Třinec – Hlučín 0:0 (kon.) | Frýdlant n/O – Zlín B 0:2 (kon.) | Hodonín – Slovácko B 2:0 (kon.)
Uh. Brod – Bohunice 1:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Rosice 1:1 (kon.) | Blansko – Zlínsko 1:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
1:1 (1:1)
FC Slovan Rosice
Sobota 16.09.2023, 15:30 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

Druhá půle už žádnou branku nepřinesla a Frýdek-Místek tak po třech výhrách v řadě remizoval s Rosicemi 1:1. (17:25:11)

90+2

90+2
    Novotný poslal centr z levé strany, který sice šel do vápna, ale tam nebyl nikdo z hostů, jenž byl se prodral do zakončení.

90+1
    Centr Rubého skončil pouze v zámezí a následuje tak odkop od brány Zádrapy.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

88
    Nákop Bialka skončil pouze v zámezí. Ani jeden tým si nyní nedokáže vypracovat něco smysluplnějšího.

87
    Velner se ocitl v problémech u rohového praporku na své polovině, ale nakonec si dokázal poradit a vybojoval odkop od svatyně Lasáka.

86
    Rubý se snažil soupeři znepříjemnit rozehrávku, ale nakonec z toho bude jen odkop od brány Zádrapy.

85
    Utkání se pomalu dostává do samotného konce a vypadá to, že se dnes vítěze nedočkáme.

83
    Patrik Halda se opět ocitl pouze v ofsajdu, s čímž domácí trenér rozhodně není spokojený.

82
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
    ze hřiště odchází Kršák, přichází Novotný,
    ze hřiště odchází Koláčný, přichází Kotásek.

81
    Standardní situace Válcoven nepřinesla nic nebezpečného.

80
    Rosice se dostaly z levé strany na pravou, ale míč do vápna odkopl Massaniec. Posléze se hra rychle přesunula na hostující polovinu, kde byl zfaulován Rubý.

79
    Pomezní nyní zvedl praporek na signalizaci ofsajdu, ve kterém se ocitl Pavel Střelec.

78
    Halda sice rozvlnil sít, ale pouze z boku. Jeho střela byla sražená a následuje tak další roh.

77
    Daniel Bialek se snažil dostat ke hlavičce, ale byl v těžké pozici.

76
    Zápas momentálně nepřináší příliš atraktivní dění. Válcovny to ovšem mohou změnit rohovým kopem.

74
    Rosice kombinovaly na levé straně poblíž vápna, ale posléze Coufal pohlídal míč na Prakse, kterého odstranil z cesty svým tělem.

73
    Tentokrát se Patrik Halda ocitl v ofsajdovém postavení a hra je přerušena. Momentálně je dění na trávníku vyrovnané, lehce možná převyšuje Slovan.

72
    Patrik Goj se dopustil faulu na Haldu a Rubého, což sudí viděl a odpískal.

71
    ze hřiště odchází Dobrovodský, přichází Goj.

70
    Tentokrát se Erik Sedláček dostal do velké šance, kterou s přehledem proměnil, ale zároveň se nacházel v několikametrovém ofsajdu.

Dnešní utkání sleduje 242 diváků.

68
    Erik Sedláček se prodral přes dva hráče, ale následně byl zfaulován.

67
    Pavel Střelec zůstal po souboji ležet na trávníku, ovšem nebude z toho nic vážnějšího a můžeme pokračovat.

66
    Patrik Rubý se opřel do míče z voleje, ale z těžké pozice neměl nárok trefil prostor mezi třemi tyčemi.

65
    Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
    ze hřiště odchází Janjuš, přichází Halda,
    ze hřiště odchází Obuch, přichází Massaniec.

63
    Kryštof Lasák předvedl dobrý zákrok, neboť střela z přímého kopu mířila na jeho stranu.

62
    Střelec se snažil vypomoct obraně, ale dopustil se jen faulu před šestnáctkou. Slovan tak získal přímý kop z velmi dobré pozice.

61
    Neumann dal nohu příliš vysoko a lehce atakoval Sedláčka.

60
    Hodina utkání je za námi. Frýdek-Místek hraje s Rosicemi 1:1.

58
    Karel Kulík se po skvělé přihrávce do vápna dostal ke skrytému zakončení, které z první nevypadalo nebezpečně, ale míč nakonec vyplaval těsně vedle levé tyče!

