Příbram – Řisuty 7:4 (kon.) | Cheb – Letňany 1:6 (kon.) | SHKM Hodonín – Val. Meziříčí 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kopřivnice 7:3 (kon.) | Písek – Vrchlabí 4:2 (kon.) | Znojmo – Nový Jičín 6:2 (kon.)
Žďár n/S – Opava 2:3 (po pr.) | Vel. Meziříčí – Havířov 3:4 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 6:3 (kon.)
Klatovy – Děčín 3:4 (kon.) | Mostečtí Lvi – Hronov 11:1 (kon.) | Kobra – Benátky n/J 5:2 (kon.)
Tábor – Jablonec n/N 11:0 (kon.)
HHK Velké Meziříčí
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
AZ Havířov
Sobota 17.12.2022, 17:30 • Zimní stadion, Velké Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 25. kolo

To je ode mne pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a na počtenou u dalších zápasů! (19:51:01)

Je konec! Hosté z Havířova vítězí 4:3. Hosté nezačali utkání dobře. Ve čtvrté minutě otevřel skóre David Křenek. Havířovským se ještě v první třetině podařilo skóre otočit.Petr Antoníček využil krásné kombinace hostů a vyrovnal. Šedesát jedna vteřin před koncem první třetiny skóre otočil Jiří Tvrdý. Havířov na začátku druhé třetiny zvýšil svůj náskok. Jakub Mrva si sjel se spoluhráčem do přečíslení dva na jednoho a po přihrávce skóroval do prázdné brány. V poslední minutě třetí třetiny skórovali i domácí. A to dokonce ve vlastním oslabení. Milan Strnad ujel do přečíslení dva na jednoho. Ten ovšem nikomu nepřihrál. Vystřelil a puk propadl mezi betony domácího brankáře. Poslední třetinu začali lépe hokejisté Velkého Meziříčí. Ovšem gól dal Havířov. Jakub Mrva dostal puk do prostoru mezi kruhy a Judu prostřelil střelou mezi betony. Poslední slovo měli domácí. Vojtěch Mastera si dojel za brankou pro puk a svou střelou překvapil Štipčáka. Domácí Velké Meziříčí tak podlehlo Havířovu 3:4.

59:10
    Výborný zákrok Štipčáka! Vladimír Oščádal už se chystal zakončovat do brány, ovšem skvělý brankář Havířova zastavil jeho pokus betonem.

58:20
    Velké Meziříčí usazeno v útočném pásmu. Ambrož několikrát střílel od modré. Obrana Havířova vše zvládla zblokovat.

58:01
    Hokejista Havířova napomenut. Buly se bude opakovat.

58:01
    Střelu Tomáše Střechy srazil Martin Dudáš do ochranné sítě.

57:40
    Domácí hrají v šesti!

57:19
    Oddechový čas pro tým HHK Velké Meziříčí.
    Vojtěch MASTĚRA - 3:4

57:19
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! Tak to je hodně kuriózní gól! Viktor Burian přihrával na druhou stranu hřiště, kde stál VOJTĚCH MASTĚRA. Jemu ovšem pouk přeskočil hůl. MASTĚRA si pro něj dojel za branku a vystřelil z minusového úhlu. Puk se štěstím prošel Štipčákovi kolem jeho pravé tyče. Asistence: Viktor Burian a Tadeáš Hrnčíř

52:05
    Juda kryje nahození Kunce. Rozhodčí opět přerušuje hru.

51:58
    Zakázané uvolnění domácího týmu.

51:24
    Kolarz nahazoval puk na Judu. Nahození ještě tečoval jeden z útočníků AZetu. Juda skvěle zareagoval a puk chytil.

51:02
    Maštera střílel z kruhu. Zkusil střelu nápřahem. Štipčák jeho pokus vyrazil mimo kluziště. Vhazování v obranném pásmu Havířova.

50:37
    Domácí usazeni v útočném pásmu. David Křenek se pokusil vystřelit z velkého úhlu, ale puk mu sjel z hole.

50:11
    Velkou šanci Havířova zastavil Jaroslav Juda. Hra se opět přerušuje.

50:00
    Ofsajd Havířova.

49:51
    Domácí se ještě něco snaží udělat s dnešním zápasem. Havířov však výborně brání a soupeř ztěžka něco vymýšlí.

