Sokolov – Písek 2:1 (kon.) | Vltavín – Plzeň B 3:1 (kon.) | Motorlet – Králův Dvůr 2:2 (kon.)
Benešov – Slavia B 0:0 (kon.) | Příbram B – Rakovník 5:2 (kon.) | Domažlice – Admira Praha 2:2 (kon.)
FK Motorlet Praha
2:2 (1:1)
FK Králův Dvůr
Sobota 28.08.2021, 10:15 • Motorlet / tráva • Česká fotbalová liga (A) • 5. kolo

To je ode mne vše. Děkuji za Vaši pozornost. (12:11:15)

Oba celky budou ze zápasu odcházet s jedním bodem do tabulky. Do vedení se dostali hosté, když otevřel skóre zápasu střelou do sítě David Beňo. Ještě v prvním poločase bylo srovnáno, když se prosadil Jan Dolejš. Druhý poločas nabídl také dvě branky a opět to byli hosté, kteří šli znovu do vedení. Brankou v 53. minutě se zapsal Michal Hell. V zápase padla ještě jedna branka, to se prosadil Daniel Žížala z Motorletu Praha. Ke konci zápasu to bylo spíše soubojové, než že by hráči předváděli nějaké povedené akce, i ty ale byly k vidění. Největší příležitost dát na 2:3 měli hosté v 81. minutě, kdy orazítkovali břevno.

90+2

90+2
    Rychlý přechod do protiútoku domácím nevyšel a míč už je v autu u střídaček.

90+1
    Žlutou kartu dostává Žížala (FK Motorlet Praha).

90
    Nastaveny budou dvě minuty.

89
    K zakončení se domácí dostali, ale šlo mimo branku.

89
    Faul do oblasti hlavy schytal domácí Daniel Žížala. Míč už si bere Adam Fotr, který je rozhodčím instruován, kam si míč položit.

88
    Štěpán Holý nedokázal míč rozdat do lajny na spoluhráče a zakopl ho až do autu.

86
    Hráč už odchází po svých s lékařem za čáru a bude se pokračovat.

85
    Po rozehrání rohu se odpískal útočný faul a na hřišti zůstal ležet jeden z domácích. Okamžitě se k němu seběhli spoluhráči a sudí, kteří pak přivolali týmového lékaře.

84
    Krejdl mohl znovu poslat tým do vedení! Do padajícího míče se opřel a svou střelou k bližší tyči donutil Mihálka k dalšímu zákroku!

83
    Přihrávka Martina Krause nikoho nenašla a míč doputoval až do náruče Mihálka.

81
    Obrovská šance hostů se dostat znovu do vedení zahozena! Nejprve vyšla střela z kopaček hráče Králova Dvoru, která orazítkovala horní tyč branky! Odražený míč do prostoru malého vápna pak nedokázal usměrnit do branky Jakub Dvořák!

81
    Hosté drží domácí hráče Motorletu Praha na jejich polovině a kombinují na vzdálenější straně od střídaček.

79
    Závěr utkání přiostřuje a hra je teď spíš o soubojích jak o pěkných akcích.

77
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Walter, přichází Suk.
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Rataj, přichází Krajinský.
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Mach, přichází Václavík.

76
    Domácí dostali výhodu po faulu na jednoho z jejich hráčů, ale svou šanci zahodili nepřesnou finální přihrávkou.