57
    Nyní došlo ke zmatkům v domácí šestnáctce, ale pro Frýdeckomístecké dopadlo vše dobře. Rosice ovšem pokračují autovým vhazováním.

56
    Slovan se usadil na domácí polovině a Pavel Novák se snažil zakroutit levačku ke vzdálenější tyči, ovšem jeho pokus byl zblokován na roh.

55
    ze hřiště odchází Hykel, přichází Martiník.

ze hřiště odchází Matula, přichází Sedláček,
    ze hřiště odchází Němeček, přichází Kulík.

54
    Nyní přišel faul Neumanna a Rosice získaly volný kop. Po centru se sice dostal ke střele Novák, ale jeho pokus nebyl nebezpečný a skončil pouze nad bránou.

53
    Velká šance Frýdku-Místku! Janjuš dostihl na levé straně dlouhý nákop Bialka a posléze odcentroval na zadní tyč, kde se Hykel snažil dostat do zakončení, ovšem míč se poodrážel ke zcela osamocenému Neumannovi. Ten ale svá střelecká mířidla na hranici malého vápna neseřídil a zakončil vedle levé tyče!

51
    Radek Buchta si musel jako poslední hráč počínat velmi opatrně, což se mu nakonec před dotírajícím Rubým podařilo.

50
    Lasák se dlouhým nákopem snažil najít Rubého, ale defenzíva Slovanu míč dokázala odkopnout zpět na domácí polovinu.

49
    Nyní byla hra přerušená, jelikož hostující hráč zůstal ležet na trávníku, ale nejedná se o nic vážnějšího.

48
    Hykel skvělou přihrávkou vysunul Neumanna, ale na jeho centr Střelec nedosáhl.

47
    Dost nepřehledná situace v domácím vápně, kdy si nejprve Frýdeckomístečtí a posléze také Rosičtí chtěli vymodlit faul. Sudí ale ukázal jen na odkop od brány Lasáka.

46
    Pavel Novák přistrčil Rubého a sudí mu odpískal nedovolený zákrok.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:34.
    První půle skončila 1:1.

První půle je za námi a vše podstatné se odehrálo na její samotném konci. Ve 45. minutě se totiž prosadil po rohovém kopu Novák. O minutu posléze ovšem srovnal Gorčica.

45+2
    45+1. Adam GORČICA - 1:1

45+1
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Je srovnáno na 1:1! Už to vypadalo, že se domácí nedokážou vykombinovat z levé strany, ale Teodor Janjuš se fantasticky prodral přes obránce až do vápna, kde našel ADAMA GORČICU a ten zakončil ke vzdálenější tyči.

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.
    45. Pavel NOVÁK - 0:1

45
    Rosice právě vstřelily branku!
    Hosté se těsně před poločasovou přestávkou dostávají do vedení! Rohový kop letěl na hranici malého vápna, kde si domácí defenzíva nedokázala porozumět a PAVEL NOVÁK z voleje zakončil pod horní tyč.

44
    Tohle mohlo dopadnout pro domácí velmi špatně. Rosice totiž dostaly míč přízemním centrem na zadní tyč, ale Neumann pohotově odehrál balón do zámezí na roh před sbíhajícím soupeřem.

43
    Dobrovodský se se štěstím dostal přes Velnera, ale domácí kapitán jej následně zastavil skluzem.

42
    Následný centr do vápna ze standardní situace hledal Střelce, ale ten neměl nárok ohrozit hostující bránu.

41
    Radek Buchta dost nevybíravým zákrokem sestřelil Rubého a uviděl kartu žluté barvy.

39
    Domácí to zkoušejí především přes levou stranu, ale Janjuš se provinil faulem, při kterém se sám lehce zranil a je ošetřován.

38
    Kryštof Lasák si tentokrát došel pro centr z rohu, který nadvakrát zlikvidoval. Frýdek-Místek rozjíždí další útočnou akci.

37
    Útočná akce Rosic tentokrát nenabídla nic vážnějšího, neboť střela Michaela Kršáka z dvaceti metrů byla sražená. Následuje roh.

