Znojmo – Vítkovice 0:0 (kon.) | Hranice – Slovácko B 2:2 (kon.) | Blansko – Zlínsko 2:2 (kon.)
Frýdlant n/O – Kroměříž 0:2 (kon.) | Frýdek-Místek – Vrchovina 3:1 (kon.) | Hodonín – Rosice 0:0 (kon.)
Uh. Brod – Zlín B 1:0 (kon.)
FK Blansko
2:2 (2:2)
FC Zlínsko
Sobota 20.08.2022, 16:30 • Stadion na Údolní • Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

To bylo pro dnešek vše. Druhý poločas už žádnou branku nenabídl. Děkuji vám za pozornost! (18:26:13)

90+2

90+1
    Žlutou kartu obdržel po strkanici záložník Gouamene Sosthene.

90+1
    Na hřišti je poněkud rušno. Šarvátku musí ukončit rozhodčí.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 2 minuty.

90
    Žlutou kartu obdržel hostující Dziuba.

88
    Po nedorozumění obrany zvoní břevno blanenské branky!

84
    Do odraženého míče se z hranice šestnáctky opřel Luboš Chloupek. Střelu k pravé tyči Semanko chytá.

83
    Střídání v týmu FK Blansko:
    ze hřiště odchází Holman, přichází Chloupek.

Dnešní utkání sleduje 160 diváků.

80
    Na dobrý centr z pravé strany nedoskočil Rapavý.

75
    Kiška napálil míč přímo na branku, domácí obrana jeho pokus zblokovala.

74
    Holman fauloval Dziubu. Přímý kop pro hosty.

73
    ze hřiště odchází Jaroš, přichází Crhan.

72
    Blahuta si narazil se spoluhráčem, akci přerušil Blažík.

67
    Střídání v týmu SK Kvítkovice:
    ze hřiště odchází Guzik, přichází Kiška.

65
    Feik vysunul Holmana, který tváří v tvář nepřekonal Semanka!

63
    ze hřiště odchází Kapur, přichází Kamenský.

60
    Rapavý se dostal v pokutovém území k zakončení, jeho střela míří nad.

53
    ze hřiště odchází Suchý, přichází Waclawik.

52
    Nebezpečný pokus Guzika z přímého kopu vyráží Kalina!

51
    Chyla před pokutovým územím fauloval. Hosté budou zahrávat přímý kop.

49
    Na hrací ploše zůstává ležet jeden z hostujících obránců.

47
    Centr Guzika odvrací hlavou Chyla, který byl při souboji s Rapavým faulován.

46

Hráči už se pomalu vrací na hrací plochu. Druhý poločas co nevidět začne.

Vidíme zatím výborné utkání. Hráči Blanska šli po 10 minutách do vedení a zanedlouho poté mohl zvýšit vedení Tulajdan. Nestalo se a hosté díky standardním situacím otočili stav utkání ve svůj prospěch. Blansko ještě před přestávkou stihlo zásluhou Holmana vyrovnat.

45+2

45
    Hlavní rozhodčí nastaví 2 minuty nad rámec prvního poločasu.

41
    Žlutou kartu vidí také asistent trenéra Blanska Erik Mihola.
    41. HOLMAN - 2:2

41
    Blansko právě vstřelilo branku!
    Kapur našel za malým vápnem stříleným centrem FILIPA HOLMANA, jehož nejprve Semanko vychytal, ale na dorážku již neměl nárok – 2:2! Asistence: Miloš Kapur
    38. PERNATSKYI - 1:2

38
    Kvítkovice právě vstřelily branku!
    Kapitán OLEKSANDR PERNATSKYI poslal míč pod břevno doprostřed branky a posílá svůj tým do vedení – 1:2!

37
    Blažík fauloval Geržu a hosté budou zahrávat penaltu!

31
    Žlutou kartu za protesty obdržel trenér Blanska Petr Vašíček.
    31. KUBĚNA - 1:1

31
    Exekuci přímého kopu obstaral JAN KUBĚNA a střelou přes zeď o břevno nedal Kalinovi šanci – 1:1! (Bez asistence)

30
    Blahuta byl faulován na hranici pokutového území a hosté budou mít k dispozici standardní situaci z nebezpečné pozice.

28
    Rozvíjející akci hostí utnul výborným obranným zákrokem Blažík.

25
    Jiří Tulajdan si v souboji se Suchým počínal nedovoleně a vidí žlutou kartu.

18
    Rapavý trefil ve vzdušném souboji loktem domácího obránce a vidí od rozhodčího žlutou kartu.

17
    Tulajdan zůstává po souboji s brankářem Semankem ležet na trávníku, penalta se však nepíská,

16
    Gerža se dostal v pokutovém území k hlavičce, Kalina jeho pokus vyráží.

15
    Feik vysunul přihrávkou mezi hostující obránce do úniku Tulajdana, jeho střela těsně minula pravou tyč hostující branky!

13
    Blansko podnikalo nebezpečný útok po pravé straně, centr Holmana zblokoval obránce.
    10. JAROŠ - 1:0

10
    Tulajdan vysunul přihrávkou mezi stopery KARLA JAROŠE, který uklidil míč do sítě – 1:0! Asistence: Jiří Tulajdan

5
    Feik se snažil proniknout do pokutového území Kvítkovic, jeho kličku přečetl Suchý a o míč jej obral.

2
    Kapur střílel ze slibné pozice, jeho pokusu však chyběla větší razance.

1

Úvodní výkop mají fotbalisté Blanska.

Ještě před utkáním proběhne blahopřání panu Břetislavu Strážnickému, místopředsedovi klubu, který ve středu 17.8. 2022 oslavil 70. narozeniny. Gratulujeme!

FK Blansko: Kalina – Blažík, Chyla, Feik, Holman, Kapur, Jaroš, Tulajdan, Černý, Gouamene Sosthene, Smrčka (C)
    Náhradníci: Nešetřil – Zúbek, Psota, Kamenský, Rajčinec, Crhan, Chloupek
    Trenér: Petr Vašíček

SK Kvítkovice: Semanko – Kuběna, Suchý, Bala, Blahuta, Vychodil, Rapavý, Dziuba, Guzik, Pernatskyi (C), Gerža
    Náhradníci: Konečný – Waclawik, Chovan, Kiška, Jakubowicz
    Trenér: Petr Zapalač

Rozhodčí: Gasnárek – Rosický, Slabý.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.