Přepeře – Zápy 2:2 (kon.) | Ústí n/O – Brozany 3:2 (kon.) | Velvary – Teplice B 1:2 (kon.)
TJ Slovan Velvary
1:2 (0:1)
FK Teplice B
Sobota 28.08.2021, 17:00 • Velvary • Česká fotbalová liga (B) • 5. kolo

Fotbalisté Velvar podlehli v 5. kole ČFL skupiny B 1:2 rezervě Teplic. Hosté zvládli lépe první půli a ve 21. minutě je z penalty poslal do vedení Matěj Vobecký. Domácí v 78. minutě vyrovnali po střele Ladislava Vopata a skóre duelu mohli i otočit. Jejich hráč však napálil z pokutového kopu jen tyč. V 86. minutě tak rozhodl o výhře Severočechů vlastním gólem Chábera. (18:52:10)

90+2

90+1
    Už běží nastavený čas tohoto utkání.

90
    Hosté mohli rozhodnout! Matyáš Vachoušek postupoval z pravé strany na Měsíčka. Ten jeho zakončení vytáhl nad břevno!

90
    Thanh Tung Duong se objevil v dobré pozici v poutovém území. Jeho střela však byla hosty zablokována.

89
    Je tu domácí závěrečný tlak. Hráči Slovanu už ze všech pozic centrují míče do šestnáctky. Hosté zatím odolávají.
    86. Jakub CHÁBERA - 1:2

86
    Teplice B právě vstřelily branku!
    Hosté si berou zpět vedení! Jan Rezek rozehrával standardní situaci z pravé strany a centrovaný míč si srazil do vlastní sítě JAKUB CHÁBERA.

85
    Domácí mohli skórovat po rohovém kopu. Míč po závaru skončil v rukavicích Četverika!

85
    Střídání v týmu FK Teplice B: ze hřiště odchází Dominik Procházka, přichází Stanislav Kočka.

84
    Žlutou kartu dostává Jakub Chábera (TJ Slovan Velvary).

84
    Velvary mají převahu. Snaží se strhnout výhru na svou stranu.

83
    Žlutou kartu dostává Vojtěch Čítek (FK Teplice B).

83
    Žlutou kartu dostává Jaroslav Kafka (TJ Slovan Velvary).

82
    K exekuci pokutového kopu se postavil Libor Drozda, který nastřelil jen tyč po pravé ruce brankáře Četverika!

82
    Domácí budou zahrávat pokutový kop!

81
    Před námi je posledních deset minut řádné hrací doby. Dokáže některý z týmů zlomit nerozhodný stav?