Jablonec B – Živanice 1:1 (kon.) | Přepeře – Pardubice B 1:2 (kon.) | Most/Souš – Brozany 1:2 (kon.)
FK Přepeře
1:2 (0:1)
FK Pardubice B
Sobota 20.08.2022, 10:30Česká fotbalová liga (B) • 3. kolo
    90+3. VENCL - 1:2

90+3
    Tým Pardubice B právě vstřelil branku! Jenže z toho se hosté prosazují a jdou si dnes pro tři body! Na zadní tyči byl totiž nejvíce aktivní ONDŘEJ VENCL, který dostal balón za brankovou čáru. Obrovská radost na straně Východočechů.

89
    Žlutá karta pro tým FK Přepeře (Jaroslav Nesvadba).

88
    Fotbalisté v červených dresech jsou na útočné polovině a měli velkou šanci! Z pravé strany přišel skvělý centr na úplně osamoceného hráče Pardubic, který ovšem bránu minul!
    83. SYNEK - 1:1

83
    Přepeře právě vstřelily branku! A po rohovém kopu máme vyrovnáno! Na centr si totiž nejlépe naskočil JAKUB SYNEK, jenž poslal hlavičkou míč do vzdálenějšího rohu. Tam gólman prostě a jednoduše být nemohl.

77
    Střídání v týmu FK Pardubice B:
    ze hřiště odchází Filip Brdička, přichází Tomáš Kirchner.

71
    Žlutá karta pro tým FK Přepeře (Michal Pavlata).

68
    Střídání v týmu FK Přepeře:
    ze hřiště odchází Paul Joseph Karch, přichází Matěj Vít.

64
    ze hřiště odchází Martin Janošík, přichází Daniel Novák.

56
    ze hřiště odchází Ladislav Martan, přichází Martin Ježek.

ze hřiště odchází Vojtěch Gebert, přichází Karel Knejzlík.

53
    ze hřiště odchází Sedrik Řehák, přichází Ondřej Vencl.

49
    Martin Janošík nyní úplně prováhal gólovou možnost! Po dlouhém pasu byl ve vápně, trochu vlevo, úplně sám! Nedokázal si ale z první zpracovat míč, tak ještě předvedl následně zasekávačku. Místo střely ovšem poté volil další kličku a o balón přišel!

46
    ze hřiště odchází Rodrigues, přichází Filip Brdička.
    44. HRNČÍŘ - 0:1

44
    Tým Pardubice B právě vstřelil branku! A hosté se minutu před koncem poločasu dostávají do jednobrankového vedení! Hlavičku z malého vápna sice ještě Truksa fantastickým zákrokem vytáhl, jenže k odraženému míči se jako první dostal TOMÁŠ HRNČÍŘ, jenž napálil balón do sítě.

18
    Žlutá karta pro tým FK Přepeře (Pavel Tvaroha).

7
    A hned z toho byl druhý rohový kop duelu. Petr Kurka se navíc vyšplhal nejvýše, vyslal dobrou hlavičku, ale Truksa skvělým zákrokem podržel domácí celek!

5
    Avšak přihrávka na pravou stranu byla zastavena, a tak šli dopředu hosté. A měli zajímavou možnost! Centr z pravé strany mířil na hráče Pardubic, který míč sice lízl, jenže gólman jej srazil na rohový kop!