Ath. Bilbao – Getafe 2:2 (kon.) | Real Madrid – Las Palmas 2:0 (kon.) | Villarreal – Girona 1:2 (kon.)
Cádiz – Rayo Vallecano 0:0 (kon.) | Valencia – Real Sociedad 0:1 (kon.)
Real Madrid
2:0 (1:0)
UD Las Palmas
Středa 27.09.2023, 19:00 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) • Španělská LaLiga • 7. kolo

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 3:8. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 7:9. (20:57:41)

Zápas dvou rozdílných poločasů, které mimochodem skončily stejným výsledkem, končí 2:0 ve prospěch Realu Madrid. Ten v prvním poločase zahodil obrovské množství velkých příležitostí, z poslední akce úvodního dějství ale skóroval Brahim Díaz.

Poměrně brzy po změně stran pak navýšil náskok Joselu a další šanci už si Real prakticky nevypracoval. Hosté byli dopředu takřka bezzubí a Kepa Arrizabalaga se na dnešní nulu moc nenadřelel.

90+3

90+3
    Po jedné z mála pohledných útočných kombinací Las Palmas se ještě do jednoho zakončení dostal Marvin, ovšem pálil velmi nepřesně.

90+2
    Vinícius Júnior si u postranní čáry příliš předkopl míč, pak už jej ve sprinterském souboji nestačil dostihnout na hrací ploše.

90+2
    V nastaveném čase se utkání už spíše jen dohrává, od své branky nyní rozehrává Kepa Arrizabalaga.

90+1
    Rozhodčí José Luis Munuera Montero k poklidnému utkání přidává tři nastavené minuty.

89
    K přízemnímu centru Frana Garcíi se dostal brankář Álvaro Valles.

87
    Po čase je domácím máván další ofsajd, v téměř dvoumetrovém se ocitl Rodrygo.

86
    Další nepřesný pokus hostujícího celku zapisuje do statistik Marvin.

85
    Viníciusovi Júniorovi nevyšla klička kolem Arauja, ten sportovně pomáhá brazilskému sokovi zpět na nohy.

83
    Rodrygo dostal kolmici do volného prostoru na pravém křídle, následnou přihrávku před branku směřující na Viníciuse Júniora dokázal odkopnout Julián Araujo.

82
    Po malé domů Juliana Arauja brankář Valles trochu pocuchal nervy hostujících fanoušků, když si podržel míč déle, pak se mu povedlo rozehrát těsně před skluzujícím Viníciusem Júniorem.

79
    První žlutou kartu dostává Saúl Coco, jenž nastavil „stoličku“ Federicu Valverdemu.

78
    Hosté se dostali k rohovému kopu, po Rodríguezově centru se do vzduchu vyšrouboval Sergi Cardona, ovšem hlavou mířil výrazně mimo domácí branku.