Marseille – Le Havre 3:0 (kon.) | Brest – Toulouse 1:1 (kon.) | Lyon – Lorient 3:3 (kon.)
Montpellier – Clermont Foot 4:2 (nedohr.) | Lens – Lille 1:1 (kon.) | Rennes – PSG 1:3 (kon.)
Stade Brestois 29
1:1 (0:1)
Toulouse FC
Neděle 08.10.2023, 15:00 • Stade Francis Le Blé, Brest • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

Fotbalisté Toulouse sahali po vítězství na hřišti druhého Brestu, do vedení je poslal v 29. minutě po nedůrazu domácí obrany a Cásseresově drzém průniku Magri, jenže v závěru druhého poločasu, který se hrál prakticky bez šancí, se nechali zatlačit. V 90. minutě je ještě zachránilo břevno, ale v nastavení trefil z dorážky domácím alespoň bod střídající Satriano. (17:02:54)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 18:18.

90+5

90+5
    Hosté ještě naposledy nakopávají míč z hloubi pole do pokutového území Brestu, kde však vládli domácí hlavičkáři.
    90+3. Martin SATRIANO - 1:1

90+3
    Brest právě vstřelil branku!
    Stadión bouří, domácí se přece jen ze závěrečného tlaku prosazují. Magnettiho střelu z 20 metrů vyrážel Restes před sebe, MARTIN SATRIANO v souboji o odražený míč předstihl Nicolaisena a překonal do protipohybu bezmocného brankáře.

90+1
    Dnešní utkání sleduje 14 974 diváků.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.
    90. Doumbiovi zkazilo radost z vyrovnání břevno

90
    Domácí mají teď obrovský nápor a v poslední minutě byli nejblíže vyrovnání, co to jen šlo! Kamory Doumbia technickou střelou z velkého vápna orazítkoval břevno za překonaným Restesem.

89
    Brassier zůstal ležet na zemi, jeho spoluhráči ale hráli dál a nakonec Lage pálil z dálky nepřesně.

88
    Satriano získal sraženým centrem roh, míč chytá hned za čarou do náruče a spěchá s rozehrávkou. Jenže práce kvapná, málo platná. Nepřesný centr byl snadnou kořistí pro hosty.

87
    Domácím se podařilo překonat soupeřův presink, Lees-Melou se po dvojím zaseknutí dostal ke střele, ale ta neprošla přes záda skluzujícího Costy.

86
    Dostřídáno mají obě mužstva, jako poslední provádí změnu Stade Brestois 29:
    ze hřiště odchází Romain Del Castillo, přichází Mathias Pereira Lage.

84
    Střídání v týmu Toulouse FC:
    ze hřiště odchází Frank Magri, přichází César Gelabert.

82
    Domácí dlouho jen běhali bez míče, okamžitě po jeho zisku vyrazil do bleskurychlého kontru Lees-Melou. Dovedl si míč až na hranici šestnáctky, kde příliš ochotně padá po lehkém dotyku Rasmuse Nicolaisena.

79
    Bilál Bráhímí ztratil ve středovém kruhu míč v souboji se Suazem. Chilan okamžitě vysunul Dallingu, který z plného běhu nepropálil „Atlantický val“ Brestu.