Marseille – Le Havre 3:0 (kon.) | Brest – Toulouse 1:1 (kon.) | Lyon – Lorient 3:3 (kon.)
Montpellier – Clermont Foot 4:2 (nedohr.) | Lens – Lille 1:1 (kon.) | Rennes – PSG 1:3 (kon.)
Olympique Marseille
3:0 (2:0)
Le Havre AC
Neděle 08.10.2023, 13:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a těším se na Vás zase u dalšího Onlajnu. (14:56:16)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:16.

V 8. kole francouzské Ligue 1 poráží Olympique Marseille 3:0 Le Havre. V 18. minutě si vlastní branku dal hostující kapitán Sangante. Hned o tři minuty později zvýšil krásným lobem Aubameyang. Od 40. minuty hráli hosté v deseti, neboť Ndiaye viděl 2. žlutou kartu. Po změně stran byl lepším týmem Le Havre, ale žádnou šanci si nevypracoval. V 85. minutě definitivně utnul poslední naději hostů Iliman Ndiaye. Marseille tak poráží Le Harve 3:0

90+4

90+2
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Na hřišti zůstal ležet Aubameyang.

89
    Střídání v týmu Olympique Marseille:
    ze hřiště odchází Ismaïla Sarr, přichází Emran Soglo,
    ze hřiště odchází Iliman Ndiaye, přichází Bamo Meïté.

88
    ze hřiště odchází Chancel Mbemba, přichází Bilal Nadir.

87
    Velmi nepřesnou střelu vyslal hostující Alioui.
    85. Iliman NDIAYE - 3:0

85
    Na skvělou přihrávku si naběhl Pierre Aubameyang, který obešel brankáře Desmase a patiškou našel NDIAYEHO, který už měl lehkou práci a proměnil tuto šanci.

84
    Domácí kombinují na polovině,

81
    Obrovská šance domácích.
    Vitinha nacentroval nádherný balón a Ndiaye střílel sám před brankou. Brankář Desmas se fantasticky přesunul a předvedl neuvěřitelný zákrok.