Los Angeles – Montreal 5:2 (kon.) | Boston – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Toronto – Detroit 5:4 (kon.)
Pittsburgh – New Jersey 2:4 (kon.) | San Jose – Winnipeg 2:1 (po pr.) | St. Louis – Chicago 1:0 (kon.)
Colorado – Minnesota 4:1 (kon.) | Vancouver – Edmonton 1:2 (kon.) | Calgary – Philadelphia 4:0 (kon.)
Carolina – Arizona 2:1 (kon.) | Anaheim – Montreal 4:2 (kon.) | Los Angeles – Buffalo 3:2 (kon.)
New Jersey – Columbus 3:4 (0:1 po s.n.)
San Jose Sharks
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Winnipeg Jets
Neděle 31.10.2021, 01:30 • SAP Center, San Jose • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (03:14:43)

Trestné minuty: 2:8

Je dobojováno. Prodloužení nemělo dlouhého trvání, neboť domácí dostali možnost přesilové hry, kterou dokázali využít a po gólu Timo Meiera berou druhý bod. Touto výhrou tak San Jose přerušilo třízápasovou sérii porážek a dnešní vítězství je pro tým obzvlášť cenné, neboť přišlo po velké obměně kádru těsně před zápasem pro pozitivní testy na COVID-19. San Jose má po výhře 2:1 deset bodů a je v Pacifické divizi na třetím místě, Winnipeg je s devíti body na třetím místě v Centrální divizi.

61:07 Timo MEIER - 2:1

61:07
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Přesilovka je využitá a San Jose vítězí! Labanc skvěle podržel puk v útočném pásmu, neunáhlil se se střelou, naopak od modré čáry přihrál na pravý kruh, kde napřáhl TIMO MEIER a s pomocí teče hostujícího Stanleyho dostal puk nad Hellebuyckovo rameno – 2:1! Asistence: Kevin Labanc, Brent Burns.

60:30
    Přesilovka pro San Jose! Do brejku se už dral Burns, když jej ve středním pásmu atakoval Nikolaj Ehlers a dostal za to dvě minuty za nedovolené bránění.

60:14
    Hned v úvodu mohli rozhodnout domácí, když Burns střílel z první po přihrávce zpoza branky a vyražený puk chtěl dorážet Meier. Hellebuyck puk vytlačil k rohu.

Trestné minuty: 2:6

Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo. Winnipeg se ve třetí třetině pustil do snahy o vyrovnání, jasně přestřílel soupeře v poměru 15:6 a nakonec se těsně před koncem dočkal vyrovnání. O to se pohotovou dorážkou do odkryté části branky postaral Kyle Connor a my si tak dáme pětiminutové prodloužení.

60:00

59:30
    Nakonec se do šance nacpali domácí Hertl s Meierem, hostující obrana to ale zvládla odvrátit a dostat puk pryč od brankoviště.

58:54
    Hosté drží puk na svých holích, ještě se snaží připravit na poslední výpad základní hrací doby.

57:41
    Harkinsova tečovaná střela Reimera musela vystrašit, nakonec po teči skončila vedle jeho levé tyčky.
    56:48 Kyle CONNOR - 1:1

56:48
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Je srovnáno. Nápor hostů přinesl své ovoce po rychlé akci a průniku Duboise, který byl sice ještě zastaven, poté se ale ke střele dostal Ehlers, jeho pokus Reimer vykopl a KYLE CONNOR už mohl bekhendem dorážet do odkryté části branky – 1:1. Asistence: Nikolaj Ehlers, Pierre-Luc Dubois.

56:00
    Reimer má další čárku v kolonce úspěšných zákroků, nyní předvedl rychlou lapačku a náladu zkazil Pionkovi.

55:26
    Barabanov opět pouze posunul puk za modrou čáru, vypadá to, že San Jose už vsadilo vše na důslednou obranu.

54:54
    Burns měl v úmyslu vysunout do brejku Meiera, tomu ale puk utekl a skončil až u Hellebuycka.

