Trebišov – Prešov 0:1 (kon.) | Dolný Kubín – Spiš. N. Ves 2:1 (kon.) | Humenné – Malženice 2:1 (kon.)
Považská Bystrica – Žilina B 2:1 (kon.) | Púchov – KFC Komárno 0:1 (kon.)
FK Humenné
2:1 (1:0)
Dynamo Malženice
sk Sobota 14.10.2023, 15:00 • Štadión Humenné • MONACObet liga • 12. kolo

Humenné vyhráva v dnešnom dueli proti Malženiciam 2:1! O rozhodujúci gól sa postaral Cyril Vasiľ, keď dokázal zvýšiť v poslednej minúte zápasu na 2:1. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok sobotňajšieho večera. (16:55:37)

90+6

90+5
    Žltá karta pre tím FK Humenné (Vasiľ).

90+4
    Humenné dalo gól!
    Humenné vedie ku koncu zápasu zásluhou CYRILA VASIĽA, ktorý si spracoval loptu a pravačkou vypálil spoza hranice šestnástky smerom k ľavej žrdi. Stav je 2:0.

90+3
    Ďalší z hráčov v modrom sa ocitol na hracej ploche, ale hlavný arbiter Kolofík necháva hru plynúť.

90+2
    Za zdržiavanie hry obdrží žltú kartu aj hosťujúci gólman Vasiľ.

90+2
    Holpov center do šestnástky dopadol na hlave Dzuríka. Jeho zakončenie už nebolo veľmi presné, a tak skončilo vedľa ľavej tyče.

90+1
    Kurej sa dopustil nedovoleného zákroku a je tak tretím napomenutým hráčom v dnešnom stretnutí.

90
    Hrací čas sa nadstavuje o 4 minúty.

90
    Skrumáž na hranici päťky, ktorú rieši hosťujúci gólman Vasiľ.

90
    V strede poľa si vypýtal faul Skiba. Štandardka pre Humenné.

89
    Hra sa nám trochu rozkúskovala, uvidíme, aký nadstavený čas uvidíme v druhom polčase.

88
    Striedanie v tíme Dynamo Malženice:
    z ihriska odchádza Azevedo, prichádza Kóša,
    z ihriska odchádza Oseni, prichádza Kurej.

88
    Striedanie v tíme FK Humenné:
    z ihriska odchádza Harvila, prichádza Horváth.

88
    Dvaja hráči Malženíc sa vo vlastnej šestnástke zrazili hlavou, a tak je hra prerušená.

87
    Harvilov rohový kop a obrovská príležitosť domácich! Dzurík sa dostal do zakončenia hlavou. Brankár Vasiľ predviedol obrovský zákrok a zachránil tak svoj tím pred potenciálnou prehrou.

86
    Harvilova pravačka načechrala center do šestnástky, no Malženice odvrátili loptu mimo ihrisko, práve na rohový kop pre domácich.