Montpellier – Saint-Étienne 2:0 (kon.) | Bordeaux – Lens 2:3 (kon.) | Brest – Angers 1:1 (kon.)
Méty – Troyes 0:2 (kon.) | Rennes – Remeš 0:2 (kon.) | Nantes – Nice 0:2 (kon.)
Lyon – Štrasburk 3:1 (kon.)
FC Méty
0:2 (0:0)
ESTAC Troyes
Neděle 12.09.2021, 15:00 • Stade Saint-Symphorien, Mety • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 5. kolo

Troyes vyhrávají na půdě soupeře, Méty porazili 2:0 a i když nebyli aktivnějším týmem, dokázali proměnit své šance a berou body. Domácí nepředvedli dobrý výkon. (16:56:00)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 12:4. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:14.

90+5

90+5
    Gauthier Gallon bude vykopávat od své branky a nutno poznamenat, že s rozehrávkou rozhodně nepospíchá.

90+3
    Domácí fotbalisté se snaží hrát aktivně na polovině soupeře, ale na gólovou šanci čekají.

90+2
    Tanguy Banhie-Zoukrou kombinoval se spoluhráči před brankou, ale zakončení se mu nepodařilo.

90+2
    Troyes vybojovalo míč a hraje na útočné polovině, na nějakou výraznější šanci nyní čekáme.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik hodin se bude nastavovat.

88
    Nyní se ovšem hraje na polovině hrací plochy, což vyhovuje hostujícímu celku.

87
    Nyní jsou domácí fotbalisté v hodně komplikované pozici, prohrávají o dvě branky a mnoho času už nemají.

86
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Yoann Salmier, přichází Tanguy Banhie-Zoukrou.
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Giulian Biancone, přichází Dylan Chambost.
    84. Xavier CHAVALERIN - 0:2

84
    Troyes právě vstřelilo branku!
    Po bleskové akci přidává hostující celek další branku. Ránou na vzdálenější tyč uspěl po šikovné spoluhráčově přihrávce XAVIER CHAVALERIN.

83
    Troyes budou rozehrávat od své branky.

83
    Je z toho vhazování. Pokutový kop se kopat nebude.

82
    Tak nakonec jde do akce VAR.

81
    Domácí hráči se po faulu soupeře v pokutovém území dožadují penalty.

78
    Méty rychle přenesly hru na útočnou polovinu a před branku, ale následný centr nebyl přesný.

77
    Ibrahima Niane to nemyslel vůbec špatně, ale jeho pokus jen o malý kousek končí vedle.

75
    Méty se pokouší při nejmenším vyrovnat tento zápas, ale obrana Troyes hraje zodpovědně.

74
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Issa Kaboré, přichází Oualid El Hajjam.

73
    Gauthier Gallon zůstává ležet na hrací ploše a podle všeho bude potřebovat ošetření. Po výskoku za míčem špatně dopadl a má problém se zády.

71
    Domácí hráč, Papa Ndiaga Yade, byl hodně tvrdě dohraný soupeřem. Issa Kaboré si počínal na hraně pravidel, ale sudí mu kartu nedal.

70
    Rychlé přenesení hry málem domácím vyšlo, ale Fabien Centonze nedosáhl na dlouhou přihrávku.

68
    Držení míče je nyní 68/32 ve prospěch domácích. Méty ale na gólovou střelu zatím čekají.

68
    Ibrahima Niane byl faulovaný soupeřem, rozehrávat tedy budou domácí fotbalisté na své útočné polovině.

67
    Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není.

66
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Yoann Touzghar, přichází Tristan Dingomé.
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Gerson Rodrigues, přichází Mama Baldé.

63
    Nicolas de Préville to zkoušel individuálně, ale do žádné výraznější šance se dostat nedokázal.

62
    Žlutou kartu dostává Nicolas de Préville (FC Méty).

60
    Půlhodiny mají domácí fotbalisté na to, aby se pokusili s výsledkem něco udělat. Troyes se nyní delší pasáž bránilo soupeři, ale neinkasovalo.

60
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Habib Maïga, přichází Boubacar Traoré.

59
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Thomas Delaine, přichází Papa Ndiaga Yade.
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Lamine Gueye, přichází Nicolas de Préville.

58
    Ibrahima Niane měl dobrou pozici, zakončoval z hranice malého vápna. Trefil jen soupeře, který jeho ránu zblokoval.

58
    Nyní se domácí usadili před brankou soupeře, ale čekají na nějakou výraznější šanci.

57
    Žlutou kartu dostává Karim Azamoum (ESTAC Troyes).

55
    Deset minut hry z druhého poločasu je pryč, hosté se dostali do vedení a domácí nečeká vůbec nic snadného.

53
    Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč. Domácí se snaží zjednodušit hru, ale zatím marně.

52
    Domácí hráči se pokouší přispěchat s odpovědí, ale musí se bránit tlaku soupeře. Troyes je nyní aktivnější.
    50. Gerson RODRIGUES - 0:1

50
    Čekání na gól končí, prosazuje se hostující celek, míč do branky dostal po výborné spoluhráčově přihrávce z výskoku a z první GERSON RODRIGUES. Asistence: Xavier Chavalerin.

