Púchov – Rača 6:0 (kon.) | Trebišov – Prešov 0:2 (kon.) | Humenné – Dolný Kubín 0:0 (kon.)
Dubnica – Považská Bystrica 0:6 (kon.)
FK Humenné
0:0 (0:0)
MFK Dynamo Dolný Kubín
sk Sobota 25.03.2023, 14:30 • Štadión Humenné • MONACObet liga • 22. kolo

Ani Humennému, ani Dolnému Kubínu sa nepodarilo streliť jediný gól. V druhom dejstve mal tím domácich značne navrch. V 75 minúte dostal druhú žltú kartu a následne červenú kartu hráč hostí Machaj. V posledných minútach zápasu už Dolný Kubín len bránil a odkopával loptu do bezpečia. Domácemu výberu sa už nepodarilo zvrátiť stav tohto zápasu, a tak sú oba tímy nútené deliť si body. (16:25:15)

90+2

90+2
    Kranthove sa dostal po centri z voľného kopu do zakončenia hlavou. Vajs vytiahol skvelý zákrok a chytá loptu do rukavíc.

90+1
    Voľný kop pre domáci tím zo sľubnej pozície. Zahrávať ho bude Mateus.

90
    Hrací čas sa nastavuje o 2 minúty.

88
    Zakončenie Humenného ďaleko spoza šestnástky veľmi nepresné. Vajs má odkop od brány.

87
    Striedanie v tíme MFK Dynamo Dolný Kubín:
    z ihriska odchádza Jackuliak, prichádza Amobi.

86
    Mateus centruje na prednú žrď. Tam je Sopuch a hlavičkuje loptu preč od nebezpečia.

86
    Príležitosť Humenného sa ponúkla v pokutovom území. Defenzíva hostí odvrátila loptu na rohový kop.

84
    Center do šestnástky na Diamého. Vajs bol v strehu a bez problémov chytá loptu do rukavíc.

83
    Vhadzovanie pre Dolný Kubín po ľavom krídle. Franko už nedokázal ani len prihrať alebo spracovať loptu. Lopty sa zmocnili domáci.