49:26
    Icing Havířova.

48:51
    Nadějnou akci Velkého Meziříčí zastavil hvizd čárového rozhodčího. Píská se postavení mimo hru. Tas se stěhuje do středního pásma.

48:29
    Milan Strnad skvěle našel najíždějícího Tomáše Střechu. Ten vystřelil kousek za modrou čáru. Marek Štipčák měl co dělat, aby puk hřbetem lapačky vyrazil.

48:00
    Touš mají na svých holích hosté, kteří teď kombinují ve svém obranném pásmu.

47:40
    Jaroslav Juda má puk v klíně a přerušuje hru. Havířov měl teď mírný tlak.

47:12
    Aleš Koželuh nahodil od modré čáry. Nahození Koželuha bylo nepřesné, ale od zadního mantinelu se nebezpečně odrazil před bránu. Marek Štipčák ale hokejkou vrátil puk do rohu.

46:41
    Zakázané uvolnění Havířova.

46:25
    Antoníček zkoušel najít svého spoluhráče před brankou. Jeho přihrávku ale zblokovala domácí obrana.

45:49
    Čas domácím na vyrovnání se velice krátí. Havířovští se po čtvrtém vstřeleném gólu uklidnili.
    Jakub MRVA - 2:4

44:29
    Havířov právě vstřelil branku! A pozor! Havířov odskakuje znovu do dvougólového vedení! Petr Antoníček vybojoval kotouč za brankou a krásnou přihrávkou našel
    v prostoru mezi kruhy volného JAKUBA MRVU, který střelou mezi betony překonal domácího brankáře. Asistence: Petr Antoníček.

43:58
    Hra je znovu přerušena. Štipčák schoval puk pod lapačku a vhazovat se bude po jeho pravé paži.

43:22
    Střelu Marcela Juráně od mantinelu schoval Štipčák do své lapačky. Hra je přerušena.

42:48
    Třetí třetinu začali aktivněji domácí. Stále tomu ale chybí nějaká vážnější ohrožené Havířovské svatyně.

42:39
    Zakázané uvolnění Havířova. Hra se stěhuje před hostující branku.

42:17
    Jaroslav Juda přerušil hru, když střelu od hostujícího útočníka schoval do své výstroje. Vhazuje se po jeho pravici.

41:57
    Domácí se snaží založit útok, ale obrana Havířova zatím hraje na jistotu a výborně brání tento výsledek.

41:33
    Zakázané uvolnění Velkého Meziříčí.

41:10
    Jiří Zdeněk si to zamířil mezi kruhy a vystřeli, jeho střela byla sražená do rohu kluziště.

40:01

Máme tu konec druhé třetiny, ve které jsme viděli dvě branky. Oba soupeři se trefili jednou. Na 3:1 z pohledu Havířova zvyšoval Jakub Mrva. V poslední minutě domácí snížili ve vlastním oslabení. Postaral se o to Milan Strnad, který zakončil přečíslení dva na jednoho!

40:00

39:23
    Milan STRNAD - 2:3

39:22
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! Máme naděláno na drama! Domácí ujeli do přečíslení dva na jednoho a MILAN STRNAD nakonec zvolil střelu a zvolil správně. Puk propadl hostujícímu brankáře mezi betony a dojel až do branky. Ato všechno vteřinu před koncem přesilovky Havířova. Asistence: David Křenek a Pavel Ambrož.

38:01
    Hostům se nedaří přesilovková kombinace. Meziříčí se teď několikrát povedlo vyhodit puk až za Štipčáka.

37:23
    Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí:
    Jiří Doležal – 2 min., hákování.

35:47
    David Křenek sám před Štipčákem. Zkusil vystřelit, bohužel pro domácí bránu netrefil.

35:30
    Hosté usazeni v útočném pásmu. Nyní je to velký tlak.

35:14
    Marek Haas zkusil překvapit Judu z ostrého úhlu. Domácí gólman si jeho pokus pohlídal.

34:51

34:00
    Nyní má Havířov velké problémy s rozehrávkou. Domácí napadají a dělají tím starosti svému soupeři.

33:40
    Střela Petra Antoníčka sražena do ochranné sítě.

33:24
    Havířov se sznovu snaží usadit v útočném pásmu. Zatím se jim ale nedaří ohrozit domácího brankáře.

