K. Vary – Bratislava Capitals 5:2 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 3:0 (kon.) | Litoměřice – Slavia 5:2 (kon.)
Kolín – Vrchlabí 4:6 (kon.) | Banská Bystrica – Michalovce 2:3 (kon.) | Plzeň – Litvínov 0:0 (zruš.)
Zlín – Vítkovice 4:1 (kon.) | Klatovy – Cheb 6:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 9:6 (kon.)
Bardejov – Humenné 1:5 (kon.) | Trenčín – Dubnica 7:1 (kon.) | Jihlava – Vienna Capitals B 9:1 (kon.)
Znojmo – Havířov 5:0 (kon.) | Šumperk – Vsetín 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 7:1 (kon.)
Prostějov – Jastrzębie 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 2:1 (4:3 po s.n.) | Tychy – Poruba 4:3 (3:2 po s.n.)
Děčín – Bílina 7:4 (kon.) | Mostečtí Lvi – Letňany 3:2 (kon.) | Tábor – Sokolov 2:3 (kon.)
Opava – Nový Jičín 4:1 (kon.)
Mostečtí Lvi
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
HC Letci Letňany
Čtvrtek 26.08.2021, 18:00 • A-BENET Arena, Most • Přípravné zápasy

Musíme konstatovat, že jsme dnes viděli nádherný hokej.
    První třetina nám přinesla krásný svižný hokej, nezvykle rychlý na druhou ligu. Na obou stranách bylo několik šancí, ovšem jako první se trefili hosté, zásluhou Jakuba Wojnara, kdy hosté předvedli krásnou souhru. V oslabení ještě ujel Lukáš Vacín, ovšem v samostatném nájezdu mířil mimo. A jak se říká nedáš, dostaneš, tak z následujícího útoku dokázal v přesilové hře vyrovnat též po pohledné akci Jakub Procházka.
    Druhá třetina byla ještě pohlednější, bojovnější a rychlejší než ta první. Gólově se prosadili však jen domácí. Nejprve bekhendem dal vedoucí branku Lvů Martin Mical.
    Třetí třetina začala lépe pro hosty. Z nenápadné akce snížil Adam Kellerstein. Poté se vedl lítý boj o každý kousek ledu. Hosté zkusili na konci třetí třetiny powerplay, To však kýžený gól pro hosty nepřineslo a LVI tak vyhrávají dnešní zápas 3:2. (20:09:13)