53:58
    Bonino pouze vyvezl puk ven z pásma a poté jej posunul tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Okamžitě pak odjel střídat.

53:25
    Winnipeg pokračuje v tlaku, poslední okamžiky se hrají pouze před Reimerem.

52:26
    A další Reimerův zákrok, nyní proti Pionkově bombě od modré čáry. Gólman San Jose se teď rozhodně nenudí.

51:55
    Z pravého kruhu vystřelil Kyle Connor, tlačil puk na vzdálenější tyčku, Reimer ale zakročil svou vyrážečkou.

51:27
    Vysoký oblouček ven z pásma San Jose, domácí teď hlavně trpělivě brání svůj těsný náskok.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!
    50:23 Stastny v dobré pozici, vůbec mu to ale nesedlo

50:23
    Po rychlé kombinaci mohl zblízka sklepávat hostující Stastny, nesedlo mu to však na čepeli hole a Reimer tak nakonec ani nemusel zasahovat.

49:51
    Ferraro se neprosmýkl okolo obránce a skončil po hitu u mantinelu a bez puku.

48:59
    Megna nahazoval od modré čáry a o teč se snažil Gadjovich. Pěkná myšlenka, zakončení však skončilo zase vedle Hellebuyckovy branky.

48:14
    Neuspěl ani Balcers se svou střelou z dálky, jeho pokus byl sražen a puk se k brankáři Winnipegu nedostal.

47:20
    Na opačné straně se puk dostal zpoza branky k Leonardovi a ten se ihned snažil z úhlu překvapit Hellebuycka. Ten byl přilepen na svou tyčku a druhý puk za svými zády nepřipustil.

46:53
    Po vhazování v pásmu San Jose našel Pionk v pravém kruhu Ehlerse, tomu se ale střela z první svezla z hole a skončila vedle branky.

46:37
    Hellebuyck musel hlídat nepříjemné nahození z velké dálky, holí puk zastavil a poté hned rozehrál na Pionka.

45:43
    Winnipeg přečkal oslabení, zase se hraje v plném počtu.

45:11
    Labanc nabízel příklep na teč u brankoviště, puk skončil těsně vedle levé tyčky.

44:28
    Burns obětavě zablokoval prudkou střelu a okamžitě zamířil na střídačku. Tohle muselo zabolet.

43:43
    Před Reimerem se do sebe pustili domácí Santeri Hatakka a hostující Pierre-Luc Dubois a bude se vylučovat. Domácí hráč dostal dvě minuty za krosček, hostující zase 2+2 minuty za vysokou hůl.

43:34
    Od modré střílel Pionk, i Reimer ale dokázal prudký pokus zkrotit.

42:39
    Kousek za kruhy napřáhl ke švihu Ferraro, trefil však přesně prostor, kde číhal připravený Hellebuyck.

41:26
    Nepřesné nahození domácích do útočného pásma, Morrissey se už snaží o založení protiútoku.

40:01
    Incident z konce druhé třetiny skončil bez trestů, hraje se tak v pěti na obou stranách.

Trestné minuty: 0:2

Čtyřicet minut hry je za námi a domácí tým zatím drží těsný náskok. O ten se hned v první minutě postaral Tomáš Hertl, když byl na konci akce, kterou potáhl Barabanov a on mohl zblízka sklepávat za Hellebuycka. Ve druhé třetině jsme zase mohli sledovat snahu obou týmů o časté zakončení, ale jak Reimer, tak i Hellebuyck zatím předvádí špičkové výkony a nepřipustili žádné další góly. San Jose tak vede 1:0.

40:00

40:00
    Po skončení třetiny se u mantinelu odehrál ostrý střet, po kterém se ještě odehrála krátká strkanice, Rozhodčí vše rychle ukončili a teď oba celky čekají, zda se bude také vylučovat.

39:51
    Domácí dohrávají třetinu v útočném pásmu, Melocheho střelu musel Hellebuyck krotit a vyrážet do rohu.