33:12
    V obrovské šanci se ocitl David Křenek. Jeho tvrdý pokus z kruhu vyrazil Štipčák vyrážečkou.

32:35
    Kunc pálil z mezikruží. Velmi nepřesná střela letěla vysoko nad domácí branku.

32:04
    Puku se dotkl někdo na střídačce Velkého Meziříčí. Hra se vrací do obranného pásma Havířova.

31:53
    Nahození jednoho z obránců našel Štipčák ve své lapačce. Hra je znovu přerušena.

31:22
    Tvrdý skvěle hledal před bránu najíždějícího Adama Pawliczka. Pawliczek dokázal puk tečovat, ale Juda skvěle vyrazil betonem tento pokus.

30:54
    U puku jsou nyní domácí, kteří se snaží najít mezírku v obraně Havířova, leč zatím neúspěšně.

30:00
    Ke střele se dostal Jan Hasoň. Jenže jeho střele chyběla razance a Štipčák s jeho střelou neměl sebemenší problém.

29:10
    Zakázané uvolnění domácích. Hra se opět stěhuje před bránu Jaroslava Judy.

27:26
    Marcel Kunc teď ujel obraně Meziříčí, když jednomu z obránců přeskočil puk hokejku. Marcel Kunc nakonec zvolil střelu mezi betonu. Juda je však stihl sklapnout a předvedl tak výborný zákrok!

27:10
    Havířov znovu usazen v útočném pásmu.

26:54
    Puk se teď nebezpečně odrážel před brankou Velkého Meziříčí. Domácí obránci ovšem vše zvládli a situaci uklidnili.
    Jakub MRVA - 1:3

25:05
    Havířov právě vstřelil branku! A máme tu třetí gól Havířova! Ten využívá přesilovku, když JAKUB MRVA s Jiřím Tvrdým ujeli do přečíslení dva na nikoho. Druhý jmenovaný přihrál přesně na hůl MRVI, který neměl problém puk poslat do brány. Bez asistence.

24:13
    Havířovu se nedaří dostat do útočné třetiny. Domácí zatím skvěle brání toto oslabení.

23:55
    Domácí útočník teď skvěle vystihl rozehrávku obránců na modré čáře a vyhazuje puk až k brance Havířova. Ten musí opět začít od svého brankáře.

23:49
    Petr Vlašín – 2 min., podrážení.

23:30
    Domácí opět faulují a Havířov má další výhodu!

23:24

21:48
    Dominik Pawliczek vystřelil z první z pravého kruhu. Jeho střela byla ovšem nepřesná a letěla vysoko nad domácí branku.

21:24
    Aleš Trnka – 2 min., vysoká hůl.

21:00
    Havířov je na začátku druhé třetiny aktivnější. Nyní je usazen v útočném pásmu a snaží se vstřelit třetí gól.

20:01

Oba týmy už jsou na ledové ploše. Druhá třetina co nevidět započne.

První třetina je za námi. Havířov sice inkasoval první gól utkání, jenže v druhé polovině první třetiny stačil skóre otočit. Za domácí se trefil David Křenek. Za hosty Petr Antoníček a Jiří Tvrdý.

20:00
    18:59 Jiří TVRDÝ - 1:2

18:59
    Havířov právě vstřelil branku! Havířov otáčí skóre! David Křenek ztratil puk v útočném pásmu a získal ho hostující Marek Haas, který našel rozjetého JIŘÍHO TVRDÉHO, jenž v samostatném úniku překonal Jaroslava Judu. Asistence: Marek Haas a Jiří Zdeněk

17:30
    Třetina se blíží ke svému konci. Nyní mají puk na holích domácí hokejisté a snaží se něco vymyslet v útočném pásmu.
    16:14 Petr ANTONÍČEK - 1:1

16:14
    Havířov právě vstřelil branku! Máme vyrovnáno! Rychlý protiútok zakončil PETR ANTONÍČEK, který poslal puk do prázdné bránu po křižné přihrávce od Marcela Kunce. Asistence: Marcel Kunc a Jakub Mrva.

15:10
    Domácí po dlouhé v útočném pásmu. Milan Strnad nahodil puk na brankáře Štipčáka. David Křenek se ještě pokusil o dorážku, leč neúspěšně.

