Montpellier – Saint-Étienne 2:0 (kon.) | Bordeaux – Lens 2:3 (kon.) | Brest – Angers 1:1 (kon.)
Méty – Troyes 0:2 (kon.) | Rennes – Remeš 0:2 (kon.) | Nantes – Nice 0:2 (kon.)
Lyon – Štrasburk 3:1 (kon.)
Montpellier HSC
2:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 12.09.2021, 13:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 5. kolo
    62. Valère GERMAIN - 2:0

62
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Domácí celek navyšuje své vedení, po výborné přihrávce Mavididia se z bezprostřední blízkosti prosazuje VALÉRE GERMAIN.
    32. Stephy Alvaro Mavididi - 1:0

32
    Rychlá akce domácích končí gólem. Povedenou ránou na vzdálenější tyč se tvrdou ránou prosazuje STEPHY ALVARO MAVIDIDI. Asistence: Téji Savanier.

Jan Prošek

Branky: 32. Mavididi (Savanier), 62. Germain (Mavididi)

Karty:   34. Wahi (MON) – 54. Bouanga (SET), 69. Neyou (SET), 72. Nade (SET), 88. M. Saban (SET)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:9. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:17.
    Montpellier HSC: Bertaud – Souquet, Thuler (80. Esteve), M. Sakho, Cozza – Ferri, Chotard – Wahi, Savanier, Mavididi (90+1. Guermouche) – Germain (90+1. Leroy).
    Náhradníci: Carvalho – Ristić, Suárez, Esteve, Delaye, Leroy, Makouana, Vargas, Guermouche.

AS Saint-Étienne: Green – Maçon (46. Nokoue), Moukoudi, Nade, Kolodziejczak – M. Camara, Neyou – Nordin (60. Ramírez), Hamouma (60. M. Saban), Bouanga (77. Aouchiche) – Chazrí (77. Krasso).
    Náhradníci: Bajič – Douath, Nokoue, Aouchiche, Youssouf, Moueffek, Krasso, M. Saban, Ramírez.