36
    Opět si na pravé straně vedl Neumann skvěle, když parádní přihrávkou uvolnil Obucha a ten měl dostatek času na centr. Nejblíže k míči byl posléze uvnitř vápna Rubý, ale netrefil jej ideálně.

34
    Tomáš Hykel poslal přízemní skákající míč do vápna Rosic, ale Janjuš se i přes velké vypětí k němu nedostal.

33
    Rohové kopy jsou zatím pro oba týmy zcela zbytečné a ani tentokrát si Válcovny nevypracovaly možnost ke střele.

32
    Opět se hra rychle přesunula na polovinu Slovanu. Janjuš se dostal k míči na levé straně a posunul míč Rubému z druhé vlny, který mířil ke vzdálenější tyči. Gólman Zádrapa vytáhl dobrý zákrok.

31
    Po chybě Hykela šly Rosice do brejku, ale Pavel Novák neprošel přes Bialka.

30
    Půl hodina utkání je za námi a na branku stále čekáme. Více ze hry mají jednoznačně domácí, ovšem příležitosti ke střele si vytvořili hosté.

29
    Tentokrát už to domácí se svou kombinací na levé straně přehnali, neboť se jeden z hráčů ocitl v ofsajdovém postavení.

27
    Frýdek-Místek dominuje dění na hrací ploše, ale stále si nevytvořil žádnou velkou příležitost ke skórování.

25
    Neumann svým centrem hledal Rubého, ale ten z voleje nedokázal nějak ohrozit brankáře Zádrapu, jenž si stáhl míč do rukou.

24
    Tentokrát se domácí dostali ke střele, o kterou se postaral kapitán Michal Velner. Jeho pokus z otočky ovšem mířil jen nad horní tyč.

23
    Gorčica se křížnou přihrávkou snažil dostat Neumanna do vápna, ale obránce Slovanu dokázal míč zakopnout mimo hrací plochu. Následuje roh.

21
    Standardní situace ovšem nepřinesla nic vážnějšího a Rosice vytlačily soupeře ze své poloviny.

20
    Lipina to opět zkoušela postupnou kombinací a pokus o střelu nebo centr z nohy Střelce byl zblokován do zámezí. Následuje rohový kop.

18
    Rosice drží míč na hranici šestnáctky a trápí domácí defenzívu, která se nedokáže dostat k balónu.

17
    Coufal vysunul po pravém křídle Neumanna, který hledal na přední tyči Střelce, ale ten se nedostal do zakončení.

16
    Slovan si vypracovává střelecké příležitosti z nějakých dvaceti metrů. Další pokus Pavla Nováka ovšem pokryl Kryštof Lasák, který zalepil míč do svých rukavic.

15
    Standardní situace se zatím ani jednomu mužstvu nedaří a Rosice šly do přečíslení 2 na 1, ovšem centr Matuly na volného spoluhráče byl nepřesný.

14
    Roh hostů přinesl pouze rychlý protiútok Válcoven 4 na 4, který skončil sraženou střelou Janjuše. Následuje také roh Frýdeckomísteckých.

13
    Tomáš Dobrovodský měl dostatek místa a nakonec vypálil zpoza vápna těsně vedle levé tyče. Posléze sudí ukázal na rohový kop, ovšem to se domácím příliš nelíbilo, neboť brankář Lasák si na míč nesáhl.

12
    Obuch šel do velmi těžkého souboje proti několika protihráčům a daroval balón Rosicím.

11
    Zatím se domácím nedaří dostat do vápna Slovanu a po taktickém faulu Obucha budou hosté na míči.

10
    Frýdek-Místek se snaží být fotbalovější a kombinuje ve středu hrací plochy. Rosice vyčkávají na bleskové protiútoky.

8
    Nejprve Střelec zbytečně atakoval Buchtu ve středu hrací plochy. Sudí ponechal výhodu a centr Slovanu z pravé strany byl celkem nebezpečný, nikdo z hostů se ovšem k zakončení nedostal.

7
    Rubý individuální chybou přišel o míč a daroval tak autové vhazování Rosicím.

6
    Opět se hra rychle dostala na druhou stranu a tentokrát to byl Fabian Matula, který pálil z dálky. Válcovenský brankář byl znovu připraven.

5
    Nyní se hra opět přesunula na polovinu Slovanu a Janjuš se snažil přehodit obránce uvnitř šestnáctky. Defenzíva Rosic ale zabojovala a odkopla míč do zámezí.

