Znojmo – Rosice 0:1 (kon.) | Uh. Brod – Hlučín 1:1 (kon.) | Frýdlant n/O – Vel. Meziříčí 3:3 (kon.)
Frýdek-Místek – Hranice 2:0 (kon.) | Hodonín – Kroměříž 1:0 (kon.) | Vítkovice – Slovácko B 2:4 (kon.)
Blansko – Zlín B 1:0 (kon.)
MFK Vítkovice
2:4 (1:1)
1.FC Slovácko B
Sobota 25.03.2023, 15:00 • Markvartovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 21. kolo

Je za námi gólově bohaté utkání. V druhém poločase padly rovnou 4 branky, jedna do hostující sítě a zbylé 3 do svatyně domácích.

V 68. minutě se po chybě brankáře prosadil Kratochvíla, o sedm minut později však odpověděl domácí Vrbka. Po-té se už prosadili pouze hráči Slovácka. Vedení vrátil hostům Šlechta a v 90. minutě zvýšil na konečných 2:4 Pavel Juroška.

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek soboty. (17:01:36)

90+4

90+2
    Je tu pravděpodobně jeden z posledních rohů Slovácka.

90
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
    ze hřiště odchází Kratochvíla, přichází Kabelka.

4 minuty nad rámec
    90. JUROŠKA - 2:4

90
    Slovácko B právě vstřelilo branku!
    Je tu čtvrtá branka hostů. Tu střílí PAVEL JUROŠKA, který dostal míč před prázdnou branku díky chytré nahrávce od spoluhráče.

88
    ze hřiště odchází Aldin, přichází Polák.
    87. ŠLECHTA - 2:3

87
    Krásná akce Slovácka, kdy se díky třem narážečkám dostal do výhodné pozice DAVID ŠLECHTA, ten překonal brankáře domácích pohotovou střelou.

86
    Ofsajd zastavil útočné snažení domácích

85
    Střela z poza šestnácky, kterou vyslal jeden z hostí, skončila vysoko nad brankou.

82
    Vítkovice mohou sázet na rychlé brejky, jeden takový teď vyústil v rohový kop.

81
    Hosté jsou momentálně aktivnějším celkem a dělají vše pro to, aby tu dnes zvítězili.

81
    Žlutá karta pro tým MFK Vítkovice (Bystřičan).

78
    Standardní situace Slovácka vyústila v centr z pravé strany, s nímž si domácí obrana poradila.
    75. VRBKA - 2:2

75
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Domácí poslali do vápna kvalitní centr, který propadl až před JAKUBA VRBKU, ten hlavou usměrnil míč do sítě.

Aleš Racek

Branky: 45. Richtár, 75. Vrbka – 11. Yohanna, 68. Kratochvíla, 87. Šlechta, 90. Juroška

Karty:   24. Aririerisim (VIT), 51. Richtár (VIT), 73. Raab (VIT), 81. Bystřičan (VIT) – 30. Kočí (SOB)

MFK Vítkovice: Košický – Burgo, Bystřičan, Stanimirovič, Vandov – Zogata, Vrbka, Richtár (C), Aririerisim, Krela – Chylek
    Náhradníci: Murín – Raap, Repa, Tamajka, Tkáč, Zak, Zouhar

Trenér: Radim Plaskura

1.FC Slovácko B: Velich – Merdovič (C), Aldin, Kočí, Bartoš – Juroška, Korýčan, Kudela, Yohanna – Kratochvíla, Stropsa
    Náhradníci: Andres – Šlechta, Mitrevski, Růžička, Polák, Kozel, Kabelka

Trenér: Pavel Němčický

Rozhodčí: Vejtasa – Silný, Dorotík