Ath. Bilbao – Getafe 2:2 (kon.) | Real Madrid – Las Palmas 2:0 (kon.) | Villarreal – Girona 1:2 (kon.)
Cádiz – Rayo Vallecano 0:0 (kon.) | Valencia – Real Sociedad 0:1 (kon.)
Valencia CF
0:1 (0:1)
Real Sociedad San Sebastian
Středa 27.09.2023, 21:30 • Estadio de Mestalla (Valencia) • Španělská LaLiga • 7. kolo

To je pro dnešek zcela vše! Přeji dobrou noc a u dalších textových přenosů naviděnou. (23:38:11)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 4:1. Rohy: 0:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:17.

Vypjaté utkání 7.kola mezi Valencií a Realem Sociedad je u konce! Zasloužené tři body si z Mestally odváží celek ze San Sebastiánu. První poločas byl velice opatrný, když jsme viděli jen pár důležitých momentů. Nejdříve těžkou hlavičku musel vytahovat hostující brankář Remiro. Ve 32.minutě se již měnilo skóre, když z otočky pálil hostující Fernández přesně do sítě. Zlomový moment přišel ve 45.minutě, když červenou kartu viděla Amalláh. Komplikace omezovala domácí celou druhou půli, proto se Valencie nedostala k žádné velké šanci a Sociedad si těsné vedení pohlídal. Veselejší noc bude v San Sebastiánu.

90+7

90+7
    Faul domácího útočníka Dura znamená, že volný kop budou rozehrávat hosté.

90+6
    Domácí stále doufají v zázrak. Když centrují z levé strany, ale Elustondo hlavičkou odvrací téměř na půlku.

90+5
    Menší náznak útoku měli domácí, ale Igor Zubeldia znovu bere balón na kopačky svého týmu.

90+4
    Carlos Fernández odvedl skvělou práci s kulatým nesmyslem a bojuje obětavě pro svů celek, který nabírá další čas.

90+3
    Valencia musí rychleji atakovat Sociedad, protože ten teď dlouho drží balón na kopačkách.

90+2
    Několik soubojů bylo k vidění na polovině hřiště, nakonec jsou úspěšní hosté.

90+1
    Domácí již zjednodušili hru a kopají všechny míče vzduchem do vápna, kde ale obránci ze San Sebastianu kontrolují.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

90
    Domácí si stěžovali na údajnou ruku hostující hráče. Rozhodčí malo chvilku kominukoval s VARem, ale pokutový kop se nepíská.

89
    Za loket ve vzdušném souboji vidí žlutou kartu Igor Zubeldia.

88
    Dnešní utkání sleduje 44 200 diváků.

88
    Valencii se opět nepovedl dlouhý balón na své hroťáky. Čas bude moct pzdržet Remiro.

87
    Alex Remiro tentokrát kopl dlouhý balón na Oyarzabala. Jenže i na něj je míč dlouhý a končí u brankáře Valencie.

86
    Dlouhá přihrávka domácích stoperů končí za brankvou lajnou. To znamená, že bude vykopávat Remiro.