39:10
    Po vyhození domácích hokejistů rozhodčí okamžitě rozpažili a ukázali, že po teči se zakázané uvolnění pískat nebude.

38:47
    Wheeler hledal spoluhráče na levé straně, poslal však pouze nepřesnou přihrávku do rohu kluziště.

37:57
    Hraje se nahoru a dolů, nyní levou stranou pospíchal hostující Dubois, jeho švih ale pouze lehce lízl Reimerovo břevno.

37:24
    Teď vyslal Burns dlouhý pas na Pedersona, ten sice puk nezachytil, ale nepískalo se zakázané uvolnění, Hellebuyck musel za branku.

36:45
    Od modré čáry střílel Burns, šlo to ale vedle a hlavně vysoko, tohle nešlo ani tečovat.

36:05
    Labanc nenašel v útočném pásmu prostor pro svůj švih, musel akci rozvinout do šířky, domácí jsou ale stále v útočném pásmu.

35:14
    Do sóla se hnal Ehlers, přebruslil Hatakku, ten ale na poslední chvíli zvládl zakročit a čistým způsobem akci zastavit.

34:14
    Hostující Svečnikov už startoval do protiakce, ale u mantinelu byl nekompromisně zastaven Ferrarem. San Jose jde zase do protiútoku.

33:24
    Závar před Hellebuyckem, ke střelám se dostali Bonino a Balcers, něco skončilo na brankáři Winnipegu, zbytek šel těsně vedle.

32:30
    Už jsme se přesunuli na opačnou stranu, po volném puku se natahoval Dubois, Reimer ale rychlým skokem na led puk přikryl a možnou šanci zmařil.

31:48
    Winnipeg pokazil rozehrávku ve vlastním pásmu a najednou tu byl Weatherby se svou okamžitou střelou. Minul!

31:37
    Další akce hostů ale povedená nebyla, dlouhá přihrávka skončila na zakázaném uvolnění.

31:04
    Lowryho bomba od modré čáry byla zablokována, Winnipeg se ale v posledních minutách dostává do alespoň nějakého náporu.

30:01
    Od levého mantinelu vyslal rychlý švih hostující Morrissey a málem se mu povedlo Reimera překvapit. Gólman San Jose ale nakonec zvládl puk zastavit a přerušit hru.

29:21
    Hellebuyck má další zákrok, a to po pěkné teči dotírajícího Balcerse.

29:01
    Weatherby byl v útoku domácích osamocen a tak musel po přejetí modré čáry vymyslet, co s pukem. Zkusil švih a donutil Hellebuycka k zákroku.

28:43
    Z ostrého úhlu to zkoušel Neal Pionk, Reimera u levé tyčky ale nepřekvapil. Domácí poté vyhodili na zakázané uvolnění.

27:42
    Morrissey musel před brankou blokovat Meiera, toho už pohotovým bekhendem hledal aktivní Tomáš Hertl. Je to teď najednou opravdu svižný hokej plný šancí.

26:24
    Rychlé akce na obou stranách, za hosty si před branku sjížděl Svečnikov, ale byl zablokován, za San Jose zase po Pedersonově příhře zakončoval golfákem Hatakka. Hellebuyck byl na místě a ránu zastavil.

25:20
    Lowry u mantinelu přitiskl Megnu, hosté se teď udrželi v pásmu, ale do zakončení se jim už dostávat nedaří.

24:45
    Krátka strkanice před Reimerem, rozhodčí hráče pouze roztrhli a uklidnili, ale nevylučovali.

24:07
    Střelu z první vyslal Burns, branku Winnipegu ale o kousek minul.

23:37
    Hertl se znova ochomýtal v útočném pásmu, tentokrát jej ale Hellebuyck dokázal vychytat.

22:30
    Sledujeme teď vyčkávací hokej, oba celky hlavně nahazují puky do útočného pásma.

