Villarreal – Las Palmas 1:2 (kon.) | Atlético – Real Sociedad 2:1 (kon.) | Alavés – Real Betis 1:1 (kon.)
Celta Vigo – Getafe 2:2 (kon.) | Granada – Barcelona 2:2 (kon.)
Atlético Madrid
2:1 (1:0)
Real Sociedad San Sebastian
Neděle 08.10.2023, 16:15 • Estadio Wanda Metropolitano (Madrid) • Španělská LaLiga • 9. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemný začátek do nového týdne a třeba zase někdy na počtenou! (18:26:20)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 9:12.

Je konec! Zápas mezi Atléticem Madrid a Realem Sociedad San Sebastian končí výhrou madridského celku 2:1.
    V první půli se však jako první radovali hosté, a to když si vyraženou střelu Barrenetxey srazil do vlastní sítě Hermoso. Branka ale nakonec kvůli ofsajdu neplatila. A tak první regulerní gól vstřelili domácí, konkrétně Samuel Lino, který obdržel od Kokeho skvělou přihrávku za obranu a střelou na přední tyč překonal gólmana Remira. Další šanci pak měl Griezmann či na druhé straně Oyarzabal, ani jeden však branku netrefil.
    Do druhé půle pak lépe vstoupili domácí, největší šanci měl stoper Witsel, ten však z bezprostřední blízkosti napálil pouze tyč. Na druhé straně poté Oyarzabalovu bombu zastavila také branková konstrukce. Španělský útočník Mikel Oyarzabal se tak prosadil až o deset minut později, když využil dobré přihrávky Fernándeze a sám proti gólmanovi Oblakovi nezaváhal. V 89. minutě však po ruce Fernándeze kopali Atleti penaltu, míč si postavil Antoine Griezmann a porměnil. Hosté ze San Sebastianu už se na odpověď nezmohli, a z Madridu tak odjíždějí s prázdnou.

90+7

90+7
    Centr Muňoze odvrací obrana Atlética, další pokus pak končí v náručí gólmana Oblaka.

90+7
    Za nesportovní odkopnutí míče ještě vidí žlutý kartonek Javi Galán.

90+6
    Střelec rozdílové branky Antoine Griezmann u půli hřiště sestřelil Méndeze, jasná žlutá karta.

90+5
    Po odvráceném rohu Zacharjana pálil Muňoz, svou střelou však ohrozil možná pouze fanoušky za Oblakovou brankou.

90+4
    Standardku rozehrál Brais Méndez, žádného ze svých spoluhráčů však nenašel.

90+3
    Mario Hermoso se provinil taktickým faulem, míč bude mít Sociedad.

90
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian:
    ze hřiště odchází Ander Barrenetxea, přichází Umar Sadiq,
    ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází André Silva.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

89
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají zpátky do vedení! K penaltě se postavil francouzský snajpr ANTOINE GRIEZMANNN, který míč napálil k pravé tyči Remirovy branky! Tak to je pro hosty velký šok, neboť ve většině druhé půle byli lepším týmem.

88
    Žlutá karta pro tým Real Sociedad San Sebastian (Carlos Fernández).

88
    Fernández zahrál rukou v pokutovém území, penalta pro domácí!

86
    Hamari Traoré na pravé straně zastavil unikajícího Griezmanna a vidí žlutou kartu.

85
    Atlético mohl dostat zpátky do vedení střídající Riquelme, sám před brankářem Remirem ale nedokázal svou střelu moc dobře umísit, a tak ji dokázal španělský gólman Realu Sociedad zneškodnit!

84
    Zubimendi ostře fauloval Saúla, hlavní rozhodčí Munuera přerušuje hru.

83
    A další střelu si připisuje Oyarzabal, brankář Oblak jeho střelu zpoza šestnáctky směřující doprostřed branky kryje.