4
    O první vážnější šanci se postarali hosté. Jiří Koláčný se dostal k odraženému míči po velmi dobrém sólu jeho spoluhráče, ale Lasáka střelou ze střední vzdálenosti nepřekvapil.

4
    Jiří Koláčný zezadu přistrčil Gorčicu, což sudí Šimoník viděl a také odpískal.

3
    Míč po odkopu hostujícího hráče zůstal na lajně a Bialek tak musel být obezřetný, neboť se k němu přibližoval útočník Slovanu. Obránce Válcoven vše vyřešil nákopem k bráně Zádrapy.

2
    Patrik Rubý se tentokrát stáhl až do obranné formace a svou rozehrávkou našel Gorčicu, který chtěl z první vyslat dopředu z levé strany Janjuše. Míč ale ulovila obrana Rosic.

1
    Hykel se hned v úvodu utkání snažil prodrat po pravém křídle, kde předával míč Rubému, ale ten jeho myšlenku nepochopil.

1

FK Frýdek-Místek: Lasák – Neumann, Coufal, Bialek, Velner (K), Obuch, Gorčica, Hykel, Rubý, Janjuš, Střelec
    Náhradníci: Prokel – Massaniec, Nevřela, Šponer, Halda, Martiník
    Trenér: Robert Pištěk

FC Slovan Rosice: Zádrapa – Zezula (K), Kršák, Praks, Novák, Buchta, Koláčný, Fila, Němeček, Dobrovodský, Matula
    Náhradníci: Drobek – Kulík, Novotný, Kotásek, Sedláček, Goj, Kozel
    Trenér: Petr Čuhel

Rozhodčí: Šimoník – Drozdy, Proske.
    Sestava Frýdku-Místku.

V červnu se zrodila remíza

Ve 31. kole minulé sezóny zavítali Frýdeckomístečtí do Rosic, které patřily na jaře k nejlepším týmům soutěže. Ve čtvrté minutě se před hostující šestnáctkou šikovně uvolnil Koláčný, jeho technická střela ale branku minula. Mnohem nebezpečněji vypadala střela Selingera po centru Matuly o dvě minuty posléze, i ta se však mezi tři tyče nevešla. Hosté poprvé zahrozili v 9. minutě, kdy Rubý z hranice velkého vápna vysoko přestřelil.

Ve 14. minutě se po centru z pravé strany dostal do zakončení opět Rubý a Drobek s vypětím všech sil vyrazil jeho střelu na roh. Zbytek prvního poločasu početné divácké kulise výraznější šanci nenabídl, za zmínku snad stojí pouze tvrdá střela Rubého ze 45. minuty, kterou ovšem Drobek kryl.

Krátce po změně stran zahrál v pokutovém území rukou Kotásek a nařízenou penaltu Tomáš Hykel s notnou dávkou štěstí proměnil – 0:1. Opaření domácí mohli dvě minuty na to inkasovat podruhé, Drobek však Janjuše vychytal. V 58. minutě zakončil pěknou kombinační akci rosických Koláčný střelou těsně vedle levé tyče. Tři minuty posléze zkoušel z úhlu štěstí Dobrovodský, jeho pokus skončil i díky teči vedle.

V 66. minutě přihrál v šestnáctce Matula přes hlavu Jiřímu Koláčnému, ten si míč zpracoval a následně prostřelil Gergelu – 1:1. O tři minuty posléze byl za nevybíravé řeči rozhodčímu vyloučen frýdeckomístecký kapitán Michal Velner. V 73. minutě pálil na druhé nebezpečně Kostka, branku však o několik metrů přestřelil. Po chvíli se po rohovém kopu Koláčného ocitl sám před Gergelou Novák, jeho hlavička skončila nad břevnem.

