Benešov – Ústí n. L. 3:0 (kon.) | Jablonec B – Zápy 3:0 (kon.) | Hr. Králové B – Pardubice B 0:1 (kon.)
Přepeře – Živanice 1:0 (kon.) | Most/Souš – Velvary 2:1 (kon.)
FK Přepeře
1:0 (1:0)
TJ Sokol Živanice
Sobota 25.03.2023, 10:30 • Přepeře • Česká fotbalová liga (B) • 19. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek soboty. Napočtenou někdy příště! (12:47:53)

Dnešní utkání sleduje 192 diváků.

Tým z předměstí Turnova v příštím kole vyrazí na půdu nepopulárních Záp, zatímco Živaničtí pak stejný tým vyzvou na souboj už ve středeční dohrávce 17. kola.

V Přepeřích je hotovo, domácí zvládli potenciálně důležité utkání s Živanicemi a připisují si na konto tři body díky zásahu Michaela Ugwua z první půle. Z třináctého místa tak mají na sestupové příčky nově pěkný pětibodový náskok, zatímco Sokol zůstává o skóre nad patnáctým Mostem a jistě doufá, že Baník dnes doma neuspěje proti Velvarům. Jinak je totiž na předposledním fleku aspoň dočasně vystřídá.

90+3

89
    Střídání v týmu FK Přepeře:
    ze hřiště odchází David Vyčítal, přichází Vojtěch Habr.

89
    Žlutá karta pro tým FK Přepeře (David Vyčítal).

86
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Živanice (Sebastien Langr).

84
    Žlutá karta pro tým FK Přepeře (Michal Pavlata).

80
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Živanice (Michal Ferčák, asistent trenéra).

77
    ze hřiště odchází Daniel Novák, přichází Lazar Pejčić,
    ze hřiště odchází Michael Ugwu, přichází Alessandro Angelozzi.

65
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice:
    ze hřiště odchází Sebastian Chocholatý, přichází Tomáš Svoboda.

65
    ze hřiště odchází Ladislav Martan, přichází Peremene Jimmy.

46

45
    28. Michael UGWU - 1:0

28
    Přepeře právě vstřelily branku!
    Čekání na branku je po necelých osmadvaceti minutách u konce, domácí odskakují do vedení! Pod první gól utkání se podepisuje nigerijský útočník MICHAEL UGWU – 1:0!

1

Utkání co nevidět odstartuje. Z technických důvodů vám aktuálně bohužel nemůžeme přinést podrobný popis dění v Přepeřích, budeme vás však informovat o všech důležitých událostech. Děkujeme za pochopení.