Karabach – Molde 1:0 (kon.) | Linz – Liverpool 1:3 (kon.) | Leverkusen – Häcken 4:0 (kon.)
Panathinaikos – Villarreal 2:0 (kon.) | Rennes – Maccabi Haifa 3:0 (kon.) | St.Gilloise – Toulouse 1:1 (kon.)
Servette – Slavia 0:2 (kon.) | Šeriff Tiraspol – AS Řím 1:2 (kon.) | Ajax – Marseille 3:3 (kon.)
Atalanta BC – Raków 2:0 (kon.) | Brighton – AEK Atény 2:3 (kon.) | Olympiakos – Freiburg 2:3 (kon.)
Rangers – Real Betis 1:0 (kon.) | Sparta – Aris Limassol 3:2 (kon.) | Sturm Graz – Sporting 1:2 (kon.)
West Ham – Bačka Topola 3:1 (kon.)
Panathinaikos FC
2:0 (1:0)
Villarreal CF
Čtvrtek 21.09.2023, 18:45Evropská liga • 1 • Skupina F

Je konec! Domácí celek má za sebou vítězný vstup do skupinové fáze Evropské ligy! Po úvodních minutách velkého boje se domácí prosadili v závěru prvního poločasu. Ve 38. minutě se prosadil Fotis Ioannidis. Ve zbytku poločasu už se příležitosti neurodily. V úvodu druhé půle se hosté snažili hrát aktivněji, jenže domácí branku neohrozili. V závěru navíc přidal pojistku Andraž Šporar. (20:41:32)

90+5

90+3
    Aitor Cantalapiedra se v závěru probil ke střele, jenže neměl seřízená mířidla.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

89
    Nově příchozí na hrací plochu se ihned dopustil nedovoleného zákroku.

88
    Střídání v týmu Panathinaikos FC:
    ze hřiště odchází Sebastián Palacios, přichází Aitor Cantalapiedra.

87
    Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Alfonso Pedraza).

85
    Adam Gnezda Čerin si v souboji pomohl loktem a trefil soupeře do obličeje.

84
    Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Alejandro Baena).

81
    Dani Parejo rozehrával přímý kop hostů, jenže vysokým centrem daroval míč do rukavic gólmanovi.
    79. Andraž ŠPORAR - 2:0

79
    Panathinaikos právě vstřelil branku! Domácí celek krátce před koncem duelu přidává druhý gól! ANDRAŽ ŠPORAR se vyplatil jako žolík a přesným zakončením pojistil vedení řeckého celku!

78
    Střídání v týmu Villarreal CF:
    ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Alejandro Baena.

77
    ze hřiště odchází Rubén Pérez, přichází Willian Arão,
    ze hřiště odchází Bernard, přichází Filip Djuričić.

75
    Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Alexander Sörloth).

74
    Chvíli se nehrálo kvůli zranění jednoho z domácích hráčů. Řecký celek nyní kombinuje v zadních řadách.

70
    Dvacet minut před koncem měli domácí znovu přímý kop, jenže z něj soupeřovu branku neohrozili.

69
    ze hřiště odchází Daniel Mancini, přichází Tonny Vilhena,
    ze hřiště odchází Fotis Ioannidis, přichází Andraž Šporar.

68
    Bernard centrem od rohového praporku našel hlavu Mladenoviče, který vůbec netrefil branku.

67
    Daniel Mancini si z druhé vlny seběhl na přihrávku z prava, jenže placírkou trefil patu obránce.

64
    Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Kiko Femenía).

63
    ze hřiště odchází Santi Comesaña, přichází Dani Parejo.

63
    Giannis Kotsiras střílel z opačné strany, jenže jeho pokus skončil blokem defenzivního hráče.

62
    Matteo Gabbia poslal nákop na polovinu soupeře, nicméně vysokou pobídkou míč jen odevzdal.

60
    ze hřiště odchází Ben Brereton Díaz, přichází Alexander Sörloth.

