Marseille – Le Havre 3:0 (kon.) | Brest – Toulouse 1:1 (kon.) | Lyon – Lorient 3:3 (kon.)
Montpellier – Clermont Foot 4:2 (nedohr.) | Lens – Lille 1:1 (kon.) | Rennes – PSG 1:3 (kon.)
nedohráno
Montpellier HSC
4:2 (2:2)
Clermont Foot
Neděle 08.10.2023, 15:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo
Videopřenos

Utkání bylo kvůli nepokojům fanoušků přerušeno a dohráno bude v pozdějším termínu. Ve hře je i kontumace, v každém případě dnes už je v Montpellieru po fotbale. (17:27:01)

Zatím není jasné, zda bude zápas pokračovat.

90+7
    Utkání je nyní přerušeno.

90+6
    Brankář Mory Diaw je odnášen z hrací plochy, vůbec to nevypadá dobře.
    Incident, který přerušil zápas.

90+6
    Hráči jsou mimo hrací plochu, protože k brankáři hostů přilétla pyrotechnika, která jej zranila.

90+4
    Červená karta pro tým Clermont Foot (Neto Borges).

90+2
    V poklidném tempu se nyní zápas dohrává, jeden z hráčů leží na hrací ploše a je ošetřovaný.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Začala poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut sudí nastaví nad rámec poločasu.

87
    Nyní sledujeme pasáž hry, ve které jsou domácí aktivnější, snaží se dohrát tento zápas daleko od své branky. Clermont se těžko dostává do šancí.

86
    Střídání v týmu Clermont Foot:
    ze hřiště odchází Cheick Oumar Konaté, přichází Mahdí Zifán.

84
    Domácí celek se dopustil útočného faulu, sledujeme rychlý fotbal, který musí fanoušky bavit.

82
    ze hřiště odchází Andy Pelmard, přichází Grejonh Kyei.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí v deseti hrající se drží ve dvoubrankovém vedení.

79
    Důležitý moment domácím vyšel, domácí celek hraje v deseti a podařilo se mu vypracovat si dvoubrankový náskok.
    77. Musa AL-TAAMARI - 4:2

77
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Blesková akce domácích, která je zakončená gólem. Mezi střelce se nyní po šikovné střele mezi nohy brankáře prosazuje MUSA AL-TAAMARI. Asistence: Khalil Fayad.

Jan Prošek

Branky: 17. Al-Taamari (Savanier), 31. Savanier (pen.), 47. Savanier (pen.), 77. Al-Taamari (Fayad) – 26. Nicholson (Magnin), 45. Konaté

Karty:   45+1. Estève (MON), 51. Leroy (MON) – 45+5. Caufriez (CFT), 60. Gonalons (CFT)   54. Estève (MON)   90+4. Neto Borges (CFT)

Montpellier HSC: Lecomte – Sacko, Omeragić (40. Jullien), Kouyaté, Estève – Leroy (58. Fayad), Ferri – Al-Taamari, Savanier (C), Chazrí (58. Sakho) – Adams.
    Náhradníci: Bertaud – Delaye, Issoufou, Sainte-Luce, Tchato, Yeboah.

Clermont Foot: Diaw – Seidu, Pelmard (82. Kyei), Caufriez – Konaté (86. Zifán), Gonalons (C) (71. Rašani), Magnin, Gastien, Allevinah (71. Neto Borges) – Cham, Nicholson.
    Náhradníci: M. Ndiaye – Andrić, Bela, H. Keita, Ogier.