Frýdek-Místek – Uh. Brod 2:2 (kon.) | Vratimov – FKM Vysočina Jihlava 3:0 (kon.) | Blansko – Rosice 2:1 (kon.)
Vrchovina – D. Benešov 0:1 (kon.) | Kroměříž – Zlínsko 3:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
2:2 (1:1)
ČSK Uherský Brod
Sobota 28.08.2021, 10:15 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (12:13:56)

Je konec dramatického utkání, které nakonec nemá vítěze, protože Frýdek-Místek remizoval s Uherským Brodem 2:2. Domácí sice vstoupili do zápasu velmi aktivně, ale jako první se z gólu radoval soupeř, konkrétně to byl v 11. minutě Jan Michalec. Ovšem o dvě minuty později udělal radost domácím příznivcům Marián Kovařík, jenž srovnal na 1:1. Do druhé části zápasu vstoupili hosté aktivněji a v 55. minutě je poslal do vedení 2:1 Václav Pavlíček. V 81. minutě mohl definitivně potvrdit výhru Uherského Brodu Švrček, ale neproměnil velkou šanci. V 90+2. minutě Frýdek-Místek získal pokutový kop, který proměnil Lukáš Raab.

Dnešní utkání sledovalo 193 diváků.

90+3
    90+2. Lukáš RAAB - 2:2

90+2
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    V nastavení zápasu je srovnáno na 2:2! K pokutovému kopu se postavil LUKÁŠ RAAB, který zakončil k levé tyči, zatímco gólman Jícha šel na druhou stranu.

90+2
    Petr Kratochvíl, který se nachází na střídačce hostů uviděl od sudího žlutou kartu za nevhodné chování.
    90. Penaltová situace.

90
    Byla nařízena penalta pro Frýdek-Místek! Domácí mají velkou možnost srovnat stav zápasu, když byl jeden z kádru domácích podražen ve vápně.

90
    Posléze se Michal Velner dopustil nedovoleného zákroku a Uherský Brod bude rozehrávat na své polovině.

89
    Hosté už jsou hluboko zatažení a Frýdek-Místek tak dává jeden centr za druhým do vápna soupeře, ovšem zatím to k ničemu nevede.

88
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Gettler, přichází Jaroněk.

88
    Marián Kovařík posléze ještě uviděl za nevhodné chování kartu žluté barvy.

87
    Frýdeckomístečtí se sice snažili dostat ke střele uvnitř vápna, ale nakonec se dopustili pouze ruky.

87
    Dominik Konečný opět odváděl dobrou práci na levé straně, ale jeho následný centr byl nepřesný a skončil pouze v zámezí za bránou Jíchy.

86
    Hostům se ale nepodařilo podržet míč na polovině soupeře a Frýdek-Místek se opět snaží dostat dopředu.

85
    Konec utkání je velmi nervózní a žlutou kartu uviděl za svůj faul u postranní čáry Michal Velner.

84
    Střídání v týmu FK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Vengřinek, přichází Střižík.

83
    Dominik Konečný odcentroval míč z levé strany do vápna, kde se snažil vybojovat penaltu Marián Kovařík, ale na jeho divadlo mu sudí Rosický neskočil.

Michal Raška

Branky: 13. Kovařík, 90+2. Raab (pen.) – 11. Michalec, 55. Pavlíček

Karty:   45+1. Konečný (FRM), 85. Velner (FRM), 88. Kovařík (FRM) – 73. Pavlíček (UBR), 90+2. Kratochvíl (UBR)

FK Frýdek-Místek: Květon – Blejchař, Velner (C), Vrbka (78. Křenek), Juříček, Vengřinek (84. Střižík), Kučera, Konečný, Barkov, Raab, Kovařík
    Náhradníci: Gergela – Klimeš, Kováč, Křenek, Šponer, Střižík

ČSK Uherský Brod: Jícha – Flasar, Gettler (88. Jaroněk), Josefík (C), Košák (34. Lorenc), Malenovský, Michalec (79. Švrček), Nevařil, Pavlíček, Venený, Vrága
    Náhradníci: Kratochvíl – Jaroněk, Lorenc, Švrček, Váňa

Rozhodčí: Rosický – Marek, Mayer