Mladá Boleslav – Frölunda cz 1:4 (kon.) | Rauma – Lausanne 2:3 (po pr.) | Rögle BK – Zug 5:3 (kon.)
Zürich – IFK Helsinky 0:3 (kon.) | Cardiff – Mannheim 0:5 (kon.) | SønderjyskE – Mnichov 1:5 (kon.)
Cardiff Devils
0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
Adler Mannheim
Čtvrtek 26.08.2021, 20:00 • Ice Arena Wales, Cardiff (GBR) • Hokejová Liga mistrů • Skupina C

Je za námi utkání CHL, jež dopadlo lépe pro hosty z Mannheimu, kteří přejeli Devils 5:0. Domácí nastoupili k zápasu po 17 měsících, navíc ještě doplňují kádr, a tak není dnešní výsledek překvapivý. Mannheim rozhodl o výhře už v první třetině, kdy nasázel tři branky. Cardiff pak vůbec nestíhal tempu hostů. Navíc už pozítří hrají Devils s Lausanne, což je opět velmi těžký a rozehraný soupeř. I toto utkání budeme přenášet zde na Onlajnech. Děkuji za sledování a u hokeje někdy na počtenou! (22:21:20)

Pozápasové statistiky
    Střely na branku: 7 – 43; Vhazování: 29 – 27; Přesilová hra: 0/3 – 1/4; Trestné minuty: 8 – 6

60:00
    Vyloučení v týmu Adler Mannheim (Holzer – 2 min., podrážení).

59:45
    Renduličův pokus mířil jen těsně vedle Carruthovy branky, následně zaútočil i Cardiff. Více se ale už zřejmě nestane.

59:01
    Právě běží poslední minuta třetího dějství.

58:18
    Akdagova tvrdá rána od modré zaměstnala Carrutha, ten si poradil i s následným závarem.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30
    Devils jen vyhodili kotouč do obranného pásma Mannheimu, žádnou šanci si tak domácí nevytvořili.

56:30
    V těchto minutách utkání připomíná spíše trénink, oba týmy čekají na konec zápasu.

55:30
    Ani Devils nepospíchají s rozehrávkou, dnešní utkání je zřejmě rozhodnuté...

54:40
    Adler v klidu drží kotouč, nikam se nežene, chce dnešní utkání dohrát.

53:48
    Cardiff byl velmi blízko brance, Endras se jen ohlédl za kotoučem. Stále však drží čisté konto.

53:02
    Carruth chytá další stoprocentní šanci, tentokrát si poradil se zakončením z blízka od Renduliče!

52:22
    Waller ukořistil hrací předmět a vydal se s ním do útoku, jeho behkendovou kličku ale domácí přečetli.

51:19
    Vyloučení v týmu Cardiff Devils (McNally – 2 min., hákování).

50:30
    Mannheim stále útočí, jeho hráči mají síly očividně ještě dost, domácí sotva bruslí...

49:15
    Náskok Mannheimu je velký, hráči Cardiffu vypadají velmi unaveně a jen se brání náporu hostů.

48:35
    Desjardinsova střela mířila přesně do těla Carrutha, ten si připisuje další zákrok.

Tadeáš Podolka

Branky a nahrávky: 1. Szwarz (Dawes), 10. Lehtivuori (Reul, Bast), 11. Wirth (Desjardins, Plachta), 32. Rendulič (Dawes, Lehtivuori), 44. Desjardins (Wirth, Plachta)

Cardiff Devils: Carruth (Kozun) – Register, Richardson (C), O'Connor, Mikkelson (A), Louis – Crandall, Dupont, Reid – Cox, Lammon, Sanford – McNally, Dixon (A), Duggan (A) – Waller.
    Adler Mannheim: Endras (Brückmann) – Lehtivouri, Akdag, Melart, Holzer, Wirth, Reul, Dziambor – Krämmer, Desjardins, Plachta – Bergmann, Ischakov, Rendulič – Dawes, Szwarz, Eisenschmid – Tosto, Bas, Elias – Klos.

Rozhodčí: Dalton, Smith – Ions, Beresford