Los Angeles – Montreal 5:2 (kon.) | Boston – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Toronto – Detroit 5:4 (kon.)
Pittsburgh – New Jersey 2:4 (kon.) | San Jose – Winnipeg 2:1 (po pr.) | St. Louis – Chicago 1:0 (kon.)
Colorado – Minnesota 4:1 (kon.) | Vancouver – Edmonton 1:2 (kon.) | Calgary – Philadelphia 4:0 (kon.)
Carolina – Arizona 2:1 (kon.) | Anaheim – Montreal 4:2 (kon.) | Los Angeles – Buffalo 3:2 (kon.)
New Jersey – Columbus 3:4 (0:1 po s.n.)
San Jose Sharks
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Winnipeg Jets
Neděle 31.10.2021, 01:30 • SAP Center, San Jose • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (03:14:43)

Trestné minuty: 2:8

Je dobojováno. Prodloužení nemělo dlouhého trvání, neboť domácí dostali možnost přesilové hry, kterou dokázali využít a po gólu Timo Meiera berou druhý bod. Touto výhrou tak San Jose přerušilo třízápasovou sérii porážek a dnešní vítězství je pro tým obzvlášť cenné, neboť přišlo po velké obměně kádru těsně před zápasem pro pozitivní testy na COVID-19. San Jose má po výhře 2:1 deset bodů a je v Pacifické divizi na třetím místě, Winnipeg je s devíti body na třetím místě v Centrální divizi.

61:07 Timo MEIER - 2:1

61:07
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Přesilovka je využitá a San Jose vítězí! Labanc skvěle podržel puk v útočném pásmu, neunáhlil se se střelou, naopak od modré čáry přihrál na pravý kruh, kde napřáhl TIMO MEIER a s pomocí teče hostujícího Stanleyho dostal puk nad Hellebuyckovo rameno – 2:1! Asistence: Kevin Labanc, Brent Burns.

60:30
    Přesilovka pro San Jose! Do brejku se už dral Burns, když jej ve středním pásmu atakoval Nikolaj Ehlers a dostal za to dvě minuty za nedovolené bránění.

60:14
    Hned v úvodu mohli rozhodnout domácí, když Burns střílel z první po přihrávce zpoza branky a vyražený puk chtěl dorážet Meier. Hellebuyck puk vytlačil k rohu.

Trestné minuty: 2:6

Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo. Winnipeg se ve třetí třetině pustil do snahy o vyrovnání, jasně přestřílel soupeře v poměru 15:6 a nakonec se těsně před koncem dočkal vyrovnání. O to se pohotovou dorážkou do odkryté části branky postaral Kyle Connor a my si tak dáme pětiminutové prodloužení.

60:00

59:30
    Nakonec se do šance nacpali domácí Hertl s Meierem, hostující obrana to ale zvládla odvrátit a dostat puk pryč od brankoviště.

58:54
    Hosté drží puk na svých holích, ještě se snaží připravit na poslední výpad základní hrací doby.

57:41
    Harkinsova tečovaná střela Reimera musela vystrašit, nakonec po teči skončila vedle jeho levé tyčky.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 21. Hertl (T. Meier, Barabanov), 62. T. Meier (Labanc, B. Burns) – 57. Connor (Ehlers, Dubois)

San Jose Sharks: J. Reimer (Hill) – B. Burns (A), M. Ferraro (A), R. Merkley, Jaycob Megna, Meloche, Hatakka – Barabanov, Hertl (A), T. Meier – Balcers, Bonino, W. Eklund – Labanc, Weatherby, Leonard – N. Merkley, Pederson, Gadjovich.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – N. Schmidt, Morrissey (A), Pionk, Dillon, DeMelo, Stanley, Beaulieu – Ehlers, Copp, P. Stastny (A) – J. Svečnikov, Dubois, Connor – Wheeler (C), Lowry, Vesalainen – Toninato, Harkins.

Rozhodčí: Schrader, Walsh – Alphonso, Toomey

Diváci: 11 845