21:45
    Hosté se samozřejmě hned pokusili o akci, která by vedla k vyrovnání, Reimer i jeho obránci si však na výpad dávali velký pozor a Winnipeg do šance nepustili.
    20:54 Tomáš HERTL - 1:0

20:54
    Domácí jdou do vedení! Pravou stranou unikl Barabanov, v útočném pásmu zahranil a poslal přihrávku před brankoviště, kde se puk dostal na hůl TOMÁŠE HERTLA a ten zblízka sklepával za Hellebuycka – 1:0! Asistence: Timo Meier, Alexandr Barabanov.

20:35
    Wheeler se snažil o přihrávku zpoza branky, tu mu zablokoval Burns, i když to bylo vysokou holí. Vhazuje se před Reimerem.

Hity: 3:4

Je za námi první třetina, která přinesla velmi aktivní a střelecky bohatý zápas. Domácí, kterým se před úvodním buly prakticky rozsypala obrana pro pozitivní testy na COVID-19, dokázali držet soupeře na uctivou vzdálenost a povolovali pouze střely z dálky. San Jose oproti tomu mělo hned několik slušných šancí, kdy se gólman Hellebuyck zapotil, jenže Hertl trefil tyčku a Meier neproměnil svůj brejk. A když nepadly góly ani z dalších střel, odešlo se do šaten za stavu 0:0.

20:00

19:34
    Meier na obranné modré čáře ztratil puk, toho se zmocnil Connor a rozvinul ještě jednu akci Winnipegu. Zakončoval Dubois, Reimer pro jistotu přerušil svým zákrokem hru.

18:45
    Pederson pouze o mantinel vyhodil do středního pásma, spoluhráče ovšem nenašel. Puk zachytil Schmidt, dopředu jde zase Winnipeg.

17:11
    Po přenesení hry na opačnou stranu střílel Connor a i on zacinkal na brankovou konstrukci. Střelci jsou teď až moc přesní...

16:46
    Meier se nejprve nedostal do zakončení, puk se ale odrazil mezi kruhy a z otočky vystřelil Hertl. Hellebuycka překonal, jenže střela skončila na tyčce!

15:55
    Po delší době se v šanci zjevil i Winnipeg, po průniku levou stranou udělal kličku na střed Connor a vymyslel bekhendové zakončení. Reimer byl na místě a puk srazil na opačnou stranu.

14:28
    Hosté mají i docela štěstí, nyní po Pedersonově střele z levého křídla se puk vykutálel těsně vedle pravé Hellebuyckovy tyčky!

13:47
    Dobrá práce San Jose ve středním pásmu, kombinace hostujícího celku je tak narušována už v zárodku.

12:59
    Další obrovská šance San Jose, do sóla se hnal Meier, volil střelu, Hellebuyck dokázal puk vyrazit!

12:03
    Domácí se teď dostávají do opravdu slušných šancí, zakončení ale trošičku pokulhává. Po pěkné zadovce byl volný Balcers, ale i on minul branku.

11:35
    Je po přesilové hře Stastny naskočil zpět na led.

10:44
    Po závaru před Hellebuyckem byl u tyčky na chvíli volný Bonino, neproměnil však ani svou další šanci. Hosté pak vyhodili přes všechny čáry.

10:08
    V přesilovce se pěknou střelou prezentoval právě Bonino, prudký pokus prolétl těsně vedle pravé tyčky.

09:35
    Je tu první vyloučení na straně hostů. Před branku pronikajícího Bonina fauloval Paul Stastny a dostal dvě minuty za hákování.

09:17
    Už se zase hrálo na opačné straně, do zakončení se neúspěšně cpal Eklund.

08:53
    Reimer si připisuje těžký zákrok po teči Svečnikova, přerušil tak hru a po chvilce se bude vhazovat po jeho levé ruce.

08:06
    Barabanov vysunul Meiera, ten poté žabičkou hledal Hertla, tomu puk mezi kruhy přeskočil hokejku!

07:21
    Nepřesná rozehrávka San Jose, puk pozvolna doklouzal na zakázané uvolnění.

06:39
    Ehlers nepronikl do zakončení po sprintu pravou stranou, uhlídal jej dokázal Santeri Hatakka.

