Sokolov – Vltavín 0:3 (kon.) | Motorlet – Slavia B 1:3 (kon.) | Benešov – Domažlice 5:3 (kon.)
Karlovy Vary – Admira Praha 0:0 (kon.) | Králův Dvůr – Písek 0:0 (kon.) | Povltavská – Vyšehrad 3:3 (kon.)
Hostouň – Rakovník 2:0 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
0:0 (0:0)
FK Admira Praha
Sobota 25.09.2021, 10:30 • Hřiště Dvory • Česká fotbalová liga (A) • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Admira Praha

Pět zápasů v řadě nepoznali fotbalisté Admiry přemožitele a bodovou šňůru se budou snažit natáhnout dál v Karlových Varech. Pražané naposledy porazili Sokolov díky brankám Zahálky a Čáchy 2:0. Celku z hlavního města patří po osmi odehraných zápasech páté místo v tabulce.

Domácí jsou na tom s formou o poznání hůře. Fotbalisté z lázeňského města jsou až dvanáctí s šestibodovou ztrátou právě na Admiru. Z posledních šesti ligových zápasů vyhráli Karlovarští pouze jeden – proti B týmu pražské Slavie.

FC Slavia Karlovy Vary: Chára – Skala (C), Pěkný, Vokáč, Vyleta, Debellis, Tůma, Shorný, Toure, Hudec, Dubnička
    Náhradníci: Farid, Prágr, Gabriel, Knop, Mašata, Červený, Bláha

FK Admira Praha: Keller – Herc, Fric, Martinic (C), Čácha, Venc, Michálek, Trajhan, Douděra, Zahálka, Horák
    Náhradníci: Matěka, Skalický, Pavlata, Mráz, Záruba, Čermák, Kunc

Rozhodčí: Nedvěd – Kolátor, Rouček.

Hráči jsou již připraveni na hřišti, utkání může začít.

1

1
    Výkopu se ujali domácí a dlouhým balonem se snažili dostat kupředu, Admira se ale prvnímu ataku ubránila.

2
    Po pravé straně se hnal dopředu Martin Debellis, balon si ale předkopl moc a Keller jen zvládnul odkopnout.

3
    Domácí zahrávali po faulu standardní situaci, k odraženému balonu se dostal Toure, jeho střela na brankáře ale nepronikla.

4
    Admira se také snažila propracovat na útočnou polovinu, její průnik ale úspěšný nebyl.

5
    Průnik domácích skončil střelu Skaly, který pálil jen "těsně" vedle. Bránu netrefil asi o pět metrů.

6
    Admira se postupně propracovává kupředu, má ale problém se udržet na balonu delší dobu.

7
    Nakonec je z toho ale rohový kop pro hosty.

7
    Balon si ve vzduchu ale zcela jasně našel Tůma a poslal jej pryč. Odražená střela skončila bez problému v náruči gólmana Cháry.

8
    Shorný byl při cestě dopředu faulován a je z toho zajímavá standardka pro domácí.

9
    Vokáčův centr byl odvrácen na rohový kop.

9
    Rohový kop se moc nezadařilo, po odrazu je z toho odkop od brány hostí.

11
    Domácí se opět snažili proniknout do vápna Admiry, Keller byl ale u balonu první.

11
    Po kontaktu s protihráčem zůstal na zemi ležet Fric, zdá se ale, že ve hře bude moc pokračovat.

13
    V posledních minutách je na balonu spíše Admira, ale nedaří se vytvořit žádná pořádná šance.

16
    Horák tvrdě sestřelil Toureho kolíkama napřed, rozhodčí to kartou neocenil. Z následně standardky k ohrožení branky nedošlo.

18
    Hra je často velmi přerušována, buď fauly, nebo díky nepřesným přihrávkám auty. Není to zatím moc pohledná hra.

19
    Vyleta už se na levé straně hnal kupředu, jeho akci zastal sudí zdvihnutým praporkem – ofsajd.

20
    Na druhá straně se snažil centrovat Čácha, jeho balon byl ale sražený na aut, z něj následně na roh.

21
    Po rohu se balon odrazil opět k Čáchovi, tentokrát na levou stranu, jeho centr ale ohrozil pouze zaparkovaná auta za hřištěm.

22
    Žlutou kartu dostává Jan Martinic (FK Admira Praha) za faul ve středu hřiště.

27
    Další ostrý skluz ve středu hřiště, Michal Douděra (FK Admira Praha) dostává žlutou kartu.

29
    Debellis byl na hraně vápna trefen do hlavy, rozuhodčí to jako faul neposoudil a hra pokračovala. Následně musela být přerušna, Debellis ale bude ve hře pokračovat.

31
    Vokáč zahrával standardní situaci, jeho balon ale zamířil přímo na brankáře.

33
    Toure se snažil ve vápně sklepnout balon pod sebe, z otočky pálil Tůma, jeho střela byla zblokována.

35
    Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Michal Fric, přichází Štěpán Skalický.

37
    Rozhodčí Nedvěd musel nyní důrazně domlouvat Ondřej Hercovi, který se provinil nesportovním zákrokem.

38
    Čácha byl vepředu opět velmi aktivní a zapsal střelu na bránu, Cháru si s ní ale bez problémů poradil.

39
    Hudec si naběhl na zadní tyči na centr Shorného, byl ale tísněn obráncem, a tak jeho hlavička mířila nad bránu.

41
    Vokáč si krásně naběhl s balonem na střed hřiště a geniálním pasem hledal Debellise. Brankář Keller ale výborně načasoval výběh a balon chytil těsně před dotírajícím útočníkem. Kdyby nestihl, Debellis pálí do prádzné.

