Mlčák, Roth, Kučerík, Holland, Gulaši, Fajmon – Zaťovič, Holík, Horký – Haščák, Krištof, Šoustal – Kusko, Kollár, Pavlík – Magee, Rákos, Mallet – Meluzín
    HC Olomouc: Lukáš (Krmec) – Řezníček, Dujsík, Valenta, Rutar, Mareš, Černý – Klímek, Nahodil, Tomeček, Káňa, Navrátil, Kucsera, Ostřížek, Knotek, Bamula, Olesz, Kolouch, Kunc.

    Rozhodčí: Čuňočka, Šudoma – Komínek, Vašíček

    Diváci: 1523