Sokolov – Písek 2:1 (kon.) | Vltavín – Plzeň B 3:1 (kon.) | Motorlet – Králův Dvůr 2:2 (kon.)
Benešov – Slavia B 0:0 (kon.) | Příbram B – Rakovník 5:2 (kon.) | Domažlice – Admira Praha 2:2 (kon.)
Loko Vltavín
3:1 (2:1)
FC Viktoria Plzeň B
Sobota 28.08.2021, 10:15 • U Průhonu, Praha 7 • Česká fotbalová liga (A) • 5. kolo

Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 0:4. Rohy: 9:14. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:18. (12:09:37)

Loko Vltavín ukončuje letošní neporazitelnost plzeňské juniorky, která dnes pouze s jedinou posilou z ligového kádru začala výborně a úvodní tlak přetavila v Kronusův gól. Domácí ale osvěžila přeháňka uprostřed poločasu a do šaten šli s náskokem, když na krásnou trefu Veselého navázal po rohu Pejša.
    Po přestávce nevyužili viktoriáni několik tutovek. V 57. minutě pak kanonýr Pejša z penalty za Šoulovu ruku zaznamenal gólem na 3:1 šestý zásah sezóny.
    Hosté vyvinuli drtivý tlak v přesilovce za vyloučení Čejdy po druhé žluté kartě, během dvanácti minut kopali devět rohů, ale vltavínská obrana odolala a v Holešovicích se bude před obědem slavit. Vítězům dnes na tři góly stačily tři střelecké pokusy.

90+4

90+4
    Avizované nastavení již uplynulo, hra zatím pokračuje a únik hostujícího Krátkého zastavuje čistým skluzem Tichý.

90+2
    Jiskřičku naděje mohl vykřesat Alexandr Sojka. Vrbův pěkný bochánek do vápna vytahoval Koblenc jednou rukou jen před hostujícího útočníka, který z takových osmi metrů přestřeluje opuštěnou klec.

90+1
    Koblenc si s jistotou stahuje dalekonosný nákop, viktoriánům se čas už kriticky krátí.

90+1
    Dnešní utkání sleduje 348 diváků.

90
    Nastavují se 3 minuty.

90
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Šípek, přichází Jaroš.

89
    Pražané odkopávají míč po čtrnáctém rohu Plzně ze všech sil, brankář Mrózek vybíhá hlavičkovat až ke středovému kruhu. Hlavičkování není jeho silnou zbraní, ale zajistil ho Pešek.

89
    Gaszczyk centruje z pravé strany, hlavička jednoho z domácích obránců směřuje do ochranné sítě.

88
    Osmý plzeňský roh za 11 minut však končí útočným faulem a oslabení domácí se konečně podívají z vlastní šestnáctky.

87
    Další sražená střela končí v ochranné síti, roh se opakoval zleva a vzápětí bude znovu zprava.

86
    Příval rohů nekončí, Gaszczykův dloubák odhlavičkovali domácí na další.

86
    Zelení zatím odolávají přesile srdnatě a budou vhazovat nedaleko rohového praporku na své straně.

85
    Plzeňští bleskově rozehráli roh a po střetu v šestnáctce dostávají vzápětí další, již desátý. Z toho pět kopali během krátké přesilovky.

84
    Byl z něj rychlý kontr Lokády, přihrávka na Pejšu však směřovala do ofsajdu a zakončení bylo již navíc.

83
    Vrba unikl do volného prostoru na pravém křídle, k jeho centru se dostal na levé straně Sojka a vybojoval další roh pro hosty.