Ath. Bilbao – Getafe 2:2 (kon.) | Real Madrid – Las Palmas 2:0 (kon.) | Villarreal – Girona 1:2 (kon.)
Cádiz – Rayo Vallecano 0:0 (kon.) | Valencia – Real Sociedad 0:1 (kon.)
Cádiz CF
0:0 (0:0)
Rayo Vallecano
Středa 27.09.2023, 21:30 • Estadio Nuevo Mirandilla • Španělská LaLiga • 7. kolo

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:13. (23:38:08)

Utkání končí asi spravedlivou bezgólovou remízou. Byť Rayo může cítit křivdu ze situace v prvním poločase, kdy vstřelil Sergio Camello zřejmě regulérní gól, ovšem sudí cosi odpískal dříve, než Camello po kličce brankáři zakončil do prázdné brány. Po změně stran se pak dlouho čekalo na nějakou šanci. Ta přišla až deset minut před koncem, kdy povedenou střelu střídajícího Palazóna vytáhl nad břevno gólman Cádizu Ledesma. Další zajímavý moment nastal v 88. minutě. Hostující obránce Mumin vyfasoval během 10 sekund dvě žluté karty (za faul a řeči) a byl vyloučen. Cádiz už ale nabídnutou přesilovku využít nestačil.

90+6

90+5
    Rozehrával Bebé. Centr ale přepálil a míč skončil v zámezí.

90+5
    Hosté budou po faulu rozehrávat na útočné polovině a rozhodně nebudou nikam pospíchat.

90+4
    Rubén Alcaraz to zkusil z dálky, ale netrefil hostující bránu.

90+3
    Domácí jsou usazeni na útočné polovině a snaží se dostat k nějaké šanci.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví ještě pět minut!

90+1
    Dimitrievski konečky prstů jednoznačně tečoval centr Alcaraze. Domácí tak měli kopat roh. Sudí to ale viděl jinak a nařizuje odkop od brány...

90
    Hosté tedy dohrávají o deseti a ještě je čeká těžký závěr duelu.

88
    Hostující Abdul Mumin obdržel během několika sekund dvě žluté karty! První dostal za faul na Alcaraze a druhou zřejmě za řeči. Následuje tedy červená karta a vyloučení!

88
    Žlutá karta pro tým Rayo Vallecano (Abdul Mumin).

87
    Centr Ivána Ballia z pravé strany si bezpečně stáhl ze vzduchu Ledesma.

87
    Zápas směřuje k bezgólové remíze. Do konce schází pár minut.

85
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Álvaro García, přichází Bebé.

83
    Střídání v týmu Cádiz CF:
    ze hřiště odchází Gonzalo Escalante, přichází José Mari.

82
    Žlutá karta pro hostujícího Floriana Lejeuna.

81
    Konečně pěkný fotbalový moment! Isi Palazón se dostal u pokutového území k odraženému míči a levačkou vyslal na domácí bránu povedenou střelu. Ta směřovala pod břevno, ale Ledesma balón skvělým zákrokem vytáhl na roh!