05:33
    Otáčet se musel také Reimer, ten čelil Lowrymu švihu z levého kruhu. Puk mu sice vypadl, dokázal jej ale udržet před brankovou čárou a definitivně pak celou situaci uklidnili obránci.

04:24
    V první vážnější šanci se objevil Meier, Hertl mu přihrál na pravý kruh a po střele z první se musel Hellebuyck rychle přemístit.

03:58
    Zatím sledujeme celkem opatrný úvod, oba celky zkouší nenápadné výpady.

02:42
    Neprošel ani Gadjovich, toho u mantinelu trefil hitem Logan Stanley.

02:04
    Barabanov se probíjel do útočného pásma pravou stranou, po kličce byl ovšem zastaven u mantinelu a puk doklouzal do rohu.

01:12
    Na druhé straně přes obránce nahazoval Morrissey, Reimer si musel u své pravé tyčky dávat obrovský pozor.

00:48
    Jako první se do útoku nahrnuli domácí hráči a Bonino i poprvé zakončoval. Hellebuyck má první zákrok a vhazuje se po jeho levici.

00:01

San Jose Sharks: J. Reimer (Hill) – B. Burns (A), M. Ferraro (A), R. Merkley, Jaycob Megna, Meloche, Hatakka – Barabanov, Hertl (A), T. Meier – Balcers, Bonino, W. Eklund – Labanc, Weatherby, Leonard – N. Merkley, Pederson, Gadjovich.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – N. Schmidt, Morrissey (A), Pionk, Dillon, DeMelo, Stanley, Beaulieu – Ehlers, Copp, P. Stastny (A) – J. Svečnikov, Dubois, Connor – Wheeler (C), Lowry, Vesalainen – Toninato, Harkins.

Rozhodčí: Schrader, Walsh – Alphonso, Toomey.

Týmy jsou již na ledové ploše, zápas za pár okamžiků začne.

Mužstvo San Jose dnes povede John MacLean a už jsou známi také hráči, kteří neprošli testováním. Jsou to Andrew Cogliano, Jonathan Dahlen, Matt Nieto, Erik Karlsson, Jake Middleton, Radim Šimek a Marc-Edouard Vlasic.

Nový začátek zápasu by měl být okolo 1:30.

Začátek utkání se nám posouvá z důvodu protokolu pro COVID-19. V současné době probíhají další testy okolo domácího klubu, mimo jsou již trenér Bob Boughner a také pět, zatím nespecifikovaných hráčů. Z farmářského San Jose Barracuda byli každopádně povoláni Nick Merkley, Jaycob Megna, John Leonard, Nicolas Meloche a Ryan Merkley.

Zápas v SAP Center začne v 1:00, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Československá stopa v utkání

Tomáš Hertl (SJS) 3 (2+1)
    Radim Šimek (SJS) 0 (0+0)

Domácí hokejisté měli skvělý start do ročníku, vyhráli první čtyři zápasy, ale poté se to lehce zadrhlo a poslední tři zápasy San Jose prohrálo. Výsledkem se současné třetí místo v Pacifické divizi s osmi body. Naposledy se San Jose utkalo doma s Montrealem, týmu se nepovedlo dát ani jeden gól a zápas tak skončil výsledkem 0:4.

Hostům patří třetí místo v Centrální divizi s devíti body a Winnipeg je pouze jediný bodík za vedoucím St. Louis. V posledním odehraném duelu jeli hráči Winnipegu na led Los Angelse a povedlo se jim získat oba body za výhru 3:2. Gólově se prosadili Dubois, Copp a znovu Dubois.

Dobré ráno u NHL. Společně se podíváme na utkání mezi týmy San Jose Sharks a Winnipeg Jets.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 21. Hertl (T. Meier, Barabanov), 62. T. Meier (Labanc, B. Burns) – 57. Connor (Ehlers, Dubois)

Rozhodčí: Schrader, Walsh – Alphonso, Toomey

Diváci: 11 845