Mallorca – Real Sociedad 1:1 (kon.) | Sevilla – Almería 2:1 (kon.) | Villarreal – Real Betis 1:1 (kon.)
Ath. Bilbao – Barcelona 0:1 (kon.)
Sevilla FC
2:1 (1:1)
UD Almería
Neděle 12.03.2023, 16:15 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španělská LaLiga • 25. kolo

To je ode mě vše. Přeji pěkný zbytek neděle. (18:20:41)

Hosté zaskočili Sevillu brzkým gólem z 2. minuty. Odpověď na tuto branku našli domácí až těsně před přestávkou v podobě proměněné penalty. V druhé půli dokonala Sevilla obrat a ujala se vedení 2:1. Dvě velké příležitosti měl Suárez, ale ani v jedné z nich neuspěl. Almería tak odchází z tohoto duelu s prázdnou, zatímco Sevilla se díky třem bodům odrazila od sestupových pozic.

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 15:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 8:11.

90+8

90+7
    Rodrigo Ely hlavičkoval v záklonu nepřesně. Marko Dmitrović určitě spěchat s odkopem nebude.

90+6
    Júsuf en-Nesírí byl v ofsajdu. To dává poslední šanci Almeríi vypracovat si příležitost.

90+5
    Rodrigo Ely si v souboji ve vápně pomohl rukama, což neuniklo zraku De Burgose. Závěrečný závar před bránou Sevilly je u konce.

90+4
    Kousek chybělo, aby se jeden z hráčů hostí, dokázal natáhnout na centr ze standardky. Nestalo se tak, tudíž odkop provede Marko Dmitrović.

90+3
    Joan Jordán fauloval na vlastní polovině, Almería bude zahrávat standardní situaci.

90+1
    Sevilla mohla dnešní výsledek definitivně potvrdit, ale Érik Lamela vzal zakončení sobecky na sebe a proti Martínezovi neuspěl! Nejvíce mu toto vyčetl jeho spoluhráč Júsuf en-Nesírí, který byl vedle něj osamocen.

90
    Stejně jako v první půli přidává sudí De Burgos 6 minut nad rámec.

89
    Na trávníku zůstává ležet Jesús Navas. Sevilla už ale nemá k dispozici žádná střídání.

88
    Za nesportovní chování obdržel Léo Baptistão žluté potrestání.

88
    Video asistent posoudil, že zákrok Rakitiče nebyl na červenou kartu. Hra opět pokračuje.

87
    De Burgos je opět v kontaktu s VAR. V tomto případě konzultuje, zda udělí Rakitičovi přímo červenou kartu!

85
    Júsuf en-Nesírí upaloval s míčem sám na bránu. Kličku brankáři udělal, ale bránu z ostrého úhlu netrefil! Nakonec ho to tolik mrzet nemusí, jelikož jeho náběhu předcházel ofsajd.

83
    Óliver Torres byl Rodrigem Elym nelítostně seslán na trávník. De Burgos ukazuje sedmou žlutou kartu zápasu.

82
    Dyego Sousa centroval míč z pravé strany pouze do rukavic brankáře Dmitroviče.

81
    Rakitič hledal passem za obranu En-Nesírího, ten se ale nacházel v postavení mimo hru a nechal balón dojít do zámezí.