43
    Domácí jsou ke konci poločasu podstatně aktivnější a stále se derou kupředu. Admira má vzadu spoustu práce.

45

Máme za sebou první půli, ve které asi nikdo nebyl výrazně lepší, moc pohledný fotbal to většinu času nebyl, ale podstatně aktivnější byli domácí. Dost času se tlačili kupředu a snažili se vymýšlet různé kombinace.

46

46
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Ondřej Shorný, přichází Sammy Farid.

46
    Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Jáchym Trajhan, přichází Michal Čermák.

47
    Kupředu se dral kapitán Martinic, byl ale vystaven ofsajdu.

50
    Začátek poločasu patří spíše hostům, snaží se převzít iniciativu a tlačit se kupředu.

52
    Chára si nyní zahrál na Neuera a efektní kličkou si poradil s napadajícím Michálkem, který předvedl pořádně saně.

54
    Keller vyběhl na dlouhý balon a vyslal jej mimo hřiště. Dnes je to již čtvrtý balon, který zaletěl mimo dosah. První skončil ve sběrném dvoře ze stadionem, druhý v potoce, třetí na parkoviště a nyní poslední zůstal ve větvích listnatého stromu.

55
    Debellis se snažil kličkovat ve vápně, balon nakonec ale skončil úplně mimo hřiště a je z toho odkop od brány.

58
    Admira se nyní opět nemůžu dostat k soustavnější hře. Prvních pět minut poločasu se ji dařilo, ale nyní opět hrají především domácí.

59
    Karlovarští při rozehrávce rohového kopu vyzkoušeli jejich vyhlášený kolotoč, díky kterému skórovali například i v českém poháru proti pražské Slavii, tentokrát jej ale nezužitkovali.

60
    Roh nyní budou kopat hosté. Kolotoč nečekáme, ale ohrožení branky by přijít mohlo.

61
    Ve vzduchu nejprve úřadoval stoper Tůma, následný odražený balon našel Venc, jeho střela ale byla zblokována.

62
    Michálek se už nadechoval a rozebíhal k velké akci, tu se ale u něj zjevil karlovarský Kanté, Yaya Toure, a balon mu čistě odebral.

64
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Štěpán Dubnička, přichází Jaroslav Červený.

65
    Admira si v posledních minutách vytvořila pár šancí, žádná ale nepřinesla přímé ohrožení branky.

67
    Skákavá rána Tourého nadělala Kellerovi problémy, ale dokázal ji vyrazit! Domácí pokračovali rohovým kopem, po kterém reklamovali ruku ve vápně, rozhodčí ale nepíská.

67
    Odražený balon se dostal na unikajícího Michálka, který si vápně balon šikovně zasekl a kapitán domácích Pěkný ho nešťastně podrazil – penalta!

68
    Pokutový kop zahrával Štěpán Zahálka, Chára sice stranu nevystihl, ale Zahálka trefil pouze tyč!

70
    Hra je velmi neklidná, ze strany na stranu, hodně faulů. Je to výrazně lepší podívaná než v prvním poločase.

71
    Farid dostal moc rychlý pas, a tak se ho ujali hosté a mohli jít do přečíslená, Pěkný ale dobře zachytil přihrávku vzduchem a akci zastavil.

72
    Ludvík Tůma nyní krásně vyhecoval vyhecoval své spoluhráče. "Pojďme kluci, máme sílu. Teda vy jo, já už ne. Jedeme..."

75
    Admira nyní mohla dvakrát uniknout prakticky bez obránců, v obou případech si to ale hráči hostů sami pokazili. Nejprve Douděra moc dlouho přemýšlel co s balonem, poté jeho spoluhráč pokazil zasekávačku.

76
    Ve vápně hostů se nyní rychle zorientoval Yaya Toure, jmenovec legendárního fotbalisty, hráče například Manchesteru City či Barcelony. Balon si zpracoval a pálil nůžkami, Keller zasáhl.

77
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Josef Hudec, přichází Jiří Prágr.

79
    Vokáč byl při kličce faulován a je z toho zajímavá standardka pro domácí.

79
    Sám faulovaný Vokáč to zkusil přímo na bránu, Keller v pohodě vyrazil.

81
    Čermák si u pravé strany dobře obhodil dva bránící slávisty a centroval, jeho balon ale nikdo ve vápně nenašel.

83
    Venc sestřelil Červeného a další standardka zpoza vápna pro domácí.

83
    Martin Debellis to po zemi přímo na bránu, chyběl mi ale nějaké metřík, aby se mohl radovat.

84
    Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Jakub Michálek, přichází Tomáš Pavlata.

85
    Aktivní Martin Čácha krásně obešel dva protihráče na pravé straně, jeho přihrávka do vápna ale byla zblokována na rohový kop. Z něj hosté nic nevytěžili.

87
    Výborný zákrok Cháry a je tu další roh pro hosty.

87
    Ani z tohoto roku hosté nic nevytěžili, opět přetažená balon bez přímého zakončení.

87

88
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Sammy Farid, přichází Jan Mašata.

90
    Nastavuje se jedna minuta, poslední akce pro hosty, standardní situace z cca 30 metrů.

90+1

Utkání je u konce. 110 diváků vidělo zaslouženou remízu. Domácí byli herně o něco lepší, ale nevytvořili si pořádnou šanci. Hosté kopali jednu penaltu, její neproměnění ale jen podtrhlo jejich útočný zmar. (12:21:38)