Třinec – Hlučín 0:0 (kon.) | Frýdlant n/O – Zlín B 0:2 (kon.) | Hodonín – Slovácko B 2:0 (kon.)
Uh. Brod – Bohunice 1:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Rosice 1:1 (kon.) | Blansko – Zlínsko 1:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
1:1 (1:1)
FC Slovan Rosice
Sobota 16.09.2023, 15:30 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo
    45+1. Adam GORČICA - 1:1

45+1
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Je srovnáno na 1:1! Už to vypadalo, že se domácí nedokážou vykombinovat z levé strany, ale Teodor Janjuš se fantasticky prodral přes obránce až do vápna, kde našel ADAMA GORČICU a ten zakončil ke vzdálenější tyči.
    45. Pavel NOVÁK - 0:1

45
    Rosice právě vstřelily branku!
    Hosté se těsně před poločasovou přestávkou dostávají do vedení! Rohový kop letěl na hranici malého vápna, kde si domácí defenzíva nedokázala porozumět a PAVEL NOVÁK z voleje zakončil pod horní tyč.

Michal Raška

Branky: 45+1. Gorčica – 45. Novák

Karty:   41. Buchta (ROS)

FK Frýdek-Místek: Lasák – Neumann, Coufal, Bialek, Velner (K), Obuch (65. Massaniec), Gorčica, Hykel (55. Martiník), Rubý, Janjuš (65. Halda), Střelec
    Náhradníci: Prokel – Nevřela, Šponer

Trenér: Robert Pištěk

FC Slovan Rosice: Zádrapa – Zezula (K), Kršák (82. Novotný), Praks, Novák, Buchta, Koláčný (82. Kotásek), Fila, Němeček (55. Kulík), Dobrovodský (71. Goj), Matula (55. Sedláček)
    Náhradníci: Drobek – Kozel

Trenér: Petr Čuhel

Rozhodčí: Šimoník – Drozdy, Proske