Plzeň – Bohemians 1905 2:0 (kon.) | Liberec – Sparta 0:2 (kon.) | Slavia – Karviná 5:1 (kon.)
Hr. Králové – Olomouc 1:3 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:0 (2:0)
Bohemians Praha 1905
Neděle 03.09.2023, 15:00 • Doosan Arena, Plzeň • FORTUNA:LIGA • 7. kolo

90+4
    Plzeň stále nemá dost a i dvě minuty před koncem se nadále tlačí dopředu. Cadu vykouzlil fantastickou přihrávku do vápna na Klimenta, plzeňský útočník poté vsadil na tvrdost střely, Reichl jeho pokus na bližší tyči vyrazil na roh.

90+1
    V té první nastavené minutě mohl přidat pojistku Matěj Vydra, který dostal dobrý pas do vápna, poté ale ranou z úhlu trefil jen brankáře Reichla, který proti němu dobře vyběhnul.

84
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň:
    ze hřiště odchází Tomáš Chorý, přichází Matěj Vydra,
    ze hřiště odchází Erik Jirka, přichází Jan Kopic.

84
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905:
    ze hřiště odchází Adam Kadlec, přichází Matyáš Kozák.
    82. Chorý selhal v obří tutovce

82
    Neuvěřitelný Michal Reichl v brance Bohemians! Jan Kliment se po podrém presinku dostal k míči, ten posléze Chorému naservíroval jak na zlatém podnose, jenomže Reichl předvedl zákrok zápasu.

70
    Pavel Šulc se uvolnil na pravé straně pokutového území, následně naservíroval míč Janu Klimentovi, ten však trestuhodně přestřelil bránu.

66
    ze hřiště odchází Ibrahim Traoré, přichází Pavel Šulc.

66
    ze hřiště odchází Jan Matoušek, přichází Ladislav Mužík.

60
    A Miroslav Koubek mohl mít zlatou ruku, jelikož po pár vteřinách Chorý přiťukl míč právě Klimentovi, jehož rána z hranice vápna skončila jen těsně vedle brány.

59
    ze hřiště odchází Rafiu Adekunle Durosinmi, přichází Jan Kliment.

54
    Michal Beran si pro sebe ukořistil balon na levé straně, následně si všiml volného Martina Dostála na zadní tyči, jeho hlavička šla jen těsně vedle brány Staňka.

46
    ze hřiště odchází Daniel Köstl, přichází Denis Vala,
    ze hřiště odchází Jan Kovařík, přichází Martin Dostál.
    45. CADU - 2:0

45
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Tak to byla fotbalová paráda! Tomáš Chorý dostal přihrávku do běhu, poté ale s míčem zastavil, předal ho CADUOVI, který si naběhl do středu a fantastickou ranou se trefil přesně do pravé šibenice.
    38. Viktoriány zachránila tyč po tečované ráně Hybše

38
    Pražany dělilo jen pár centimetrů od vyrovnání. Matěj Hybš si našel odražený balon, jeho rána byla posléze ještě tečovaná do protipohybu Jindřicha Staňka, explzeňský hráč nakonec orazítkoval jen brankovou konstrukci.

35
    Pavel Bucha si našel prostor na hranici pokutového území, jeho táhla vylekala brankáře Reichla, ten nakonec míč konečky prstů vyrazil na rohový kop. Ten si posléze obrana Bohemians pohlídala.

32
    ze hřiště odchází Robert Hrubý, přichází Vojtěch Smrž.
    9. Rafiu Adekunle Durosinmi - 1:0

9
    Domácí jdou v deváté minutě do zaslouženého vedení. Po dlouhém autu prodloužil míč Ibrahim Traoré, RAFIU DUROSINMI se posléze prosmýkl mezi dvěma obránci, čímž se dostal sám před gólmana, Reichlovi nasadil kličku do středu hřiště a útočník Viktorie následně dopravil míč do prázdné brány.

7
    První velká příležitost Viktorie Plzeň. Balon propadl v pokutovém území až ke Caduovi, ten se hezkou zasekávačkou zbavil obránce, následně jeho rána měla ale špatnou rotaci míče. V hledišti to však jen zahučelo.