Vltavín – Admira Praha 2:1 (kon.) | Bohemians B – Králův Dvůr 3:1 (kon.) | Motorlet – Plzeň B 0:5 (kon.)
Č. Budějovice B – Dukla B 0:0 (kon.) | Přeštice – Hostouň 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Písek 1:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
3:1 (2:0)
FK Králův Dvůr
Sobota 25.03.2023, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 19. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (12:08:01)

Zápas končí vítězstvím domácích. Ti se do vedení dostali již v osmé minutě, kdy potvrdili úvodní dobrou pasáž. Ještě ke konci prvního poločasu přidali branku druhou, to se hlavou prosadil Necid. Ani v druhé části hry fanoušci na gól nečekali dlouho. V 53. minutě dostal míč do branky podruhé v zápase Necid. Hostům se přeci jen podařilo alespoň jeden gól dát, když se v 88. minutě trefil Novotný.

90+3

90+3
    Sami se ale zbavili tlaku, když Dvořákova přihrávka do středu nikoho nenašla a došla až do autu na druhé straně hřiště.

90+2
    Hosté ženou další útočnou akci po pravé straně.

90+1
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B:
    ze hřiště odchází Farkaš, přichází Janovský.

90
    Hosté jsou znovu nastoupení před šestnáctkou a snaží se rychle přidat i další gól. Domácí hráči jsou stažení a brání se.
    88. NOVOTNÝ - 3:1

88
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Hosté se přeci jen dočkali a snižují. Na polovině hřiště získali míč a rychle přešli až do šestnáctky Klokanů. Tam přišla přihrávka z levé strany velkého vápna do středu na sbíhajícího si FILIPA NOVÁKA, který uklidil balon do branky.

86
    Hosté budou rozehrávat od rohového praporku.

84
    Nebezpečně propadlý centr z levé strany donutil brankáře Krčka k zákroku na zemi.

84
    Klokani se rychle dostali až k šestnáctce soupeře, to bylo ale vše. Tam o míč přišli a pokračovat mohli hosté.

82
    A znovu je potřeba přerušení hry. Na zemi zůstal ležet domácí hráč, kterému pravděpodobně protihráč přišlápl nohu. Jako faul se to ale nepíská.

80
    Jakub Novák sestřelil protihráče do obličeje. Ten se těžce zvedá ze země. Sudí ho raději kontroluje, jestli je v pořádku.

79
    Brankář Kouba si dal načas. Přihrávku zpět na svého obránce už dával ve skluzu, aby to stihl dřív, než by ho doběhl útočník v modrém.

78
    Další nepřesné zakončení hostujícího hráče. Tentokrát šel jeho pokus nad horní tyčku branky Klokanů.