Ve velké šanci se Novák ocitl znovu v 86. minutě, kdy Praksův pěkný centr zakončil hlavou do Gergely. Hostující brankář se činil i v 92. minutě, kdy se před ním po centru Koláčného ocitl Praks, ani on ho však překonat nedokázal. Snaha domácích strhnout vítězství na svoji stranu je nakonec mohla stát bodový zisk, když se v poslední minutě nastavení zjevil sám před Drobkem Janjuš, i tentokrát ale golman Slovanu mini souboj vyhrál a zápas tak skončil spravedlivou remízou 1:1. (zdroj: fc-rosice.cz)

FC Slovan Rosice – FK Frýdek-Místek 1:1 (0:0)

Branky: 67. Koláčný – 48. Hykel (pk)

Sestava FM: Gergela – Blejchař, Massaniec, Velner (K), Kostka, Janjuš, Obuch, Střelec (89. Barkov), Martiník, Hykel (56. Zupko, 73. Němec), Rubý

Lipina v derby dominovala

Úvodní minuty tohoto derby nepřinášely nijak atraktivnější fotbal a první šance byla k vidění až ve 24. minutě. Centr Obucha z rohu našel Střelce, ale jeho hlavičku vyrazil Adamuška nad břevno. O tři minuty později mohly Stovky propuknout v jásot. Rohový kop Třince nabídl brejk Frýdku-Místku a po neúspěšné ofsajdové pasti soupeře se Tomáš Hykel dostal do úniku, který proměnil s chladnou hlavou k levé tyči – 1:0. Více už toho ale první část utkání nenabídla a do šaten šli spokojeněji domácí.

Po pár minutách úvodního hvizdu druhého poločasu přišla nebezpečná střela Gorčicy, která skončila s mírnou tečí soupeře vedle hostující svatyně. V 58. minutě se dva třinečtí hráči srazili a Lipina se drala do přečíslení 3 na 1. Centr Obucha ovšem Hykel nezachytil a fanoušci si mohli pouze povzdechnout z nabídnuté příležitosti. V 61. minutě snad poprvé zahrozil také Třinec. Přímý kop Vlachovského hledal Machuču na zadní tyči, ale tomu balón pouze prolétl kolem nohy a vyplaval vedle tyče Lasákovy svatyně.

Hostující lodivod Pulpit hnal své svěřence dopředu a málem se vyplatilo. V 79. minutě skončil opět centr Vlachovského v pokutovém území Válcoven, kde se snažil zakončit Brak, ale Lasák nepříjemně skákající míč vyrazil. V 84. minutě přidala Lipina pojišťovací branku. Roh Martiníka zakončil patičkou ke vzdálenější pravé tyči Pavel Střelec – 2:0. V nastavení se Janjuš vehementně hnal za míčem po špatné přihrávce protihráče brankáři a nabídnutou možnost zakončit do odkryté svatyně neodmítl Patrik Halda – 3:0.

Frýdek-Místek tak slavil třetí vítězství v řadě a rovněž také třetí nulu v této skvělé sérii. V tabulce se po této předehrávce vyšvihl na 6. pozici a po horším vstupu do sezóny se může lipinským fanouškům opět dýchat daleko lépe. Současně je zveme na sobotní domácí utkání s Rosicemi od 15:30.

Robert Pištěk (FK Frýdek-Místek): „Je pravda, že dnes jsme šli do zápasu s daleko méně informacemi směrem k soupeři, než v předešlých utkáních a o to je vítězství cennější. Nevěděli jsme, jestli proběhnou velké změny nebo nikoliv, takže jsme se spíše věnovali sobě, než soupeři a dobře jsme udělali. Šli jsme do zápasu s jasným taktickým plánem a ten vyšel do puntíku. Potřebné sebevědomí nám dodal gól Hykela, který se v minulých zápasech v koncovce trápil a v případě branky jsem mu slíbil dort, takže o víkendu asi budu trávit čas u plotny ????. Celkově smekám před kluky. Třetí zápas s nulou. Je strašně důležité neinkasovat, zaprvé máme sportovní štěstí, ale štěstí máte jedině když mu jdete naproti a to se děje. V závěru jsme soupeře doklepli dvěma góly Střelce a Haldy a dílo bylo dokonáno. Zítra si to na tréninku ještě užijeme a od pátku zase poctivá práce, na které máme výkon založen. Přeji si, aby v sobotu na Rosice dorazilo ještě více diváků než dnes. Atmosféra byla super a to nám velmi pomáhá.“

FK Frýdek-Místek – FK Třinec 3:0 (1:0)