14:17
    Aktuálně mají více ze hry hosté. Domácí tým se snaží založit nějaký útok, ale naráží na obranu Havířova ve středním pásmu.

13:30
    Nahození Dudáše bylo sraženo do rohu kluziště. Havířovští se usazují v útočném pásmu.

13:03

13:00
    Šimon Kratochvíl se dokonce dostal ke střele při vlastním oslabení. Jeho střelu z pravého kruhu ale vyrazil domácí brankář.

12:19
    A opět. Havířov vyhazuje.

12:02
    Další vyhození hostů

11:44
    Domácím se nedaří vytvořit si tlak v útočném pásmu. Havířov zatím bez větších potíží vyhazuje.

11:07
    Havířov vyhrál vhazování a vyhazuje puk přes všechny čáry. Velké Meziříčí tak musí začít opět od svého gólmana.

11:03
    Vyloučení v týmu AZ Havířov:
    Martin Dudáš – 2 min., hrubost.

09:05

08:00
    Petr Slabý nahodil puk na bránu Havířova. Štipčák pouze vyrazil před sebe. Tam se snažil dorážet jeden z útočníků Velkého Meziříčí, nicméně neúspěšně.

07:50
    Štipčák schoval puk do lapačky a přerušil hru. Bude se vhazovat po jeho pravici.

07:20
    Domácí se snaží vytvořit si nějaký tlak, ale nedaří se jim kombinace. Havířovští vyhazují puk a střídají.

07:05
    Michael Kolarz – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

05:34
    Jan Hasoň objel obránce a zkusil přihrát před bránu. Tam byl úplně volný Oščádal. Jemu ale puk přeskočil hokejku a vyjel tak z útočné třetiny.

04:59
    Havířov usazen v útočném pásmu. Snaží se co nejrychleji vyrovnat, ale domácí zatím skvěle brání a nepouštějí soupeře do velkých šancí.
    03:32 David KŘENEK - 1:0

03:32
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! Domácí jdou do vedení po výborné akci! Milan Strnad se dostal s pukem do útočného pásma a přihrál puk na úplně volného DAVIDA KŘENKA, který udělal kličku a překonal brankáře Havířova. Asistence: Milan Strnad a Pavel Ambrož.

02:20
    Mrva se dostal do velké šance, když byl za obránci Velkého Meziříčí. Juda však předvedl výborný zákrok lapačkou a zastavuje hru.

02:01
    Havířov se snaží usadit v útočném pásmu. Domácí skvěle forčekují a nedovolují soupeři skórovat.

01:39
    Marek Štipčák zastavuje hru, když schoval puk ve své lapačce.

01:16
    Další icing hostujícího mužstva. Vhazovat se bude po Štipčákovo levé ruce.

01:00
    Zakázané uvolnění Havířova. Hra se stěhuje před Marka Štipčáka.

00:50
    Domácí vyhazují. Puk byl ale velmi pomalý a přes všechny čáry nepřejel. Zakázané uvolnění se nepíská.

00:10
    Úvodní vhazování vyhríli hosté z Havířova. Ihned po něm se Slezané usazují ve svém útočném pásmu.

00:01

Oba týmy už jsou na hrací ploše. Utkání co nevidět začne.

HHK Velké Meziříčí: Juda (Šťourač) – Trnka, Slabý, Báňa, Ambrož, Koželuh, Vlašín, Střecha L. – Oščádal, Vedral, Strnad – Juráň, Maštera, Hrnčíř – Křenek, Burian, Hasoň – Střecha F., Doležal, Střecha T.
    Trenér: Štěpán Oberreiter

AZ Havířov: Štipčák (Šembera) – Kuboš, Ščurek, Kolarz, Hudec, Kunc, Dudáš – Tvrdý, Kratochvíl, Mrva – Zdeněk, Spratek, Antoníček – Pawliczek, Haas, Homola
    Trenér: Jiří Raszka

Rozhodčí: Maršálek – Hübl, Augusta.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Dominik Zajan

Branky a nahrávky: 4. Křenek (Strnad, Ambrož), 40. Strnad (Křenek, Ambrož), 58. Mastěra (Burian, Hrnčíř) – 17. Antoníček (Kunc, Mrva), 19. Tvrdý (Haas, Zdeněk), 26. Mrva, 45. Mrva (Antoníček)

Rozhodčí: Maršálek – Hübl, Augusta