59
    Ben Brereton Díaz se po delší době postaral o střelu hostů, nicméně jeho pokus domácí brankář lapil.

57
    Manu Trigueros byl v souboji o míč o krok později a dopustil se nedovoleného zákroku.

56
    Filip Mladenović pro změnu rozehrával přímý kop, jenže s vysokým nákopem si defenziva věděla rady.

54
    Ofenzivní snažení domácích přerušil hvizd sudího. Nedovoleným zákrokem se provinil Sebastián Palacios.

53
    Filip Mladenović se po dalším výpadu domácích probil ke střele, jenže jeho pokus zablokoval Matteo Gabbia.

51
    Sudí řešil předchozí moment s kolegou u videa, nicméně penalta se nakonec kopat nebude.

50
    Filip Mladenović dohrál soupeře v pokutovém území! Hosté se dožadují pokutového kopu!

49
    V úvodu druhého poločasu se hraje hodně defenzivně. Bojuje se o střed hřiště.

47
    Domácí se hned v úvodu druhé půle vydali vpřed. Jejich útok skončil u stoperů.

46

První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce jsou na tom lépe domácí. Po úvodních minutách velkého boje se domácí prosadili v závěru prvního poločasu. Ve 38. minutě se prosadil Fotis Ioannidis. Ve zbytku poločasu už se příležitosti neurodily.

45+2

45+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

45
    Santi Comesaña centroval z levého křídla, jenže dobíhající spoluhráč na jeho centr na značce pokutového kopu nedosáhl.

44
    Adam Gnezda Čerin dohrál souboj ve středovém kruhu, nicméně podle rozhodčího šlo o čistý zákrok.

41
    Domácí po vstřelení úvodní branky pokračují v dobrém tempu. Villarreal srdnatě brání.
    38. Fotis IOANNIDIS - 1:0

38
    Panathinaikos právě vstřelil branku! Domácí se dostávají do vedení! Po Kotsirasově přihrávce se ve správném prostoru pohyboval FOTIS IOANNIDIS, který přesně otevřel skóre!

37
    Do dalšího útoku se dral Sebastián Palacios, jenže si nepohlídal své postavení. Ofsajd!

36
    Hördur Magnússon rozehrával přímý kop svého celku. Vysokým centrem poslal míč k zadní tyči, kde neměl spoluhráče.

35
    První poločas se pomalu blíží ke svému konci a stále čekáme na úvodní branku.

31
    Kiko Femenía chtěl zrychlit hru bleskovým rozehráním přímého kopu, jenže nákopem našel jen zadáky soupeře.

30
    ze hřiště odchází Denis Suárez, přichází Yeremi Pino.

28
    Adam Gnezda Čerin dohrál v souboji Comesaňu a může být rád, že nedostal žlutou kartu.

26
    Bernard se ujal rozehrávky přímého kopu. Jeho prudký centr směřoval do míst, kde byli hlavičkáři, jenže nejvýše vyskočil obránce.

24
    Giannis Kotsiras se ujal přímého kopu domácích. Jeho pobídka ale prolétla vápnem bez teče.

23
    Fotis Ioannidis se po skvělé narážečce probil do zakončení, jenže v tísni minul branku.

21
    Domácí se po delší době dostali vpřed, nicméně jejich pokus o obléhání velkého vápna neměl dlouhého trvání.

18
    José Luis Morales se probil k odraženému míči, nicméně jeho projektil vnějším nártem skončil nad břevnem.

16
    Stejný hráč rozehrával rohový kop ještě jednou. Jeho centr pro změnu doputoval do rukavic gólmana.

14
    Denis Suárez rozehrával rohový kop hostů, nicméně ani po něm nemusela domácí obrana vyhlásit stav nebezpečí.

13
    Étienne Capoue rozehrával přímý kop hostů, nicméně vysokým centrem spoluhráče nenašel.

9
    Bart Schenkeveld se probil do zakončení, nicméně jeho rána z voleje skončila nad břevnem.

7
    José Luis Morales rozehrával následný přímý kop, jenže neoslovil nikoho ze spoluhráčů.

6
    Adam Gnezda Čerin dohrál soupeře šlapákem a může být rád, že nedostal žlutou kartu.

4
    Santi Comesaña si pohlídal centr z levé strany hrací plochy a bez problémů míč odhlavičkoval.

3
    Bernard prošel po levém křídle do blízkosti velkého vápna, jenže jeho krátký centr skončil v rukou brankáře.