Ottawa – Chicago 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Pittsburgh 5:4 (kon.) | Minnesota – Dallas 2:1 (2:1 po s.n.)
Edmonton – NY Rangers 4:5 (1:2 po s.n.) | Anaheim – Los Angeles 3:6 (kon.) | St. Louis – Colorado 1:4 (kon.)
Nashville – Florida 7:3 (kon.) | Boston – NY Islanders 6:2 (kon.) | Pittsburgh – New Jersey 2:5 (kon.)
Nashville Predators
7:3 (3:2, 2:0, 2:1)
Florida Panthers
Sobota 18.02.2023, 20:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (22:48:24)

3. Thomas Novak (NSH) 2+0

Nashville dnes dokázal přehrát na domácím ledě Floridu jasně 7:3. Po první třetině vedl 3:2 a ve druhém dějství dvakrát skóroval. Panteři se snažili s duelem ještě něco udělat, avšak definitivně je zlomila šestá trefa. Poté sice snížil Reinhart, ale do opuštěné klece utkání uzavřel Trenin. Dva góly si dnes připsal domácí útočník Thomas Novak.

59:22
    Anton Lundell vystřelil z levého kruhu, jeho pokus zastavil pozorný Kevin Lankinen.

58:59
    Rozbíhá se nám poslední minuta dnešního utkání. Domácí drží kotouč za svou klecí.

58:16
    Nino Niederreiter nepropasíroval svou přihrávku na najetého spoluhráče. Dobře zapracoval vracející se Gudas.

57:46
    Dante Fabbro nyní uklidnil hru ve vlastním pásmu. Čeká na nabídku kolegů.

56:50
    Grigorij Děnisenko se po přihrávce Whitea objevil ve velké šanci, ale netrefil. Další čestný úspěch Panterů tedy nepřišel.

55:58
    Florida dnes v defenzívě nepůsobí vůbec dobrým dojmem, Nashville si závěrečné minuty klání opravdu užívá.

55:32
    Nino Niederreiter se probil do velké šance, ale těsně před gólmanem bekhendem nezakončil přesně.

55:04
    Ryan Lomberg zabojoval před brankou domácího celku, ale ke střele se nedostal.

54:46
    Juuso Pärssinen sice dal další branku domácího celku, ale celé situaci předcházel ofsajd, takže trenérská výzva Floridy se setkala s úspěchem.
    54:14 Jakov TRENIN - 7:3

54:14
    Nashville právě vstřelil branku!
    Risk hostům nevyšel. Kotouč získal ve vlastním pásmu JAKOV TRENIN a poslal jej přes všechny čáry do opuštěné branky Panthers. Dnes dva body zůstanou v Nashvillu. 7:3. Bez asistence.

53:46
    Aaron Ekblad s velkým štěstím udržel útočné pásmo. Poté se k ráně dostal Carter Verhaeghe, ale těsně minul.

53:06
    Barkovova střela byla pro domácího brankáře velmi nepříjemná. Záhy přišel pokus přes všechny čáry, ale bylo z toho jen zakázané uvolnění.

52:40
    Florida ještě chce s tímto zápasem něco udělat. Už nyní hraje bez brankáře!

51:46
    Philip Tomasino tentokrát nepropasíroval svou přihrávku do předbrankového prostoru.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 3. Novak, 13. Duchene (McDonagh, Granlund), 16. R. Johansen (Josi), 28. Sissons (Josi, McDonagh), 37. Josi (McDonagh, R. Johansen), 49. Novak (Tomasino), 55. Trenin – 8. Cousins, 13. M. Tkachuk (Montour), 50. Reinhart (Barkov, Montour)

Nashville Predators: Lankinen (Saros) – Josi (C), McDonagh, Lauzon, Ekholm (A), Fabbro, Gravel – Duchene, R. Johansen, Granlund (A) – Tomasino, Glass, Niederreiter – Jeannot, Sissons, Trenin – Pärssinen, Novak, Co. Smith.
    Trenér: John Hynes

Florida Panthers: Bobrovskij (28. Knight) – Ekblad (A), Forsling, Montour, M. Staal, Gudas, Mahura – Reinhart, Barkov (C), Lundell – M. Tkachuk (A), Luostarinen, Verhaeghe – Cousins, E. Staal, Lomberg – Děnisenko, Coli. White, Tierney.
    Trenér: Paul Maurice

Rozhodčí: South, McCauley – Cherrey, Murray

Diváci: 17 823