Benešov – Ústí n. L. 3:0 (kon.) | Jablonec B – Zápy 3:0 (kon.) | Hr. Králové B – Pardubice B 0:1 (kon.)
Přepeře – Živanice 1:0 (kon.) | Most/Souš – Velvary 2:1 (kon.)
FK Baník Most - Souš
2:1 (0:1)
TJ Slovan Velvary
Sobota 25.03.2023, 15:00 • Stadion FSJM, Most • Česká fotbalová liga (B) • 19. kolo

Utkání je u konce a domácím se po přestávce povedl velký obrat. Hned po návratu na hrací plochu se pískala penalta a tu ve 47. minutě proměnil Petr Glaser. Most pokračoval v nátlakové hře, dlouho to ale dopadalo bez přesného zakončení. Podařilo se to až v 76. minutě, kdy vystřihl parádní nůžky Jindřich Novotný. Mostečtí pak už těsný náskok udrželi a připsali si důležité tři body. Jsou tak na 14. místě se 17 body, Velvary jsou po porážce čtvrté s 31 body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (16:56:04)

Utkání sledovalo 300 diváků.

90+2

90+1
    Přímý kop pro Most, rozehrávat se bude prakticky od rohového praporku. Dá se očekávat jen lehké posunutí míče a držení situace právě v rohu hřiště.

90
    Budou se nastavovat dvě minuty.

90
    Střídání v týmu FK Baník Most – Souš:
    ze hřiště odchází Petr Glaser, přichází Radek Cibulka.

90
    Střela z vápna letěla vysoko nad branku Mostu, Halouska bude rozehrávat, ale ještě předtím proběhne poslední střídání domácích.

89
    Štefan musel vyběhnout ven ze svého vápna, aby odkopl před dotírajícím protivníkem. Míč pak poslal až na útočnou polovinu.

88
    Závěr zápasu je dost nervózní, přibývá osobních soubojů.

87
    Nepovedená akce i na straně Mostu, Štefan pospíchá, co to jen jde.

86
    Velvary se marně snaží dostat k pokutovému území, domácí, pokud mají možnost, tak ihned odkopávají.

85
    Míč je u Halousky, ten také nikam nechvátá. Rozhodčí má se zdržováním zatím trpělivost.

84
    Pohotový Štefan včas vyběhl z brankové čáry a celou akci ukončil. Velvary půjdou do protiútoku.