Znojmo – Vítkovice 0:0 (kon.) | Hranice – Slovácko B 2:2 (kon.) | Blansko – Zlínsko 2:2 (kon.)
Frýdlant n/O – Kroměříž 0:2 (kon.) | Frýdek-Místek – Vrchovina 3:1 (kon.) | Hodonín – Rosice 0:0 (kon.)
Uh. Brod – Zlín B 1:0 (kon.)
FK Blansko
2:2 (2:2)
FC Zlínsko
Sobota 20.08.2022, 16:30 • Stadion na Údolní • Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

FK Blansko: Kalina – Blažík, Chyla, Feik, Holman, Kapur, Jaroš, Tulajdan, Černý, Gouamene Sosthene, Smrčka (C)
    Náhradníci: Nešetřil – Zúbek, Psota, Kamenský, Rajčinec, Crhan, Chloupek
    Trenér: Petr Vašíček

SK Kvítkovice: Semanko – Kuběna, Suchý, Bala, Blahuta, Vychodil, Rapavý, Dziuba, Guzik, Pernatskyi (C), Gerža
    Náhradníci: Konečný – Waclawik, Chovan, Kiška, Jakubowicz
    Trenér: Petr Zapalač

Rozhodčí: Gasnárek – Rosický, Slabý.

Ještě před utkáním proběhne blahopřání panu Břetislavu Strážnickému, místopředsedovi klubu, který ve středu 17.8. 2022 oslavil 70. narozeniny. Gratulujeme!

Úvodní výkop mají fotbalisté Blanska.

1

2
    Kapur střílel ze slibné pozice, jeho pokusu však chyběla větší razance.

5
    Feik se snažil proniknout do pokutového území Kvítkovic, jeho kličku přečetl Suchý a o míč jej obral.

10
    Blansko právě vstřelilo branku!
    Tulajdan vysunul přihrávkou mezi stopery KARLA JAROŠE, který uklidil míč do sítě – 1:0! Asistence: Jiří Tulajdan
    10. JAROŠ - 1:0

13
    Blansko podnikalo nebezpečný útok po pravé straně, centr Holmana zblokoval obránce.

15
    Feik vysunul přihrávkou mezi hostující obránce do úniku Tulajdana, jeho střela těsně minula pravou tyč hostující branky!

16
    Gerža se dostal v pokutovém území k hlavičce, Kalina jeho pokus vyráží.

17
    Tulajdan zůstává po souboji s brankářem Semankem ležet na trávníku, penalta se však nepíská,

18
    Rapavý trefil ve vzdušném souboji loktem domácího obránce a vidí od rozhodčího žlutou kartu.

25
    Jiří Tulajdan si v souboji se Suchým počínal nedovoleně a vidí žlutou kartu.

28
    Rozvíjející akci hostí utnul výborným obranným zákrokem Blažík.

30
    Blahuta byl faulován na hranici pokutového území a hosté budou mít k dispozici standardní situaci z nebezpečné pozice.

31
    Kvítkovice právě vstřelily branku!
    Exekuci přímého kopu obstaral JAN KUBĚNA a střelou přes zeď o břevno nedal Kalinovi šanci – 1:1! (Bez asistence)
    31. KUBĚNA - 1:1

31
    Žlutou kartu za protesty obdržel trenér Blanska Petr Vašíček.

37
    Blažík fauloval Geržu a hosté budou zahrávat penaltu!

38
    Kapitán OLEKSANDR PERNATSKYI poslal míč pod břevno doprostřed branky a posílá svůj tým do vedení – 1:2!
    38. PERNATSKYI - 1:2

41
    Kapur našel za malým vápnem stříleným centrem FILIPA HOLMANA, jehož nejprve Semanko vychytal, ale na dorážku již neměl nárok – 2:2! Asistence: Miloš Kapur
    41. HOLMAN - 2:2

41
    Žlutou kartu vidí také asistent trenéra Blanska Erik Mihola.

45
    Hlavní rozhodčí nastaví 2 minuty nad rámec prvního poločasu.

45+2

Vidíme zatím výborné utkání. Hráči Blanska šli po 10 minutách do vedení a zanedlouho poté mohl zvýšit vedení Tulajdan. Nestalo se a hosté díky standardním situacím otočili stav utkání ve svůj prospěch. Blansko ještě před přestávkou stihlo zásluhou Holmana vyrovnat.

Hráči už se pomalu vrací na hrací plochu. Druhý poločas co nevidět začne.

46

47
    Centr Guzika odvrací hlavou Chyla, který byl při souboji s Rapavým faulován.

49
    Na hrací ploše zůstává ležet jeden z hostujících obránců.

51
    Chyla před pokutovým územím fauloval. Hosté budou zahrávat přímý kop.

52
    Nebezpečný pokus Guzika z přímého kopu vyráží Kalina!

53
    Střídání v týmu SK Kvítkovice:
    ze hřiště odchází Suchý, přichází Waclawik.

60
    Rapavý se dostal v pokutovém území k zakončení, jeho střela míří nad.

63
    Střídání v týmu FK Blansko:
    ze hřiště odchází Kapur, přichází Kamenský.

65
    Feik vysunul Holmana, který tváří v tvář nepřekonal Semanka!

67
    ze hřiště odchází Guzik, přichází Kiška.

72
    Blahuta si narazil se spoluhráčem, akci přerušil Blažík.

73
    ze hřiště odchází Jaroš, přichází Crhan.

74
    Holman fauloval Dziubu. Přímý kop pro hosty.

75
    Kiška napálil míč přímo na branku, domácí obrana jeho pokus zblokovala.

80
    Na dobrý centr z pravé strany nedoskočil Rapavý.

Dnešní utkání sleduje 160 diváků.

83
    ze hřiště odchází Holman, přichází Chloupek.

84
    Do odraženého míče se z hranice šestnáctky opřel Luboš Chloupek. Střelu k pravé tyči Semanko chytá.

88
    Po nedorozumění obrany zvoní břevno blanenské branky!

90
    Žlutou kartu obdržel hostující Dziuba.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 2 minuty.

90+1
    Na hřišti je poněkud rušno. Šarvátku musí ukončit rozhodčí.

90+1
    Žlutou kartu obdržel po strkanici záložník Gouamene Sosthene.

90+2

To bylo pro dnešek vše. Druhý poločas už žádnou branku nenabídl. Děkuji vám za pozornost! (18:26:13)