Alavés – Granada 2:3 (kon.) | Elche – Valencia 0:1 (kon.) | Osasuna – Levante 3:1 (kon.)
Rayo Vallecano – Atlético 0:1 (kon.)
Rayo Vallecano
0:1 (0:0)
Atlético Madrid
Sobota 19.03.2022, 21:00Španělská LaLiga • 29. kolo

90+2
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Felipe.
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Koke, přichází Mario Hermoso.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

86
    Hosté si komplikují závěrečné minuty! Za zbytečný faul viděl červenou kartu Correa!

84
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Óscar Trejo, přichází Mamadou Sylla.

80
    Žlutou kartu dostává Koke (Atlético Madrid).

67
    Žlutou kartu dostává Óscar Trejo (Rayo Vallecano).

65
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Héctor Herrera, přichází Ángel Correa.

64
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Renan Lodi, přichází Geoffrey Kondogbia.
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází João Félix, přichází Luis Suárez.

63
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Bébé, přichází Isi Palazón.

50
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Atlético Madrid se pět minut po přestávce dostává do vedení! Joao Félix poslal přihrávku na levou stranu velkého vápna, kam si naběhl KOKE a parádní střelou poslal míč do dolního rohu!

43
    Žlutou kartu dostává Santi Comesaña (Rayo Vallecano).

32
    Žlutou kartu dostává Mario Suárez (Rayo Vallecano).

21
    Žlutou kartu dostává Renan Lodi (Atlético Madrid).

3
    Na opačné straně hřiště se Antoine Griezmann dostal do první velké šance, ale jeho rána mířící k levé tyči byla zneškodněna brankářem!