Zlín – Vítkovice 4:5 (0:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 4:6 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 8:4 (kon.)
Liberec – Jihlava 4:5 (po pr.) | Pardubice – Plzeň 1:4 (kon.) | Olomouc – Třinec 1:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:5 (0:1, 2:2, 2:1 - 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 18.02.2023, 13:00 • Home Credit Arena, Liberec • DHL Extraliga juniorů • 48. kolo

Děkuji za pozornost a hezký den. (15:19:58)

Je tu konec! Zápas se nakonec překlopil až do prodloužení, v němž ojedinělá akce Jihlavy znamenala vítězství. Nejsmutnějším mužem po dnešním klání bude Vojtěch Hambálek, jenž dnes dostal hned čtyři smolné góly po dorážce. Na včerejší prohru reagovali Severočeši ziskem alespoň bodu.

60:49
    Dukla právě vstřelila branku!
    JOSEF BROŠ dostal možnost kotouče do osamocené jízdy proti Hambálkovy, který si s první ránou poradil, jenže dorážka už byla nad jeho síly.

Liberec právě vstřelil branku!
    Doslova za pět minut dvanáct přišlo srovnání skóre, o které se postaral JAROMÍR LISA PERÉZ, jenž se natlačil přímo před hostujícího gólmana a překonal ho.

Dnešní utkání sleduje 76 diváků.

56:00
    stránský si připsal zákrok proti další liberecké střele vhazovat se bude v obranném pásmu hostů.

55:56
    Tvrdá rána Jenčovského z pravé strany měla takovou razanci, že Stránskému sundala masku z hlavy.

54:01
    Další těžký zákrok pro jihlavského brankáře, tentokrát musel vytáhnout lapačku proti Jenčovskému.

53:42
    Horké závěrečné chvilky pro Jihlavu v oslabení, vše však uklidnil Stránský.

53:11
    Icing domácích.

52:55
    Stránský Janatovu střelu musel zkrotit nadvakrát.

52:33
    Jihlava se osvobozuje.

52:01
    Jenčovského střela příliš neohrozila hostující klec.

51:50
    K. Coufal – 2 min., zásah do nohou.

Jakub Špaček

Branky a nahrávky: 22. Przybyla (Meisel), 33. Przybyla (Kříž, Koštoval), 46. Jenčovský (Gajda, Koštoval), 60. Peréz (Gajda) – 17. Pavelec (Broš, Ludvík), 22. Číhala (Straka, Rauš), 38. Klapica (Coufal, Kudrna), 48. Kupriianov (Broš, Číhal), 61. Broš

Bílí Tygři Liberec: Hambálek (Krátký) – Culek, Meisel, Hladík (A), Rybář, Koštoval, Pérez D., Ehrenberger, Jakubec – Hois, Gajda, Jenčovský (C), Przybyla, Janata, Kofroň, Kříž, Vološín, Pérez J. (A), Jansa, Bačkovský
    Trenér: Richard Lobo

HC Dukla Jihlava: Stránský (Pulda) – Vovsík (C), Ludvík, Matějíček, Číhal, Chvátal, Jeletz, Topol – Klapica, Straka, Sojka, Broš, Rauš (A), Pavelec, Kudrna, Kupriianov, Jungwirth, Modl, Báťa, Coufal
    Trenér: Michal Broš

Rozhodčí: Zavřel, Svobodová – Frodl, Maštalíř