Branky: 27. Hykel, 84. Střelec, 90+1. Halda

Sestava FM: Lasák – Neumann, Coufal, Bialek, Velner (K), Obuch (78. Massaniec), Gorčica (90+2. Šponer), Janjuš (90+2. Nevřela), Hykel (69. Martiník), Rubý (78. Halda), Střelec

Přerušené utkání s Hranicemi a první vítězství v sezóně

Rosice se aktuálně nacházejí až na 15. místě s počtem 6 bodů. Ve středeční předehrávce přivítaly Hranice, ovšem utkání trvalo pouze 13 minut, neboť přišel silný vytrvalý déšť a zápas tak byl přerušen a odložen. Poslední dohrané utkání tak Slovan odehrál o víkendu s Frýdlantem nad Ostravicí.

Od samého začátku měli hráči Slovanu častěji míč na svých kopačkách, do žádné velké příležitosti je však hosté nepustili. Naopak ve 21. minutě poslal Thimel dlouhý výkop, Teplý míč posunul do strany a Michal Hladík následnou křižnou ranou otevřel skóre zápasu – 0:1.

Druhá polovina střetnutí začala velkou aktivitou domácího celku, která byla následně zužitkována v 51. minutě. Centr Koláčného našel ve vápně volného Adama Filu a ten srovnal skóre utkání – 1:1. „Zápas jsme dobře rozehráli, řekl bych, že jsme měli soupeře v kleštích a pak uděláme takovou nesmyslnou hrubku,“ zlobil se frýdlantský trenér Martin Šrámek. „Pak už šlo sebevědomí dolů a bylo to čekání na smrt. Tři centry ze stran a tři góly,“ povzdechl si kouč 1. BFK.

Vyrovnání jakoby domácím vlilo povzbuzující energii do žil. V 63. minutě to byl opět Koláčný, který poslal míč do pokutového území a Pavel Novák z bezprostřední blízkosti nedal Thimelovi šanci – 2:1. Rosičtí se ještě více uklidnili a devět minut před koncem střetnutí pak ještě své vedení navýšili. Centr Fily tentokráte zakončoval rybičkou Fabián Matula – 3:1. „My ty branky soupeřům doslova darujeme. Taková klasika, jdeme do druhého poločasu a spousta hráčů zůstane jako by v šatně. Pokud chceme pořád inkasovat tolik gólů, tak to nemůžeme s nikým uspět! Je to šílené, vždyť my inkasujeme v každém zápase minimálně dvě branky. Vůbec nejsme schopni uhrát vzadu nulu. Jednou udělá chybu ten, pak druhý, následně třetí, pořád dokola,“ kroutil nechápavě hlavou Šrámek. (zdroj: 1bfk.cz)

FC Slovan Rosice – 1. BFK Frýdlant n. O. 3:1 (0:1)

Branky: 51. Fila, 63. Novák, 81. Fabian – 21. Hladík

Sestava ROS: Zádrapa – Němeček, Zezula, Buchta, Praks – Kulík (56. Dobrovodský), Novák – Sedláček (76. Kršák), Koláčný (87. Kotásek), Matula (87. Novotný) – Fila (87. Goj)

Nabitý program pokračuje. Po třech výhrách v řadě a bez obdržené branky přivítá Lipina na domácí půdě Rosice. Ty se aktuálně nacházejí v dolních patrech tabulky. Výkop utkání je v sobotu 16. září od 15:30 hod.

Trenér Válcoven Robert Pištěk: „Soupeř je aktuálně na pozici, kde podle mě svou kvalitou nemá co dělat, takže jsme obezřetní a poctivě se na něj připravíme."

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Michal Raška

Branky: 45+1. Gorčica – 45. Novák

Karty:   41. Buchta (ROS)

FK Frýdek-Místek: Lasák – Neumann, Coufal, Bialek, Velner (K), Obuch (65. Massaniec), Gorčica, Hykel (55. Martiník), Rubý, Janjuš (65. Halda), Střelec
    Náhradníci: Prokel – Nevřela, Šponer

FC Slovan Rosice: Zádrapa – Zezula (K), Kršák (82. Novotný), Praks, Novák, Buchta, Koláčný (82. Kotásek), Fila, Němeček (55. Kulík), Dobrovodský (71. Goj), Matula (55. Sedláček)
    Náhradníci: Drobek – Kozel

Rozhodčí: Šimoník – Drozdy, Proske