Clermont Foot – Lens 0:4 (kon.) | Ajaccio – Montpellier 0:1 (kon.) | Angers – Toulouse 0:2 (kon.)
Lorient – Troyes 2:0 (kon.) | Nantes – Nice 2:2 (kon.) | Monaco – Remeš 0:1 (kon.)
Marseille – Štrasburk 2:2 (kon.)
FC Lorient
2:0 (1:0)
ESTAC Troyes
Neděle 12.03.2023, 15:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir, Lorient • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 27. kolo

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:10. (17:00:55)

Hubený náskok Lorient mohl zneškodnit dvacet minut před koncem Rony Lopes jenže z dobré pozice nezamířil přesně. V nastaveném čase tak domácí vedení pojistil po chbné reakci obránce zakončující Diarra.

Hráči FC Lorient splnili roli papírového favorita a připisují si vítězství 2:0 nad velmi nevýrazným sopupeřem ESTAC Troyes!

90+3
    90+2. Stéphane DIARRA - 2:0

90+2
    Lorient právě vstřelil branku!
    Centr Cathlineho sice přizvedl hlavou jeden z obránců jenže tak neúspěšně, že z toho těžil gólovým zakončením STÉPHANE DIARRA a přidává tak v nastaveném čase gólovou pojistku svého týmu – 2:0!

90+1
    Táložník Xavier Chavalerin se nezápíše v tomto utkání jako úspěšný střelec.

90
    Ve druhé poločase tohoto utkání bude hlavní rozhodčí Turpin nastavovat minimálně tři minuty!

89
    Po krátkém rozehrání se pokusil o ohrožení branky soupeře svou střelou Jeff Reine-Adelaide.

88
    Mama Baldé nejprve vyškolil Abergela, následně ho z boku velmi tvrdě hokejově dohrál Jean-Victor Makengo. I zde se mohlo klidně žlutit.

87
    Několik odvrácených centrů mimo své pokutové území si připsala soustředěná obrana Lorientu.

87
    Brankář Gallon posílá od své branky dlouhý nákop na soupeřovu polovinu hřiště.

86
    Centr k vyhlkídnému adresátu v podobě Koného v pokutovém území nedoletěl.

84
    Střelecká aktivita je i nádale jako během celého utkání ve prospěch hráčů FC Lorient.

83
    Střídání v týmu FC Lorient:
    ze hřiště odchází Enzo Le Fée, přichází Julien Ponceau.

83
    ze hřiště odchází Romain Faivre, přichází Stéphane Diarra.

82
    Střídání v týmu ESTAC Troyes:
    ze hřiště odchází Rominigue Kouamé, přichází Jeff Reine-Adélaïde.

79
    Žlutá karta pro tým ESTAC Troyes (Yoann Salmier) za faul.

79
    Přímo před zraky rozhodčího skolil k zemi Salmier unikajícího Laurenta Abergela.