Turkmenistán – Tchaj-wan 4:2 (kon.) | Lucembursko – SAE 1:8 (kon.)
Lucembursko
1:8 (1:2, 0:5, 0:1)
Spojené arabské emiráty
Čtvrtek 07.04.2022, 19:00 • Patinoire de Kockelscheuer, Kockelscheuer, Lucembursko • Mistrovství světa - III. A Divize

49:06
    Tohle se nelíbí ani publiku, ani Lucemburčanům. Nohy hráčů se nešťastně zamotaly a po čtyřech vteřinách přišla píšťalka. SAE si zahrají další přesilovku.

46:26
    Za faul kolenem půjde pykat Kristian Potucek. Hosté mají šanci se přiblížit dvojcifernému skóre.

41:13
    Hosté mají šanci ještě navýšit své vedení, Colm Cannon se provinil hákováním.

30:59
    Claude Mossong si půjde sednout za hru vysokou holí. Teď může jen doufat, že svůj tým nepřivede k ještě většímu gólovému deficitu.

15:48
    Lucemburčané mají šanci na reparát přesilovky, Ilia Chuikov si půjde sednout na dvě minuty za podrážení.

13:01
    Domácí budou mít šanci zápas vyrovnat, Ilia Chuikov podržel svého soupeře moc dlouho a půjde si odpočinout.

08:47
    Spojené arabské emiráty budou mít šanci ještě navýšit své vedení, domácí se budou muset dvě minuty bránit za naražení na hrazení. Hit byl ovšem spekulativní, kapitán Welter ale zrušení trestu nevyjednal.

Jiří Pudich

Branky a nahrávky: 11. Biver (Groenlund, Mossong) – 4. Yafeai (Zakharau), 9. Chuikov (Usenko, Haddad), 22. Zakharau (Remess, Dhaheri), 24. Zainutdinov (Zakharau), 36. Zainutdinov, 37. Dhaheri (Zakharau, Remess), 39. Zakharau (Yafeai, Zainutdinov), 41. Yafeai (Zainutdinov, Chuikov)

Lucembursko: Lepage (Cruchten) – Bechtold, Groenlund, Beran, Zrika, Mededovic, P. Vincens – Mosr, Welter, Backes – M. Cannon, C. Cannon, Church – Mykkanen, A. Vincens, Mossong, Potucek – Biver, Wambach
    Trenér: Petr Fical

Spojené arabské emiráty: Al Suwaidi (A. Al Dhaheri) – Shapavalau, Sauko, Al Haddad, Remess, Al Shamsi, Alameri – Al Yafeai, Usenko, Zainutdinov – J. Al Dhaheri, Zakharau, Chuikov – Al Harmoodi, Alhumaidi
    Trenér: David Rich

Rozhodčí: Rashal – Grozaj, Zede