Znojmo – Rosice 0:1 (kon.) | Uh. Brod – Hlučín 1:1 (kon.) | Frýdlant n/O – Vel. Meziříčí 3:3 (kon.)
Frýdek-Místek – Hranice 2:0 (kon.) | Hodonín – Kroměříž 1:0 (kon.) | Vítkovice – Slovácko B 2:4 (kon.)
Blansko – Zlín B 1:0 (kon.)
1. SC Znojmo FK
0:1 (0:0)
FC Slovan Rosice
Sobota 25.03.2023, 15:00 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 21. kolo

V dnešním zápase se z první jarní výhry radují Rosice, kdežto Znojmo poprvé na jaře ztratilo body. V první půli měli více ze hry hosté, kteří svou aktivitu přenesli do začátku druhé půle, kdy vstřelili branku. Zbytek zápasu se pak nesl ve snaze domácích vyrovnat, snaha i jistá převaha byla, ale modrobílým chybělo zakončení, ke ketrému je zkušená a nejlepší obrana v soutěži nepustila.

Já vám děkuji za pozornost a u dalšího zápasu se budu těšit na počtenou. (16:59:11)

90+6

90+5
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
    ze hřiště odchází Sedláček, přichází Kotásek.

90+4
    Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Putu).

90+3
    Gólman Zádrapa si všechny centrované míče sbírá a domácí Znojmo se do šancí nedostává.

90+3
    Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Pálfi).

Žlutá karta pro tým FC Slovan Rosice (Sedláček).

90+2
    Hosté teď takticky drží míč na polovině hostů bez snahy ohrozit branku a tečou nervy.

90
    Hosté teď opět zdrželi hru zakopnutím míče, ale sudí dle toho nastavuje 6 minut.

89
    Domácím se už čas krátí.

88
    Žlutá karta pro tým FC Slovan Rosice (Zezula).

88
    Hosté natahují čas a jsou potrestáni žlutou.

87
    Rychlý prtiútok domácích měl gólové parametry a brankář Zádrapa musel balon chytat, asi největší šance domácích ve druhé půli.

86
    Škugor teď musel velmi riskantně vyběhnout z vápna a odkopnout balon ke svému prostějšku, aby zabránil šanci Rosic.

84
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK:
    ze hřiště odchází Matula, přichází Kršák,
    ze hřiště odchází Fila, přichází Přerovský.

82
    Rosice jsou v obraně zatím bezchybní a Znojmo do žádné šance nepouští, i když by domácí moc chtěli.

80
    Znojmo je ve své snaze jalové, nedokáže vepředu udržet balon, natož ohrozit branku Rosic.

79
    Hosté opět vyrobili trmu-vrmu ve vápně, ale bez zakončení. DOmácí hodně spěchají za vyrovnání, ale jsou poněkud zbrklí.