Domažlice – Jablonec 1:1 (4:5 po pen.) | Velvary – Pardubice 1:1 (5:4 po pen.) | Opava – Brno 3:2 (kon.)
Zápy – Ostrava 1:2 (kon.) | Kroměříž – Slavia 0:2 (kon.) | Vyškov – Teplice 1:0 (kon.)
Líšeň – Sparta 0:1 (kon.) | Slovácko – Dukla Praha 3:4 (kon.) | Jihlava – Hr. Králové 0:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
0:1 (0:0)
AC Sparta Praha
Středa 27.09.2023, 16:00MOL Cup • 3. kolo

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:5. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:14. (17:55:16)

Fotbalisté Sparty v kompletně obměněné sestavě oproti nedělnímu derby vydřeli vítězství na hřišti brněnské druholigové Líšně, když gól dal zdejší rodák Michal Ševčík ranou pod břevno v úvodu druhého poločasu.
    Do přestávky se Sparta herně trápila a dokonce ji při krásné střele domácího Poláška zachránilo břevno. Druhá půle už vyhlížela ze strany Letenských lépe, přesto domácí dál působili nebojácně a vytvořili si několik šancí, které zneškodnil spolehlivý Vojtěch Vorel.

90+4

90+4
    Žlutá karta pro kapitána Líšně Michala Jeřábka, který taktickým faulem zastavil protiútok Sparty.

90+4
    Lutonského náběh zastavil čistým odstavením tělem od míče Asger Sørensen.

90+3
    Žlutou kartu za zdržování hry dostává brankář AC Sparta Praha Vojtěch Vorel.

90+3
    Ostře kopnutý centr vyškrabuje Vorel za sebe, míč skáče až za postranní čáru a hra se opět stěhuje na levé křídlo z pohledu Brňanů.

90+2
    Domácí po rohu dál obléhali území Sparty a po půlminutě si kopnou další pro změnu zprava.

90+2
    Machalík unikal do rychlého kontru, na velkém vápně ťukl míč Lutonskému a ten se po chvíli okopávání s Peškem dočkal rohu.

90+1
    Střídání v týmu AC Sparta Praha:
    ze hřiště odchází Pavelka, přichází Sørensen.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Po odvráceném rohu je máván vůbec poprvé ofsajd pražského klubu.

90
    Žlutou kartu vidí za protesty líšeňský Dušan Joković, který se domáhal odmávání ofsajdu.

90
    Vydra vysunul na křídlo Olatunjiho, který nabízel míč před bránu stříleným centrem Schánělcovi. Jeho zakončení bylo zblokováno na roh.

89
    Domácí vracejí sportovně míč soupeři, který je zatím bez ošetřovaného Pavelky v deseti.

88
    Dnešní utkání sleduje 1735 diváků.

88
    V křečích leží na trávníku hostující kapitán Pavelka. Trenér Priske ještě může jednou střídat.

87
    Centr Milana Lutonského ve skluzu přeletěl hlavy nabíhajících spoluhráčů, na pravém křídle ještě zachytil míč Matocha, jenže Pašek nepochopil jeho narážečku.

86
    Domácí se dopustili útočného faulu na levém křídle, rozehrávat bude Vojtěch Vorel.