48
    Matthieu Udol si nyní však počínal hodně důrazně v souboji se soupeřem, a tak jeho tým přišel o míč. Rozehrávat bude Jimmy Giraudon.

47
    Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, kterou se prezentovali v prvním poločase.

46
    Utkání pokračuje druhým poločasem a zdá se, že ani jeden celek nestříhal během přestávky.

46

Nepříliš atraktivní byl první poločas tohoto zápasu, největší šanci měli domácí, ale trefili břevno. Stále tedy platí bezbrankový stav.

45+3

45+3
    Gauthier Gallon vykopává od své branky. Následně mu ale obránci balon vrací.

45+2
    Méty se dopustily útočného faulu, směr hry se tedy otáčí. Hrát tak mohou hostující fotbalisté, kteří rádi přenesou hru.

45+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

45
    Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

44
    Hráči nyní využívají drobnou prodlevu ve hře k tomu, aby doplnili tekutiny.

43
    Fabien Centonze to zkoušel individuálně, ale nedokázal přejít obránce soupeře.

42
    Méty mají míč pod kontrolou a Matthieu Udol kombinuje se svými spoluhráči na útočné polovině.

40
    Pepe Sarr se dostal k zakončení. Jeho rána bez přípravy protáhla hostujícího brankáře, ale rána končí vedle.

39
    Obrátek hry je poslední minuty stejný, domácí jsou dál aktivní a snaží se hrát důrazně na polovině soupeře.

37
    Domácí si vypracovali zajímavou šanci. Fabien Centonze pravou nohou ze střední pozice nedokázal trefit branku. Jeho rána končí vedle.

35
    Balon mají pod kontrolou domácí fotbalisté na polovině hrací plochy, ale Habib Maïga špatně přihrál na nabíhajícího spoluhráče. Míč tedy získala obrana Troyes.

34
    Na hrací ploše je ošetřovaný jeden z hostujících hráčů.

33
    Žlutou kartu dostává Habib Maïga (FC Méty).

32
    Lamine Gueye Lamine Gueye se propracoval do střelecké pozice, ale jeho ránu levou nohou kryje brankář bez problémů.

30
    Domácí Méty vybojovaly rohový kop Matthieu Udol centroval před branku, ale obrana si dokázala poradit.

28
    Hra je nyní plná nepřesností, ani jeden tým se nemůže prosadit před brankou soupeře, hraje se spíše na polovině.

26
    Po delší době se i hosté dostali před branku, ale Ripart nedokázal míč trefit podle svých představ.

24
    Domácí hrající ve tmavých dresech dál kombinují na polovině soupeře a pokouší se něco vymyslet.

22
    Po faulu hostů na polovině hrací plochy mohou hrát domácí fotbalisté. Ti možnost rychlého protiútoku využít nedokázali.

19
    Domácí Habib Maïga se rychle dostal k míči na polovině soupeře, ale zakončit nedokázal.

18
    Alexandr Úkíddžá zastavil rychlou akci soupeřů. Míč bleskově rozehrál, a tak mohou hrát jeho kolegové.

18
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme nyní souboje o míč na polovině hrací plochy.

17
    Troyes rozehrává od své branky, Giulian Biancone tak tak stihl míč na hrací ploše.

15
    Následně si vyžádal ošetření na hrací ploše, protože se srazil se soupeřem.

14
    Obrovskou šanci měl nyní domácí tým. Pepe Sarr se po rychlé přihrávce dostal do zakončení. Jeho ránu z první zastavilo břevno.

12
    Florian Tardieu leží na hrací ploše a zdá se, že má nějaké zdravotní problémy po souboji se soupeřem.

10
    Rominigue Kouamé se propracoval do zakončení, jeho ránu v pohodě kryje brankář. Sledujeme poměrně rychlý fotbal, který musí fanoušky bavit.

8
    Rominigue Kouamé to vzal na sebe, jeho rána bez přípravy končí vysoko nad.

8
    Yoann Touzghar to zkoušel individuálně, ale do šance se dostat nedokázal.

7
    Troyes je nyní aktivnější, usadili se na polovině soupeře, kde se pokouší něco vymyslet.

4
    Ibrahima Niane se propracoval k zakončení, jeho hlavička ale končí vedle.

3
    Alexandr Úkíddžá vykopává od své branky, následně jeho tým přišel o míč.

3
    Domácí se usadili před brankou soupeře, kde vybojovali rozehrávku. Zakončit ale nedokázali.

1
    Utkání začalo, sledujeme klidnější pasáž v úvodu zápasu.

1

Poslední vzájemný zápas se odehrál v rámci přípravy na sezonu a Méty na půdě soupeře vyhrály 2.1.

FC Méty mají po čtyřech odehraných zápasech tři body za tři remízy. Méty hrály s Lille 3:3, Reims 1:1 a Clermontem 2:2. Tým nestačil na Nantes 0:2.

ESTAC Troyes je v tabulce na posledním místě. Z úvodních třech zápasů získalo pouze bod za remízu. Sehrálo plichtu se Štrasburkem 1:1. Tým nestačil na PSG 1:2, Clermont 0:2 a na Monako 1:2.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Méty a ESTAC Troyes.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.