Skotsko – Kypr | 3:0 (kon.) | | | Arménie – Turecko | 1:2 (kon.) | | | Izrael – Kosovo | 1:1 (kon.) |
Bělorusko – Švýcarsko | 0:5 (kon.) | | | Španělsko – Norsko | 3:0 (kon.) | | | Chorvatsko – Wales | 1:1 (kon.) |
Andorra – Rumunsko | 0:2 (kon.) |
Chrudim – Táborsko | 1:1 (kon.) |
Bulharsko – Slovensko | 0:1 (kon.) |
Portugalsko – Česko | 3:0 (kon.) | | | Řecko – Slovensko | 1:1 (kon.) |
Česko – Slovensko | 3:0 (kon.) | | | Portugalsko – Polsko | 1:0 (kon.) |
Vltavín – Admira Praha | 2:1 (kon.) | | | Bohemians B – Králův Dvůr | 3:1 (kon.) | | | Motorlet – Plzeň B | 0:5 (kon.) |
Č. Budějovice B – Dukla B | 0:0 (kon.) | | | Přeštice – Hostouň | 2:1 (kon.) | | | Karlovy Vary – Písek | 1:1 (kon.) |
Benešov – Ústí n. L. | 3:0 (kon.) | | | Jablonec B – Zápy | 3:0 (kon.) | | | Hr. Králové B – Pardubice B | 0:1 (kon.) |
Přepeře – Živanice | 1:0 (kon.) | | | Most/Souš – Velvary | 2:1 (kon.) |
Znojmo – Rosice | 0:1 (kon.) | | | Uh. Brod – Hlučín | 1:1 (kon.) | | | Frýdlant n/O – Vel. Meziříčí | 3:3 (kon.) |
Frýdek-Místek – Hranice | 2:0 (kon.) | | | Hodonín – Kroměříž | 1:0 (kon.) | | | Vítkovice – Slovácko B | 2:4 (kon.) |
Blansko – Zlín B | 1:0 (kon.) |
Púchov – Rača | 6:0 (kon.) | | | Trebišov – Prešov | 0:2 (kon.) | | | Humenné – Dolný Kubín | 0:0 (kon.) |
Dubnica – Považská Bystrica | 0:6 (kon.) |
konec
MFK Chrudim
1:1
(1:1)
FC SILON Táborsko
Petr Dejnožka
Branky:
26. Záviška – 39. Šašinka
Rozhodčí: Všetečka – Kubr, Černoevič
Diváci:
Karty: 39. Kejř (CHR), 45+2. Svoboda II (CHR) – 51. Mezera (TAB), 73. J. Mach (TAB), 90+1. Kateřiňák (TAB) 76. J. Mach (TAB)
Neproměněná penalta: 26. Záviška (CHR), brankář Pastornický zneškodnil
MFK Chrudim:
Floder – Halász, Hašek, Skwarczek, Svoboda II – Řezníček (C) – Záviška, Kejř (90+2. Jedlička), Průcha, P. Juliš (80. Kesner) – Firbacher.
Náhradníci: Brát – Jančura, Bauer, Kodýdek, Straka.
Trenér: Radek Kronďák
FC SILON Táborsko: Pastornický – Mezera, Kosek, Alexandr, Koné, Kateřiňák, Dordić (90+4. Sojka), Plachý (C), Šašinka (88. Kopřiva), J. Mach, Kronus (65. Varačka).
Náhradníci: Kerl – Svatek, Voriazidis, Sylla.
Trenér: Roman Nádvorník
Náhradníci: Brát – Jančura, Bauer, Kodýdek, Straka.
Trenér: Radek Kronďák
FC SILON Táborsko: Pastornický – Mezera, Kosek, Alexandr, Koné, Kateřiňák, Dordić (90+4. Sojka), Plachý (C), Šašinka (88. Kopřiva), J. Mach, Kronus (65. Varačka).
Náhradníci: Kerl – Svatek, Voriazidis, Sylla.
Trenér: Roman Nádvorník
Rozhodčí: Všetečka – Kubr, Černoevič
Diváci:
ze hřiště odchází Bojan Dordić, přichází Alexandr Sojka.
ze hřiště odchází Marek Kejř, přichází Tomáš Jedlička.
ze hřiště odchází Jakub Šašinka, přichází Jakub Kopřiva.
ze hřiště odchází Petr Juliš, přichází Ondřej Kesner.