Benátky n/J – Písek 4:5 (po pr.) | Vyškov – Val. Meziříčí 3:4 (po pr.) | SHKM Hodonín – Nový Jičín 3:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Opava 7:4 (kon.) | Znojmo – Kopřivnice 10:0 (kon.) | Mostečtí Lvi – Tábor 1:10 (kon.)
Chomutov – Letňany 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Havířov 1:7 (kon.) | Kobra – Ústí n/L 4:5 (po pr.)
HC Benátky nad Jizerou
4:5 (2:2, 0:1, 2:1 - 0:1)
IHC Králové Písek
Sobota 18.02.2023, 15:002. liga skupina Západ • Nadstavba B

Skončilo velmi zajímavé utkání. Domácí byli střelecky aktivnějším týmem, hostům pomohlo několik přesilových her, a tak si z Benátek nad Jizerou odváží bonusový bodík. (17:19:52)

62:25 POUZAR - 4:5

62:25
    Písek právě vstřelil branku! Hosté získávají druhý, nesmírně cenný bod. Novák podržel puk v útočném pásmu a přesnou přihrávkou našel JAROSLAVA POUZARA, který trefil přesně k tyči. Asistence: Filip Novák, Yahor Hrakholski.

61:56
    Opět pálil Hanus, Sejpal má puk ve své moci a Jankovský je na ledě.

61:46
    Další střela Hanuse byla sražena do rohu kluziště.

61:23
    Jan Dvořák získal kotouč a našetřil cenné vteřinky.

61:03
    Hanusovu střelu zblokoval Havlas a vyhazuje.

60:40
    Další pokus Volfa zaduněl jen o zadní mantinel.

60:29
    Volfova střela byla sražena za branku.

60:03
    Domácí dostali puk do útočného pásma .

60:01

Domácí ve třetí třetině opět odskočili, hostům se v početní výhodě podařilo vyrovnat. Čeká nás prodloužení a domácí horké chvilky po Jankovského trestu.

60:00

59:56
    Vyloučen domácí Václav Jankovský za zdržování hry/vyhození puku.

59:45
    Hosté hrají v plném počtu.

59:37
    Puk je mimo kluziště, vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:01
    Šafránkovu sraženou střelu zakončoval Jan Dvořák mimo!

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 7. Šafránek (Jankovský, Mrkvička), 11. J. Dvořák (Havlas), 46. J. Dvořák (L. Tondr, Jankovský), 48. Jankovský (Šafránek, Mrkvička) – 3. Hanus (Matiášek, Radoš), 17. Březina (Volf, Matiášek), 37. Matiášek (Novotný, Cháb), 54. Radoš (Matiášek), 63. Pouzar (Novák, Hrakholski)

HC Benátky nad Jizerou: Sejpal (Hofman) – Mrkvička, Klodner, Antoš, Rajgl, Němeček, Mašek – L. Tondr, Havlas, J. Dvořák – M. Tondr, Šafránek, Jankovský – Šíma, Král, Hejňák – Kusý, Peca.
    Trenér: Nečas

IHC Králové Písek: Kříž (Novák) – M. Dvořák, Kurfürst, Hanus, Radoš, Pavlát, Novák, Turek – Hollar, Cháb, Volf, Brož, Březina, Macháček, Novotný, Matiášek, Hrakholski, Pouzar, Chocholoušek.
    Trenér: Matušík

Rozhodčí: Domský – Brož, Jurak